Προς το περιεχόμενο

Χαρτοφύλακες / Folder trusted αγορά online;


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο ηταν το δευτερο μαγαζι? Οπως μπαινεις απο Πανεπιστημίου?

Ειχε καποιο λογοτυπο το πορτοφόλι?

Πάντως με 20 ευρω δερματινο απόφυγε το. Αν και αντικειμενικα η πωλήτρια δε θα το παραδεχθεί.

 

Ασε το Budget των 20ευρω. Τα ημιμετρα δεν μου αρεσουν. 50 τα δινω αλλα να τα αξιζει, μην ειναι overpriced.

Οπως μπαινεις απο πανεπιστημιου, στην αριστερη πλευρα ενα μαγαζι με δερματινα ειδη. Ηταν ενας μεγαλος κυριος μεσα.

Ψαχνω να βρω το λογοτυπο στο google, αν το βρω θα το βαλω. Ηταν κατω δεξια και εμοιαζε κυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ασε το Budget των 20ευρω. Τα ημιμετρα δεν μου αρεσουν. 50 τα δινω αλλα να τα αξιζει, μην ειναι overpriced.

Οπως μπαινεις απο πανεπιστημιου, στην αριστερη πλευρα ενα μαγαζι με δερματινα ειδη. Ηταν ενας μεγαλος κυριος μεσα.

Ψαχνω να βρω το λογοτυπο στο google, αν το βρω θα το βαλω. Ηταν κατω δεξια και εμοιαζε κυμα.

Δυστυχως δε μου λεει κατι το συγκεκριμενο logo γιατι δεν μπορω να το φανταστω, αλλα ο συγκεκριμενος εχει καλη ποιοτητα γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελως τυχαια νομιζω οτι βρηκα την μαρκα του πορτοφολιου. Νομιζω οτι ηταν Pierre cardin αλλα μου ειπε οτι ηταν ελληνικης παραγωγης. Ειχε το trademark αλλα οριζοντια χωρις να γραφει p c

 

pierre-cardin.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια χαρα τοτε. Η συγκεκριμενη εταιρεια εχει πολυ καλα προιοντα, την προτεινω ανεπιφυλακτα. Στην Ελλαδα ραβονται με την εγκριση της PC η οποια στην ουσια τους πουλαει την αδεια χρησης του logo. Για την ιστορια ολο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...