Προς το περιεχόμενο

Windows Phone 8.1. Έρχονται με Quick Settings και Cortana


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα win οπως ηταν αναμενομενο ανεβαινουν αργα αλλα σταθερα. Νεα features που δεν καθιστουν το software πιο αργο. Το πολυ σε 2 χρονια θα ειναι στο ιδιο επιπεδο με τουσ υπολοιπους και σε επιπεδο λειτουργικου και σε επιπεδο market.

Αν και εχουν παρα πολλη δουλεια μπροστα τους μαλλον θα πρεπει να ειναι οι πιο αισιοδοξοι απο ολους μεσο-μακρο προθεσμα. Τελικα η απολυτη κυριαρχια τους στα pc θα δρασει ευεργετικα παντου. Ηδη πλεον εχει δημιουργηθει "ρευμα" με τα hybrid tablet που πρακτικα τωρα ξεκινανε και ειναι ηδη σε καλο δρομο. Η νοκια εχει παρει καλη θεση στα low end κινητα, το παλευει στα mid αλλα εχει μεγαλο προβλημα στα high. Και φυσικα εχουν τεραστιο προβλημα στις ΗΠΑ.

Αν συνεχισουν να εξελισσουν και να φερνουν πιο κοντα επιτυχημενα win και winmob, kai αν η νοκια δεν μεινει μονη της να πουλαει win μαλλον θα εχουν μελλον λαμπρο. Εγω δεν θα εκπλαγω αν σε 2 χρονια πιασουν 25% market share.

Το διπολο θα γινει σιγα σιγα τρι-πολο και φυσικα τοσο το καλυτερο για ολους μας, ανεξαρτητως ποιον "στηριζουμε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που σώζει πλέον τα windows είναι η βαρεμάρα από τους καταναλωτές  για το ios και το android διότι όπως έχουν πει και οι προλαλήσαντες ακόμη μια μπάρα με το ποσοστό της μπαταρίας δεν έχει βάλει 

 

 

υπόψιν έχω windows phone και τα λέω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις ακομα μια μπαρα με το ποσοστο της μπαταριας; Σε ενοχλει που δεν δείχνει αριθμο ως ποσοστο ή οτι δεν ειναι ορατη συνεχεια παρα μονο οταν το θελησεις εσυ;

 

Υ.Γ. Δηλαδη η απίστευτη ποιοτητα και λειτουργικοτητα των φτηνων WP που απέχει ετη φωτος με τα αναλογα android δεν μετράει; Το έχω ξαναπει και αλλες φορες αλλα αν δεν υπηρχαν τα WP κατα πασα πιθανοτητα θα ειχα οδηγηθεί στην αγορα ενος wildfire s και δυστυχως θα ειχα δωσει και πιο πολλα χρηματα αλλα και θα το είχα ήδη αλλάξει κατα πάσα πιθανότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...