Προς το περιεχόμενο

Ηχοσύστημα


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Ψάχνω για ένα δυνατό ηχοσύστημα, ~300€.

 

Προς το παρόν, έχω βρει αυτό.

 

Μήπως τυχόν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εφυγες εδω http://www.e-shop.gr/product?id=PER.501827

απο τα καλυτερα value for money της αγορας με μελλον 

πολυ πολυ πιο δυνατο απο αυτο που ποσταρες..500 watt rms 

Επεξ/σία από Sed22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε τα θέλω για το δωμάτιο μου. Θα μπουν σε σαλόνι, οπότε τα από πάνω δε μου κάνουν για αισθητικούς λόγους. Δυστυχώς.

 

Επίσης, βασική προϋπόθεση να έχει δέκτη ραδιοφώνου, CD Player και USB Reader για mp3s.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δε τα θέλω για το δωμάτιο μου. Θα μπουν σε σαλόνι, οπότε τα από πάνω δε μου κάνουν για αισθητικούς λόγους. Δυστυχώς.</p>

<p> </p>

<p>Επίσης, βασική προϋπόθεση να έχει δέκτη ραδιοφώνου, CD Player και USB Reader για mp3s.</p>

 

Και για σαλόνι είναι αυτά και με ένα λαπτοπ μαζί έχεις τα αποτέλεσμα που θέλεις

Απο εκεί και περα άμα θες συγκεκριμένα ήχο σύστημα τύπου 2 speakers τα λεφτά είναι λίγα μου φαινονται.

Γι αυτό σου πρότεινα τα παραπάνω γιατί δίνεις κάτι λιγότερο και έχεις τρομερές επιδόσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι για μένα. Είναι για άνθρωπο που λάπτοπ δε πρόκειται να συνδέσει μόνος του. Και τώρα, μη τρελαθούμε, 300€ δεν είναι και λίγα για ένα απλό σύστημα. Δε ζήτησα και ό,τι καλύτερο.  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι περίεργη διαρρύθμιση. Είναι μαζί σαλόνι-τραπεζαρία-καθιστικό. Θέλω να πω, δεν υπάρχει κάποιο διαχωριστικό, άρα μιλάμε για αρκετά μεγάλο χώρο.

 

Απλά ρε σεις, με αυτά τα χρήματα προτείνετε μου ό,τι καλύτερο νομίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωχ

κοιταξε για να γεμισεις σωστα ολο τον χωρο ο οποιος εχει και περίεργη διαρρύθμιση με 300 ευρο ειναι κοματακι δυσκολο εως ακατορθωτο

 

λεω το ''εως ακατορθωτο'' γιατι η πανασονικ εβγαλε την σειρα Panasonic SC-PMX5 - 7 - 9 με καποιες διαφορες το ενα με το αλλο,,

 

στην δικια σου περιπτωση θα επαιρνα το 7αρι https://www.skroutz.gr/s/3690884/Panasonic-SC-PMX7.html 

κοινο γνωρισμα πολυ ποιοτικος ηχος και τα ηχεια ''χανονται'' μεσα στον χώρο

οποτε εαν τα τοποθετησεις σωστα και σε υψος απο 0,80μ-1,50μ για να κερδισεις το μαξιμουμ των ντεσιμπελ  θα εχεις ενα καλο ηχοσυστημα

Επεξ/σία από george kesoglu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα εχεις αρκετα μεγαλο χωρο οπως λες , μην περιμενεις τπτ με 2 δορυφορους..οπως π.χ τα πανω με 120 watt

αναλογα τι θες να κανεις βεβαια ,αλλα οπως λες στην αρχη περι 'δυνατου ηχοσυστηματος' δεν θα το εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά πήρα αυτό. Όπως είπα, ο χώρος είναι μεγάλος και περίεργα κατανεμημένος. Είναι 150 τετραγωνικά. Να γεμίσει ο χώρος ηχεία, προφανέστατα δε γίνεται. Πιστεύω μια χαρά είναι το Philips.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

. Είναι 150 τετραγωνικά

150 τμ !!!!!!!!!!!!!!!!!   ????????????????   

 

δεν μας τα λες καλα αδερφε ειπαμε μεγαλο αλλα αυτο δεν ειναι κουζινο-σαλονι ,,, ταβερνα ειναι

 

τεσπα καλοριζικο

Επεξ/σία από george kesoglu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Τελικά πήρα <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.philips.de/c-p/BTB7150_10/dab-plus-nfc-bluetooth'>αυτό</a>. Όπως είπα, ο χώρος είναι μεγάλος και περίεργα κατανεμημένος. Είναι 150 τετραγωνικά. Να γεμίσει ο χώρος ηχεία, προφανέστατα δε γίνεται. Πιστεύω μια χαρά είναι το Philips.</p>

 

Καλα είναι για να ακούγεται η μουσική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

150 τμ !!!!!!!!!!!!!!!!!   ????????????????   

 

δεν μας τα λες καλα αδερφε ειπαμε μεγαλο αλλα αυτο δεν ειναι κουζινο-σαλονι ,,, ταβερνα ειναι

 

τεσπα καλοριζικο

Σε μονοκατοικια ειμαι ρε κολλητε και σε αυτα περιλαμβανω σαλονι, καθιστικο, διαδρομο/χολ και τραπεζαρια. Το κακο ειναι οτι τα δωματια δεν εχουν διαχωριστικο.

 

Ευχαριστω για τη συμμετοχη!! 

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...