Προς το περιεχόμενο

Το Facebook "σκοτώνει" τον Messenger για Windows


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια,τωρα που μας αδειασε τη γωνια,ελπιζω η ms να επαναφερει την εφαρμογη του masseger,γιατι ειναι κριμα που μας τη στερησε για χατίρι του ΑΧΡΗΣΤΟΥ app του facebook!

Απ'οτι φαινεται,αδικα χαρηκα!

Μονο την desktop εφαρμογη θα ασικτ@@@@ουν και οχι και την metro! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η αρχή της καθόδου με την έννοια ότι πλέον δεν πουλάει τόσο... ?

 

Τέσπα, ούτε που με ενδιαφέρει, με την Fb θα ασχολούμαστε τώρα...

Επειδή δεν ασχολείσαι, να σε ενημερώσω οτι βρίσκεται σε διαρκή άνοδο. Αρχή καθόδου θα υπάρξει μόνο αν υπάρξει κάποιο καλύτερο social media που θα προσφέρει με καλύτερο τρόπο όσα προσφέρει το fb. Όχι επειδή θα αποφασίσουν οι χρήστες του fb οτι βαρέθηκαν τα social media. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν ασχολείσαι, να σε ενημερώσω οτι βρίσκεται σε διαρκή άνοδο. Αρχή καθόδου θα υπάρξει μόνο αν υπάρξει κάποιο καλύτερο social media που θα προσφέρει με καλύτερο τρόπο όσα προσφέρει το fb. Όχι επειδή θα αποφασίσουν οι χρήστες του fb οτι βαρέθηκαν τα social media. 

Η αληθεια ειναι οτι εχει το καλυτερο και πιο οργανομενο αυτοφακελομα απ'ολες τις social media υπηρεσιες! :-)

Δεν μπορειτε να φανταστητε ποσα ευροπουλακια σας γλυτωνει απο τους ιδιοτικους ντετεκτιβ και την ταλεπορια να ψαξετε και να μαθετε για καποιο! :P

Προσωπικα δε θελω να σταματησει γενικα αυτη η υπηρεσια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου ειναι χρησιμος στο pc γιατι ετσι μπορω να ειμαι online και να μου μιλανε χωρις να εχω ανοιχτο το tab του Fb ! Το εχω πιο πολυ ως «απογονο» του msn δλδ για συνομιλια. Το μονο κακο ειναι οτι δε μπορεις να στειλεις στικερς αλλα δε πειραζει. Κριμα που το τερματίζουνε γαμωτο. Δε θα μπαινει καν δλδ ε ; Μηπως κανουνε καποια whatsapp εφαρμογη για windows οπως έχει και το viber ;

για μένα το καλύτερο είναι το skype για να μιλάς,που νομίζω κάνει και sync με τις επαφές του fb.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζουν whatsapp έκδοση για το πισι τωρα, όπως το viber, και μέσα θα ενσωματώνει fb συνομιλία. Γιαυτο πιστεύω το καταργήσανε το fb messenger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WhatsApp αγορασε ρε παιδια οχι whatsup της cosmote... :P

 

Ελα ντε! Με τοσα χρηματα θα επαιρνε ολη την cosmote, τον ΟΤΕ, την voda, την wind και θα περισσευαν και για καμια 10αρια δεκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια,τωρα που μας αδειασε τη γωνια,ελπιζω η ms να επαναφερει την εφαρμογη του masseger,γιατι ειναι κριμα που μας τη στερησε για χατίρι του ΑΧΡΗΣΤΟΥ app του facebook!

Τι δουλεια έχει το Facebook με την microsoft;;; το ξερεις ότι ειναι 2 ανεξαρτητες μεταξυ τους τελειως εταιρειες; Η ms σκοτωσε το μσν για χαρη του skype. To facebook, που κολλάει σε αυτή την κίνηση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει, ποτέ δεν το χρησιμοποίησα ούτε κρεμόμουν από κάτι τέτοιο σαν εξαρτημένος αλλά ρε παιδιά είναι Social Networks όχι Media! Τι είναι; κανάλι ή ραδιόφωνο;

 

Μη με φάτε οι fan του fb και windows. Όχι άλλο κάρβουνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει, ποτέ δεν το χρησιμοποίησα ούτε κρεμόμουν από κάτι τέτοιο σαν εξαρτημένος αλλά ρε παιδιά είναι Social Networks όχι Media! Τι είναι; κανάλι ή ραδιόφωνο;

 

Μη με φάτε οι fan του fb και windows. Όχι άλλο κάρβουνο.

 

Ποιος είπε ότι το media σημαινει καναλι ή ραδιοφωνο; Media σημαίνει μεσα και μπορει να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω... δεν ξέρω, κάπου το είχα διαβάσει όταν πρωτοεμφανίστηκε το fb να διορθώνει ο ζουμπερκέκης έναν αρθρογράφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπαμ!!!!

Εγω λεω να κανουμε προταση στον ζουμπε. να αγορασει και τις ηλεκτρονικες δημοσιες υπηρεσιες μας! Φαντασου στο ταξις νετ να μπορει να κανει share την δηλωση του!!!! Και fb login πεθαινω!!!! χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...