Προς το περιεχόμενο

Περιτομή-κόστος


Johny Q

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν λεω θα ανταμοιφθεις, εννοω στο σεξ, αργεις περισσοτερο, δειχνει πιο καθαρος και αρεσει πιο πολυ η οψη του στις γυναικες οποτε θα τον βαλουν ευκολα εκει που μιλανε χεχε.

 

 

Π.χ. στο μικρόφωνο, στο κινητό, στους φίλους και στις φίλες τους κλπ.

Χ-) αχ ωραία τα λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αλλά ένα μήνα μπάμια κι αίμα δε, δε.

ειναι πολλα τα + ομως μετα. τεσπα δεν εχεις κι αδικο, οπως κ να χει χειρουργειο ειναι, αν δεν ειναι απαραιτητο δεν το κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε να δεις,στείλε μας μια φώτο του..

να πόσταρε την εδώ μέσα,αλλά σε spoilers όμως μην πιάσει και όλη την σελίδα..

Θέλουμε μια σε ηρεμία και μια όταν έχει πανικοβληθεί,και μεις θα σου πούμε..έχουμε έμπειρες και έμπειρους,θα σου πούμε αν θα χρειαστεί επέμβαση ή οχι και αν περνάει στην επόμενη φάση των καλλιστείων..πόσο μάλλον αν θα γίνει φαβορί για να κερδίσει!

θα ποστάρω μετά τη λεύκανση δοντιών 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήγες και σπίτι ρε θηρίο ;;; λολλλ

ε οχι δεν το πηρα μαζι ελεος! Το θεμα ειναι το μου το ειπε στα σοβαρα χαχα.

Τελος παντων τετοια ιστορια κανεις αν πρεπει να την κανεις και οχι για πλακα. Λεω στον φιλο οτι θα το χαρει μετα διοτι αν εχει καποια φιμωση, η οποια ειναι ψιλοβασανο, ειναι σιγουρο οτι θα το καταχαρει.

Τι ευχονται σε αυτη τη περιπτωση? καλα γ.......ια??? χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι δεν το πηρα μαζι ελεος! Το θεμα ειναι το μου το ειπε στα σοβαρα χαχα.

Τελος παντων τετοια ιστορια κανεις αν πρεπει να την κανεις και οχι για πλακα. Λεω στον φιλο οτι θα το χαρει μετα διοτι αν εχει καποια φιμωση, η οποια ειναι ψιλοβασανο, ειναι σιγουρο οτι θα το καταχαρει.

Τι ευχονται σε αυτη τη περιπτωση? καλα γ.......ια??? χαχα

καλύτερα από πριν εύχονται υποθέτω :P

 

anyway σας ευχαριστω για τις απαντησεις/εμπειριες/προτασεις. 

 

κατι τελευταιο που προσπεραστηκε κ μετα μπορει να επελθει το λουκετο:

 

πως γινεται να γραφτηκε για 1000 ευρω και για 300; γτ τοσο μεγαλη διαφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα από πριν εύχονται υποθέτω :P

 

anyway σας ευχαριστω για τις απαντησεις/εμπειριες/προτασεις. 

 

κατι τελευταιο που προσπεραστηκε κ μετα μπορει να επελθει το λουκετο:

 

πως γινεται να γραφτηκε για 1000 ευρω και για 300; γτ τοσο μεγαλη διαφορα;

Ιδιωτικός γιατρός έναντι δημοσίου και συμμετοχής της ασφάλειας, λέιζερ έναντι χειρουργείου, κλινική έναντι δημόσιου νοσοκομείου, κτλ.

Κάνε έρευνα αγοράς πριν αποφασίσεις, πάνε σε μερικούς ουρολόγους και ρώτα, και ρώτα τι συμμετοχή πληρώνεις και πως θα γίνει αν πας μέσω ΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σε ιδιωτικο κοστισε 300. Το εγραψε ενας φιλος πιο πανω.

Ε τι να πω, ελεύθερη αγορά έχουμε. Ο καθένας βάζει τις τιμές του. Επίσης, άλλες τιμές το 2009, άλλες σήμερα που έχουν πέσει λόγω κρίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτά κ με αυτά θα με πείσετε μόνο κ μόνο για να δω την ανταμοιβή που λέτε όλοι κ όλες
με λάζερ είπατε δεν έχει αίματα α?  αμα βγουν τρίχες μπονάει μες το μήνα ? 
γιατι στο μήνα αξούριστος μπορ να γίνεις κ θάμνος  :mellow: 

πάντως αν ειναι να αστράφτει αξίζει πιστευω 
σε λίγο καιρό θα πάω να ασπρίσω κ τα δόντιαμ  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ποστάρω μετά τη λεύκανση δοντιών 

 

 

με αυτά κ με αυτά θα με πείσετε μόνο κ μόνο για να δω την ανταμοιβή που λέτε όλοι κ όλες

με λάζερ είπατε δεν έχει αίματα α?  αμα βγουν τρίχες μπονάει μες το μήνα ? 

γιατι στο μήνα αξούριστος μπορ να γίνεις κ θάμνος  :mellow: 

 

πάντως αν ειναι να αστράφτει αξίζει πιστευω 

σε λίγο καιρό θα πάω να ασπρίσω κ τα δόντιαμ  B)

 

θα του κάνεις και λεύκανση;Μα έτσι μαυριδερός δείχνει πιο gangsta!Να τρομάζει και λίγο,να κρατάει αποστάσεις,γιατί μετά όλο χάδια θα δέχεται...και ποιός ξέρει,μπορεί να καταλήξεις και συ σε κάνα χαμάμ σα τον φίλο μας τον Γιώργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πετσάκι που είχα αφαιρέσει πριν 2χρόνια σε ιδιωτικό γιατρό, ουρολόγο-ανδρολόγο με κάλυπτε η ασφάλεια μου,και είχα πληρώσει αν θυμάμαι καλά μόνο 25€(σίγουρα δεν είχε περάσει το 50αρι) τα φάρμακα για την επέμβαση,δεν είμαι και σίγουρος..Και δεν πρέπει να πήρε πάνω από τρία τέταρτα για να ολοκληρωθεί η επέμβαση..με τοπική αναισθησία

Πάντως τα ράμματα άρχισαν να φεύγουν μετά τις πρώτες 15μέρες,στις 25μέρες είχανε πέσει σχεδόν όλα,αλλά τραβούσανε πάρα πολύ.Έβαζα μετά και κάτι αλοιφές .Με την τότε κοπέλα μου,ήταν μαρτύριο για μένα :P ,σα να γινόταν επίτηδες να με ανάβει..Και ήταν και καλοκαίρι,πόσο πιο γκαντεμιά;ήταν 35μέρες off-sex και πάλι μετά με σκουφάκι,από τον πόνο δεν υπήρχε ευχαρίστηση,..

Λέμε για πολύ τράβηγμα τα ράμματα,και δεν έβλεπα την ώρα να φύγουν,αλλά μετά είχα πόνο για κανά μήνα αφού έπεσαν τελείως και είχαν κλείσει,όσο περνούσε ο καιρός,υπήρχαν τριγύρω μου οι πειρασμοί :P ..Γιαυτό καθαρές σκέψεις και ύπνος..ααα και μη περιμένεις να έρθει καλοκαίρι,θα ταλαιπωρηθείς..

 

Τώρα για περιτομή δεν έχω ιδέα..

εγω με ασφαλεια δεν πληρωσα ουτε ευρω και μαλιστα η περιτομη εγινε πανω στη στυση :) οπως ακουσα να λενε μεταξυ τους τρεις γιατροι!! μετα απο μια ευδομαδα ξανα πηγα για να μου βγαλουν ολα τα ραμματα και αυτο ηταν σε 15μερες επεστρεψα στις καθημερινες μου δραστηριοτητες !!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με ασφαλεια δεν πληρωσα ουτε ευρω και μαλιστα η περιτομη εγινε πανω στη στυση :) οπως ακουσα να λενε μεταξυ τους τρεις γιατροι!! μετα απο μια ευδομαδα ξανα πηγα για να μου βγαλουν ολα τα ραμματα και αυτο ηταν σε 15μερες επεστρεψα στις καθημερινες μου δραστηριοτητες !!

ΟΥΤΕ που κοίταξα στην ώρα της επέμβασης,ούτε να σηκώσω να δω πάνω από το πράσινο παραβαν...οπότε δεν ξέρω αν ήταν σε ηρεμία ή όχι....

Θυμάμαι ότι πλήρωσα ένα ποσό για τα φάρμακα,τα ναρκωτικά(νάρκωση :P ) που του ρίξανε...Και μη μου το θυμίζεις γιατί την 1η βελονιά την ένοιωσα μέχρι τα κόκαλα! :S ..βρήκανε να κάνουν βουντού να ουμε..!

Πλήρως επέστρεψα σε 35μέρες,αλλά υπήρχανε πόνοι όπως είπα,ίσως να μου είχε μείνει και καμιά φοβία και να πονούσα για λίγο καιρό ακόμα,άσε που φοβόταν να σηκωθεί να δει τον κόσμο για λίγο :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα χιλιαρικο ειχα δωσει εγω φιλε το 2001,εγινε με λειζερ.

Η επεμβαση κραταει λιγο, δεν καταλαβαινεις τιποτα.

Πρεπει ομως να περασει κανας μηνας τουλαχιστον να αρχισεις να επανερχεσαι σιγα σιγα.

Γενικως δεν ποναει, αυτο που ποναει ειναι οτι δεν πρεπει να σου σηκωθει τις πρωτες μερες 10 περιπου που σημαινει υπνος σε μικρες δοσεις. Για πραξη self service η με βοηθεια... καλο μηνα και βαλε

Μην το σκεφτεσαι, καντο και θα ανταμοιφθεις!

Εάν δεν με απατάει η μνήμη μου, το 2001 το νόμισμα της χώρας μας ήταν η δραχμή. Και επειδή δεν μπορώ να πιστέψω πως η περιτομή στοίχισε ένα χιλιάρικο, έχω την εντύπωση πως δεν μας τα λες καλά george.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...