Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια Business Managment;


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μια σχετική αναζήτηση και δεν βρήκα τίποτα αν και θυμόμουν να υπάρχει κάποιο παρόμοιο θέμα ή κάνω λάθος.

 

Τέλος πάντων ψάχνω παιχνίδια business management που να μην είναι πολύ βαριά με οικονομικούς όρους κτλ. Για να καταλάβετε παλιά μου άρεσε το Sims 2 Open for Business, το The Movies μου άρεσε πολύ επίσης, ενώ τώρα τελευταία μου άρεσε πολύ και το Game Dev Tycoon.

 

Έχετε τίποτα κατά νου;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοδήποτε Tycoon ή Theme παιχνίδι σου κάνει, αρκεί να είναι πλήρης τίτλος. Δοκίμασε τα Rollercoaster Tycoon, Zoo Tycoon, Railroads! του Sid Meier (και το Railroad Tycoon), το παλιό κλασσικό αγαπημένο κορυφαίο Theme Hospital, και από πιο βαριά παιχνίδια τα παλιά Capitalism.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοδήποτε Tycoon ή Theme παιχνίδι σου κάνει, αρκεί να είναι πλήρης τίτλος. Δοκίμασε τα Rollercoaster Tycoon, Zoo Tycoon, Railroads! του Sid Meier (και το Railroad Tycoon), το παλιό κλασσικό αγαπημένο κορυφαίο Theme Hospital, και από πιο βαριά παιχνίδια τα παλιά Capitalism.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Γενικά δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια tycoon τουλάχιστον το Hospital tycoon το είχα βαρεθεί σχετικά γρήγορα.Αλλά ίσως το ξαναδοκιμάσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...