Προς το περιεχόμενο

Iphone 5 χωρις αποδειξη


ts13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση .Η motorola με το moto g , η sony με το ps4 ,η microsoft με το xbox one ,η apple με το iphone και 10αδες αλλοι κολλοσοι που πουλανε τα προιοντα τους πανευρωπαικα με ενα ετος μονο εγγυηση παρανομουν?

Αντε να πεις στη Ελλαδα δεν υπαρχουν νομοι ,σε ανεπτυγμενες χωρες της Ευρωπης πως επιτρεπεται? 

Δεν ξερω ττι γινεται στις αλλες χωρες τι ευρωπης γιατι δεν εχω παει με iphone ,ps4,moto g για αντικατασταση αλλα στην Ελλαδα που εχουν παει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ μετα τον εναν χρονο ΓΙΝΕΤΑΙ η αντικατασταση.

Απο εκει και περα εσυ βγαλε τα συμπερασματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

. . . λοιπόν μου στέλνουν μήνυμα από Wind να πάω να παραλάβω το κινητό μου. iphone 5 με πρόβλημα στην οθόνη όπως έχω προαναφέρει. Πάω και μου λένε ότι αφού σας ήρθε μήνυμα σήμερα (εχθές δηλαδή 6-5-2014), αύριο θα έρθει στο κατάστημα να παραλάβετε. Οκ λέω και φεύγω. Σήμερα παίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι από λάθος του Service έχει πάει ρέθυμνο :whistle: :eek: :mad: :-( :-)

 

....τι να πω ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

. . . .  ταλαιπωρίας συνέχεια. . . . Με παίρνουν τηλέφωνο παρασκευή 16 Μάη πριν τις εκλογές και μου λένε να παραλάβω

το iphone Μου. Μου το παραδίδουν το τηλέφωνο μετά από 25 μέρες (από 22/4/2014). Παίρνοντας το στα χέρια μου ρωτώ τον υπάλληλο της Wind, αν έχει φτιαχθεί το θέμα της οθόνης, γιατί ήταν ξεφόρτιστο το κινητό και δεν άνοιγε. Μου λέει ο τύπος ότι δεν ξέρει αν έχει

αλλαχθεί η οθόνη. Οπότε του ανταπαντώ ότι δεν είναι δυνατόν να μη ξέρει αν έχει επισκευαστεί ή όχι. Να μην τα πολυλογούμε αφου σεληνιάστικα στο κατάστημα της Wind στο περιστέρι, ξαφνικά μπαίνει στον υπολογιστή και μου αναφέρει ότι δεν βρέθηκε κάποιο πρόβλημα και μου το επιστρέψανε. Αυτό ήταν "έσπασα'' αρχισα τις φωνές και έγινε Ο χαμός οπότε σε μια φάση που τους φωνάζω ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται, μου απαντά ο άλλος υπάλληλος "καλημέρα σας κύριε είπαμε καλημέρα σας", με απίστευτη ειρωνία και ύφος.

 

Αν θέλετε να το πιστέψετε αρχισα να τρέχω προς τα έξω πήρα το μηχανάκι μου και την έκανα με απίστευτη ταχύτητα. Γιατί σκέφτηκα ότι δε θα μπορούσα να ελέγξω τα νεύρα μου και δεν ήθελα να προβώ σε πράξεις που δεν είναι του χαρακτήρα μου

 

Σήμερα το πήγα σε άλλο κατάστημα της Wind και περιμένω απάντηση εκ νέου. Η υπάλληλος του καταστήματος που το πηγα έκανε ότι της είπα και περιέγραψε το πρόβλημα στα χαρτιά που συνοδεύουν το iphone  :mad:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

. . . αν και μετά από αρκετές μέρες να ενημερώσω ότι το iphone 5, μου το αντικαταστήσανε στη

 

Wind χωρίς κανένα θέμα και μετά από 20 μήνες αγορά (Νοεμβριο του 13). Οποτε μη "μασάτε"

 

και να τα πηγαίνετε για επισκευές, τουλάχιστον στη WIND, και μετά την παρέλευση του ενός έτους !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...