Προς το περιεχόμενο

Αγόρασε ένα μπουκάλι νερό. Και πάρε ένα Sony W Series Walkman μαζί


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα υπαρχουν ατομα που πιστευουν οτι θα πιουν το νερο; η οτι θα κοστιζει η συσκευασια οσο ενα "απλο" μπουκαλι νερο;

Φυσικα και κανετε πλακα ετσι;;;

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Σιγά μην κάνει 50 λεπτά ή 1 ευρώ. Προφανώς η τιμή του ... μπουκαλιού ΜΕ το περιεχόμενο ΜΡ3 θα είναι κανονική δηλαδή (ας πούμε 50-60 ευρώ)

 

2. Προφανώς δε θα πιεις το νερό. Στην τελική ρίξτο σε ένα φυτό μην πάει τσάμπα, μετά το πλένεις, το καθαρίζεις και το ξαναχρησιμοποιείς. Ωραίο φαίνεται.

 

3. Φοβερό marketing. Εγώ θα το αγόραζα άνετα. Δε βρίσκω το λόγο γιατί να μην έρθει στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!! Δεν κοιτας specs δεν το συγκρινεις με το ipod  δεν δεν δεν !!!  Εκπληκτικο τμημα marketing θαυμασια δουλεια σου δημιουργει υποσεινηδητα αναγκη που στην καλυπτει αλλη συσκευη μονο και μονο γιατι η διαφημιση τους σε κανει να το διαφημισεις και εσυ στους φιλους σου!!!

 

Τα σημεια πωλησης θα ειναι μια δωρεαν διαφημιση για το προιον στο χωρο που το θελει η εταιρεια!

 

Εχει καταλαβει η sony οτι η αγορα mp3 εχει πεθανει  και διαλεγει μικροτερο target group(αν σκεφτεις οτι μουσικη απο ακουστικα mp3-κινητο ακουει παρα πολυς κοσμος) και προσπαθει να το κανει ολο πελατες της

 

 

Πιστευω θα παει πολυ καλα σε πωλησεις στις ανεπτυγμενες χωρες και θα πατωσει στις αναπτυσσομενες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βασικά είναι ένα θέμα που με απασχόλησε κι εμένα, με το πόσο κατάλληλο είναι το νερό για να το πιεί κανείς. Το MP3 player φτιάχτηκε στην Κίνα από κάποιους υπαλλήλους και μετά ήρθε σε επαφή με το νερό. Σίγουρα ότι τρώμε δεν είναι καθαρό...  

Δηλαδη εσυ θα πας να αγορασεις mp3 και θα θες εκεινη τη φορα να πιεις και νερο η' εισαι κανας εξυπνος που πλεον θα αγοραζει νερο μονο sony και θα εχει απλα και ενα mp3 δωρο καθε φορα? ΜΙΑ φορα θα το αγορασεις ρε φιλε εκει που θα δωσεις 100 ευρω δωσε και αλλα 50 λεπτα και παρε κανονικο νερο!!!

 

Δεν πουλαει νερο και mp3 πουλαει mp3 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην Ελλαδαρα δεν θα ερθει γιατι .......

εαν το εισαγουν σαν νερο θα το απαγορευση το υγειονομικο λογο οτι εχει μεσα ηλεκτρονικη συσκευη

εαν το εισαγουν σαν ηλεκτρονικη συσκευη θα το απαγορευση το υπουργειο αναπτυξης λογο οτι δεν πληρη σωστη συσκευασια (υγρασιες κτλ)

 

εαν παρολα αυτα καταφερουν και το φερουν εγω δεν θα το αγορασω γιατι πινω μονο νερο EVIAN  :P

 

ΠΡΟΣΟΧΗ στην ημερομηνια ληξης εαν εχει παρελθει           ο ηχος θα ακουγεται αλλιωμενος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην Ελλαδαρα δεν θα ερθει γιατι .......

εαν το εισαγουν σαν νερο θα το απαγορευση το υγειονομικο λογο οτι εχει μεσα ηλεκτρονικη συσκευη

εαν το εισαγουν σαν ηλεκτρονικη συσκευη θα το απαγορευση το υπουργειο αναπτυξης λογο οτι δεν πληρη σωστη συσκευασια (υγρασιες κτλ)

 

εαν παρολα αυτα καταφερουν και το φερουν εγω δεν θα το αγορασω γιατι πινω μονο νερο EVIAN  :P

 

ΠΡΟΣΟΧΗ στην ημερομηνια ληξης εαν εχει παρελθει           ο ηχος θα ακουγεται αλλιωμενος :P

 

 

 

Nα φανταστω κανεις πλακα σε ολες τις παραγραφους ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν έτοιμος να σχολιάσω ειρωνικά "φοβερό feature, αδιάβροχο mp3, πολύ χρήσιμο...NOT" κ.λπ μέχρι που θυμήθηκα τι απέγινε το τελευταίο mp3/4 που είχα

Το είχα στη τσέπη του μαγιό και μπήκα στη θάλασσα ο μαλάκας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία κίνηση. Φαντάζεστε να μπορείς να το βάζεις όταν κάνεις ντουζ για παράδειγμα; θα είναι πολύ ωραίο! ελπίζω όντως να ερθει ελλάδα. και να ναι φθηνό......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βασικά είναι ένα θέμα που με απασχόλησε κι εμένα, με το πόσο κατάλληλο είναι το νερό για να το πιεί κανείς. Το MP3 player φτιάχτηκε στην Κίνα από κάποιους υπαλλήλους και μετά ήρθε σε επαφή με το νερό. Σίγουρα ότι τρώμε δεν είναι καθαρό...  

Δηλαδή αν σου έλεγαν είναι ασφαλές εσύ θα το έπινες; Μόνο και μόνο που έχει μέσα μια πλαστική συσκευή με χρωστικές για τόσο καιρό είναι σίχαμα....

Απλά είναι πολύ ωραίος τρόπος προώθησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...