Προς το περιεχόμενο

Παλικάρια προβλημα με paysafe και paypal.


mafiozoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το εμαιλ που τα έστειλες ειναι σωστο τοτε δεν υπάρχει ουτε μια στο εκατομμύριο να μην πηγαν τα χρηματα

 

Ομως να σου πω @newtech οτι κάποια στιγμη ηταν επόμενο οτι θα έσκαγε, εσυ δεν το περίμενες?

 

 

Τεσπα δεν μου πεφτει και λογος, φιλικά μονο

 

 

Ναι σωστο ειναι .. θα δουμε τι θα πει το μαιλ

Οχι.. δεν περιμενα κατι τετοιο... εγω καλο πιγα να κανω.. δεν ειναι δουλεια μου αυτο να κανω το καλο ηθελα (αλλοστε αν ηταν δουλεια μου δεν θα ποσταρα ποτε το φορτώστε την PAYPAL χωρις PAYSAFE)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech λυπάμαι για το μπέρδεμα και ελπίζω να λυθεί. Μήπως ο παραλήπτης έχει πρόβλημα με το λογαριασμό του; 

 

Ενδεικτικά:

  • Σου έδωσε λάθος email
  • Ο λογαριασμός του είναι limited
  • Δεν εχει ολοκληρώσει σωστά την εγγραφή στο paypal
  • Ο παραλήπτης κοιτά (να κάνει και refresh) τις κινήσεις του λογαριασμού ή απλά το υπολοιπο;

 

Αν σου εχει δώσει σωστά στοιχεία επικοινωνίας και δεν υπάρχει πρόβλημα με το λογαριασμό του, τα χρήματα δεν έχουν χαθεί και θα φτάσουν στο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech λυπάμαι για το μπέρδεμα και ελπίζω να λυθεί. Μήπως ο παραλήπτης έχει πρόβλημα με το λογαριασμό του; 

 

Ενδεικτικά:

  • Σου έδωσε λάθος email
  • Ο λογαριασμός του είναι limited
  • Δεν εχει ολοκληρώσει σωστά την εγγραφή στο paypal
  • Ο παραλήπτης κοιτά (να κάνει και refresh) τις κινήσεις του λογαριασμού ή απλά το υπολοιπο;

 

Αν σου εχει δώσει σωστά στοιχεία επικοινωνίας και δεν υπάρχει πρόβλημα με το λογαριασμό του, τα χρήματα δεν έχουν χαθεί και θα φτάσουν στο λογαριασμό.

 

Ναι δεν παιζει να χαθουν.. απλα περιμενω το μαιλ απο την παυπαλ.. ξερει κανεις σε ποσο απαντανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σοβαρό πρόβλημα που αντιμετώπισα πριν απο μερικους μήνες (ειδική περιπτωση), συνήθως είχα απαντήσεις εντός 12-16 ωρών. Απλώς τις εργάσιμες ώρες είναι ακόμα πιο γρήγοροι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...