Προς το περιεχόμενο

Έφτασαν οι Athlon64


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

barton 2500+ 120 euro psiktra kalh (volcano 11+ px) 40 euro mobo epox 8rda3+h abin 7ns+ h pos th lene pou exei firewire usb 2 ktl ktl 130 euro 400 watt trofodotiko 100 euro radeon 9800 420 euro

 

all in all

 

120

40

130

100

400

----

890

 

vale kai dvd-r me to zori piges 1100

 

kai epidoseis POLY POLY antistixes isos kai kaliteres

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι θα μου την πει ο Μενέλαος αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα. 2 διαφορετικές πλατφόρμες με διαφορετικές μητρικές και σχέδια για ακόμα μια αλλαγή μητρικής σε ένα χρόνο. Για κάτι τέτοια κοροϊδεύμαε την Intel προ δυο ετών. Και επίσης με τον ελεγκτή μνήμης ενσωματωμένο στον επεξεργαστή, όσοι έχουν Athlon 64 3200+ και όχι FX θα πρέπει να ξεχάσουν τα dual DDR configs. Απο την άλλη όσοι έχουν Athlon FX θα μπορούν να έχουν dual DDR αλλά θα πρέπει να βρουν τις σπανιότερες και ακριβότερες registered Μνήμες.

 

Κοινώς δε @#@(*#$) να ασπρίσουμε λέω εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι θα μου την πει ο Μενέλαος αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα. 2 διαφορετικές πλατφόρμες με διαφορετικές μητρικές και σχέδια για ακόμα μια αλλαγή μητρικής σε ένα χρόνο. Για κάτι τέτοια κοροϊδεύμαε την Intel προ δυο ετών. Και επίσης με τον ελεγκτή μνήμης ενσωματωμένο στον επεξεργαστή' date=' όσοι έχουν Athlon 64 3200+ και όχι FX θα πρέπει να ξεχάσουν τα dual DDR configs. Απο την άλλη όσοι έχουν Athlon FX θα μπορούν να έχουν dual DDR αλλά θα πρέπει να βρουν τις σπανιότερες και ακριβότερες registered Μνήμες.

 

Κοινώς δε @#@(*#$) να ασπρίσουμε λέω εγώ;[/quote']

 

Γιατί να σου την πω; Συμφωνώ με αυτά που λες... Συν το ότι η μεγάλη δύναη των επεξεργαστών (64bit) για κάμποσο καιρό θα μας είναι άχρηστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ πέρασα σήμερα από Πλαίσιο και μου είπαν για τις παρακάτω :

Albatron K8X800 : 170e

Asus K8V Deluxe : 180e

και μου έδωσαν και τιμή για την cpu, γύρω στα 480e .

 

Από τότι μου είπαν θα τα έχουν και τα δύο από την ερχόμενη εβδομάδα, οπότε... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...