Προς το περιεχόμενο

Star Wars Rebels


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

S3 Ep 1:

 

 

Ωραία φάση ότι ο Ezra είναι πιο ικανός, αλλά να δούμε αν του έφυγε η επιρροή (δύσκολο) από την Dark Side στο τέλος. Φέρνει και λίγο σε Galen Marek (Starkiller από τα The Force Unleashed) με το κοντό μαλλί, άλλωστε.

Kanan μου έφερε πολύ στον Rahm Kota επίσης από TFU. Τυφλωμένος μέντορας που για λίγο καιρό χάνει την πίστη του και μετά επιστρέφει δριμύτερος.

 

Κίτρινα Y-Wings, μας λένε εμμέσως πλην σαφώς ότι είναι η Gold Squadron που έκανε επίθεση στο πρώτο Death Star; :P

 

Grand Admiral Thrawn scheming. ^_^

 

And Hondo is...Hondo. :P

 

ΥΓ. Χάσαμε και το Phantom. :(

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

S3 Ep 3 (το προηγούμενο ήταν 1 και 2 μαζί, αλλά δεν μπορώ να κάνω edit πια) :

 

 

Απ' ότι φαίνεται, βρήκε ο Maul ότι ο Kenobi ζει και πού βρίσκεται. Final duel μεταξύ τους κάποια στιγμή δηλαδή. ^_^

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

S3 Ep 4

 

 

Πας για double agent και δεν υπακούς σε εντολές την ώρα εξομοίωσης. Οκ, για να σε πάρουν χαμπάρι οι defectors, αλλά αν ήταν πιο χαμπαριασμένος ο εκπαιδευτής, θα τους είχε ήδη καταλάβει.

 

Ωραίο το κολπάκι που έσπασαν τα φτερά των TIEs. :P

 

Φεύγει σε hyperspace η Corvette με ένα σωρό ζημιές και έρχεται μια ώρα μετά επισκευασμένη 100%, sure. :P

 

TIE Interceptors. <3

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

S3 Ep. 5

 

 

Καλό τον έκαναν τον Thrawn, αν και δεν έχω διαβάσει την παλιά Thrawn Trilogy απ' όσο έχω διαβάσει εδώ κι εκεί για τον χαρακτήρα του, πρέπει να είναι accurate.

 

Κατά τ' άλλα εκτός του Scout Trooper που έκανε την μαγκιά (όπως λένε μερικοί, αντί να μπει στο Ghost, έπρεπε να ρίξει thermal detonator. :P), τα γνωστά πραγματάκια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πήγαινα με αυτή τη λίστα (έχω γράψει και πάνω (#33) ότι το πρώτο είναι διπλό και το μέτραγε σαν 1-2).

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Star_Wars_Rebels_episodes#Season_3_.282016.29

 

Wikipedia has failed me. Θα βάζω και τους τίτλους από δίπλα.

 

Edit: Confusion Intensifies

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Rebels_Season_Three

 

 

latest?cb=20080930193515

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Anyways, για το 

 

The Last Battle:

 

 

Πλακίτσα είχε για filler. Εκτός του αντικαταστάτη του Phantom, δεν έχει κάποιο τρελό αντίκτυπο στο στόρυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα είδα όλα μαζεμένα , πολύ ωραία ! 

 

έχω απορία να δω πως θα ταιριάξουν τον thrawn με το rogue one , ακόμα πως και δεν σχολιάστηκε capten ατιτλεσ ( αν και νομίζω οτι στην επανασταση μπήκε ποιο μεγάλος ...)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τα είδα όλα μαζεμένα , πολύ ωραία ! 

 

έχω απορία να δω πως θα ταιριάξουν τον thrawn με το rogue one , ακόμα πως και δεν σχολιάστηκε capten ατιτλεσ ( αν και νομίζω οτι στην επανασταση μπήκε ποιο μεγάλος ...)

 

 

 

Πού ήταν ο Captain Antilles; Δεν τον πρόσεξα (δεν θυμόμουν ότι αυτός ήταν που έτρωγε το πρώτο on-screen πνίξιμο). Toν Wedge Αntilles είδαμε (που μαζί με τον Biggs βοήθησαν τον Luke στο Death Star και μετά ήταν Νο.2 του Luke στην Rogue Squadron του Expanded Universe), αλλά no relation μεταξύ τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πού ήταν ο Captain Antilles; Δεν τον πρόσεξα (δεν θυμόμουν ότι αυτός ήταν που έτρωγε το πρώτο on-screen πνίξιμο). Toν Wedge Αntilles είδαμε (που μαζί με τον Biggs βοήθησαν τον Luke στο Death Star και μετά ήταν Νο.2 του Luke στην Rogue Squadron του Expanded Universe), αλλά no relation μεταξύ τους.

 

 

 

νομίζω ενα απο τα παιδια που εσωσαν ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...