Προς το περιεχόμενο

The Last Ship


OMGA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

The crew of a naval destroyer is forced to confront the reality of a new existence when a pandemic kills off most of the earth's population.

 

Πρεμιέρα καλοκαίρι 2014.

 

Για να δούμε!  :ph34r: 

Επεξ/σία από OMGA
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονο για την Rhona Mitra ειναι watchable για εμενα. ακομα και οτι χειροτερο κυκλοφορει να ειναι, θα κανω την καρδια μου(κ οχι μονο λολ) πετρα και θα συνεχισω να την βλεπω.:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σενάριο είναι καλό και η πρωταγωνίστρια κούκλα. Εγώ έχω και ένα κόλλημα παραπάνω επειδή υπηρέτησα τη θητεία μου στο ναυτικό και έτσι δεν μπορώ να αντισταθώ σε αυτό το «destroyer».

Ας περιμένουμε πρώτα να δούμε. :ph34r: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλή η ιδέα, αν και έχει γεμίσει η τηλεόραση με post apocalyptic scenarios, αλλά σαν να το χρηματοδότησε το πεντάγωνο όλη την ώρα american pride, US Navy rules, salute the captain. Μου είχε αρέσει το Last Resort πέρσι και θα το συνεχίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο πρώτα επεισόδια πολύ δυνατά, η παραγωγή ακριβή (σχεδόν σε κινηματογραφικά επίπεδα), οι πρωταγωνιστές μέτριοι αλλά στο δεύτερο επεισόδιο δείχνουν ότι αρχίζουν να "δένουν" μεταξύ τους, η ροή της δράσης συνεχής χωρίς "κοιλιές" και ανούσιες "εμβανθύνσεις στους χαρακτήρες" - (έτσι κι αλλιώς οι αμερικάνοι δεν είναι καλοί σε αυτά)... 

Η σειρά δείχνει να "τα σπάει" - τουλάχιτον για αμερικανόφιλους στρατόκαυλους (σαν εμένα... :-D )!!

Περιμένω το τρίτο......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο ήταν ωραίο , το δεύτερο καθόλου . Οι εξωτερικές λήψεις πρόχειρες η δε ιστορια με τους κρατούμενους πιο τρύπια από σουρωτηρι. Και όπως έγραψαν και άλλοι συμφορουμιτες αλήθεια πως στο καλό διάλεξαν αυτόν για καπετάνιο ; Ευτυχώς υπάρχει η Rhona ....

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...