Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Nokia Lumia 1520


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι σήμερα, όποτε μιλούσαμε για Windows Phone 8 πάντα αναφερόταν το πόσο πίσω είναι σε σύγκριση με τα περισσότερα (αν όχι όλα) high-end Android smartphones των δύο τελευταίων ετών, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει πως ακόμα και με διπύρηνους επεξεργαστές και 1GB μνήμης RAM είχαμε το παραμικρό κόλλημα. Όμως, το 2013 κλείνει με τον πλέον εκπληκτικό τρόπο για τη Nokia, παρουσιάζοντας έναν πραγματικό «γίγαντα», τόσο απλό πλευράς τεχνικών χαρακτηριστικών, όσο και μεγέθους.

Ο λόγος λοιπόν για το Lumia 1520, ένα πραγματικό phablet από τη Φιλανδία, το οποίο κάνει στην άκρη οποιοδήποτε Windows Phone 8 κυκλοφορεί στην αγορά και πάει να «αντιμετωπίσει» απευθείας τους μεγάλους παίκτες του Android. Με τα δυνατά του όπλα να είναι η τρομερή ποιότητα κατασκευής, η εξαιρετική κάμερα αλλά και τα μέγιστα specs, μπορεί η νέα πρόταση της Nokia να τραβήξει τα βλέμματα, ή μήπως είναι ακόμα αρκετά νωρίς για να μιλάμε για «πραγματική» FullHD εμπειρία στο λειτουργικό σύστημα της Microsoft;

 

Link.png Site: Αναλυτική Παρουσίαση Nokia Lumia 1520

Επεξ/σία από Hal9000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως έχω ξαναπεί, έχοντας πιάσει στα χέρια μου αυτό το πράγμα δεν είναι σε καμία περίπτωση "κινητό τηλέφωνο". "δυσκίνητο τηλέφωνο" ίσως, ταμπλετ με δυνατότητα να πραγματοποιει κλήσεις μάλλον ακόμα καλύτερα.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ όμορφο..δεν ξερω για εσας αλλα μετά από χρόνια στο android περασα διστακτικά στην αρχή στα windows phone με το lumia 520 και μπορώ να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί!!! Η δουλειά της ΝΟΚΙΑ ειναι τρομερή όσον αφορά την πιότητα του κινητού όσο και των εφαρμογών....δεν ξέρω αλλά θεωρώ ότι έκανα μια από τις καλύτερες αγορές σε κινητό τα τελευταια χρόνια.... πραγματικά φαντάσου πόσο πιο ανώτερο θα έιναι το 1520.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...