Προς το περιεχόμενο

Gps Becker BE-Z107


Leite33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Θα ήθελα λίγο τα φώτα σας για ενα gps που έχω της εταιρείας becker. Το συγκεκριμένο gps λοιπόν έχει γεμίσει η εσωτερική του μνήμη και του έχω τοποθετήσει μία εξωτερική micro sd 4gb. Στην εξωτερική μνήμη την οποία βλέπει και διαβάζει κανονικά έχω τοποθετήσει ορισμένους χάρτες. Το πρόβλημα μου είναι πως θα του πω να διαβάσει τους χάρτες της μνήμης. Σε αντίθετη περίπωση θα πρέπει να βρω έναν υπολογιστή να το συνδέσω και από τη μνήμη να περάσω ορισμένους χάρτες στην εσωτερική του μνήμη. Το μοντέλο είναι το BE-Z107 Becker. Να σημειώσω εδώ ότι όταν περάσω ένα χάρτι στην εσωτερική μνήμη και στο φάκελο map τον βλέπει κανονικά ενώ από την εξωτερική όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά νομίζω έχουν περασμένο το igo, σωστά;

αν ναι, ρυθμίζεται στο sys.txt που είναι ο φάκελος με τους χάρτες.

αλλά δε μπορείς να το κάνεις να βλέπει χάρτες σε 2 διαφορετικούς φακέλους.

 

επειδή δεν είμαι 100% σίγουρος γι αυτά που γράφω, το ευκολότερο που μπορείς να κάνεις είναι να τα μεταφέρεις όλα στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες να τα μεταφέρω όλα στην κάρτα;;;Έννοείς να μεταφέρω όλα τα αρχεία copy paste στην εξωτερική καρτούλα sd από την μνήμη του gps και στην ουσία η μνήμη του να είναι άδεια;;;Από το αρχείο text τι εννοείς να αλλάξω τις παραμέτρους του;;;Έχεις παρόμοιο gps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω παρόμοιο gps αλλά χρησιμοποιώ το ίδιο πρόγραμμα. χρησιμοποιούσα μάλλον γιατί μου τα έπαιξε το gps.

ναι αντέγραψε τα όλα στην κάρτα και βάλε όλους τους χάρτες μαζί στον ίδιο φάκελο.

η απλούστερη λύση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Το δοκίμασα και δεν παίζει. Το μονο αρχείο που δεν αντιγραφεται είναι το autorun. Όποτε τα έβαλα στην κάρτα μνήμης αλλα κολλάει δεν προχωραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...