Προς το περιεχόμενο

Huawei MediaPad M1 8.0. Με 4G LTE δυνατότητες και στα €299 (video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πείτε μου ένα λόγο να πάρει κάποιος αυτό το Android tablet, αντί να αγοράσει το iPad mini (προηγούμενη γενιά) με 240 Ευρώ. Ένα λόγο.

 

 

utorrent.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα λόγο να πάρει κάποιος αυτό το Android tablet, αντί να αγοράσει το iPad mini (προηγούμενη γενιά) με 240 Ευρώ. Ένα λόγο.

 

Και πριν προλάβετε να πείτε ότι είμαι Apple fanboy, έχω κινητό Moto G και Galaxy Nexus αλλά και 2 iPad Minis. Πριν είχα και κινητό iPhone 3Gs, τα έχω δει και τα iPhones και τα Androids και νομίζω είμαι αντικειμενικός.

 

 

Μεγαλύτερη ανάλυση

Κάρτα μνήμης

50Ε φθηνότερο από το αντίστοιχο iPad μιας και αν δεν το πρόσεξες στα 240Ε το iPad δεν παίρνει sim

iTunes

iTunes

iTunes

Έχει Android και δεν θες να πληρώνεις για τα angry birds

iTunes

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη ανάλυση

Κάρτα μνήμης

50Ε φθηνότερο από το αντίστοιχο iPad μιας και αν δεν το πρόσεξες στα 240Ε το iPad δεν παίρνει sim

iTunes

iTunes

iTunes

Έχει Android και δεν θες να πληρώνεις για τα angry birds

iTunes

 

Αν είχες ποτέ σου iPad ή iPhone θα καταλάβαινες τι εννοώ. Αλλά μάλλον ποτέ δεν είχες και γι' αυτό συνεχίζεις να πιπιλάς μια καραμέλα χαζή.

 

Και τα 2 iPad είναι jailbroken και βάζω ότι μου κατέβει. Σιγά την έξτρα δυνατότητα του Android. 

 

Σας το είπα, κινητό έχω Android αλλά επειδή είμαι αντικειμενικός καμία σχέση. Πήρα Moto G γιατί έκανε 138 Ευρώ στο Amazon ενώ για iPhone θα έπρεπε να δώσω 400+. Εσείς καθήστε στα specs και στις αναλύσεις και στα Ghz, αυτό θα πει άσχετος - να κοιτάει μόνο τα νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανάλυση είναι κάτι που τη βλέπεις εκεί. Κάνει διαφορά.

Για αυτό ακριβώς και δεν έγραψα τίποτα για GHz ή οτιδήποτε άλλο αφού μου είναι αδιάφορα αρκεί κάτι να δουλεύει.

 

Φυσικά και είχα και iPad και iPhone.

Δεν μιλάω για τέτοια χωρίς να έχω δοκιμάσει το προϊόν.

Με το jailbreak βέβαια παραδέχεσαι άμεσα πως κάτι του λείπει.

 

Προτιμώ να με λένε άσχετο άτομα σαν εσένα παρά να είμαι fanboy.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες ποτέ σου iPad ή iPhone θα καταλάβαινες τι εννοώ. Αλλά μάλλον ποτέ δεν είχες και γι' αυτό συνεχίζεις να πιπιλάς μια καραμέλα χαζή.

 

Και τα 2 iPad είναι jailbroken και βάζω ότι μου κατέβει. Σιγά την έξτρα δυνατότητα του Android. 

 

Σας το είπα, κινητό έχω Android αλλά επειδή είμαι αντικειμενικός καμία σχέση. Πήρα Moto G γιατί έκανε 138 Ευρώ στο Amazon ενώ για iPhone θα έπρεπε να δώσω 400+. Εσείς καθήστε στα specs και στις αναλύσεις και στα Ghz, αυτό θα πει άσχετος - να κοιτάει μόνο τα νούμερα.

H καρτα μνημης (σε TABLET παρακαλω!!!) ειναι "μονο" νουμερα? Το itunes το ιδιο? Η οθονη? Η sim? Απλα ηρθες να πεις κατι και το πες, move along

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...