Προς το περιεχόμενο

Penny Dreadful (2014)


chaplin1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Βγήκε αυτό; Χαμπάρι δεν το πήρα. Δηλαδή αν θεωρούμε την πρώτη τριλογία άψογη να μείνουμε μακριά; 

Αν ρωτάς εμένα, ναι.

Έχω ένα μαζοχισμό και δεν παρατάω σειρά, οπότε το συνεχίζω (βγήκε το 6ο προχτές), αλλά την περισσότερη ώρα χαζεύω στο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To ξεκίνησα και εγώ μετά από πάρα πολύ καιρό που το είχα στο view list. Αναφέρομαι στο original των 3 σεζόν. Μέχρι στιγμής αν και έχω δει τα πρώτα 4 επεισόδια δεν μπορώ να πω ότι έχω ξετρελαθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίν απο λίγες ημέρες τελείωσα την original σειρά των 3 σεζόν βλέποντας όλα τα επεισόδια μέσα σε 2 εβδομάδες.Η σειρά ξεκίνησε με πολύ ενδιαφέρον. Άψογα σκηνικά,κουστούμια,χαρακτήρες,καλές ερμηνείες προσεγμένη πλοκή. Δυστυχώς, απο το 2ο κύκλο άρχισε να κάνει νερά και ο 3ος παρακολουθήθηκε μόνο απο προσωπικό μαζοχισμό να τελειώνω οτι έχω αρχίσει να βλέπω. Δεν ξέρω αν έφταιξε το Netflix που κάποια στιγμή άρχισε να ανακατεύεται αλλά πραγματικά, ειδικά ο 3ος κύκλος, ήταν για γέλια.Αναγκαστήκαν να κλείσουν όπως-όπως τη σειρά αφήνοντας εκκρεμείς διάφορες ιστορίες και χαρακτήρες και σκοτώνοντας άλλους χωρίς ουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...