Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...

Μηπως θα ηθελαν οι Αθηναιοι insomniacs που καθονται σχετικα κοντα στα Πατησια να βρεθουμε τωρα που πλησιαζουν οι γιορτες για καφε?Ξερω οτι ο Stormrain ειναι γειτονας και μερικα αλλα παιδια μενουν σχετικα κοντα.Εννοειται και οποιος/α αλλος/η μενει σε κοντινη περιοχη?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε απο το καλοκαιρι να βρεθουμε. Ας συζητήσουμε για μια συναντηση αθηναιων για να οριστεί οργανωμένα και ο τοπος και ο χρόνος..

 

storm και lucifer αναλαμβάνετε εσείς για τα καθέκαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει περασει καιρος.

 

Δεν εχω προβλημα με τα Πατησια αλλα γιατι να το περιοριζουμε τοπικα?

Σε αυτο εγω ειμαι ο φταιχτης και το σκεπτικο μου ειναι το εξης. Οταν κανουμε γενικη συναντηση ας το πουμε,λογω αποστασεων,διαφορετικων προσωπικων προγραμματων και αλλων συνισταμενων,συνηθως ερχονται πολυ λιγοτερι απο οσους αρχικα θα ηθελαν.

 

Τωρα εχουμε 5 εβδομαδες καιρο να βρεθουμε πριν τα χριστουγεννα και εβαλα τα Πατησια σαν περιοχη συναντησης γιατι μενουμε πολλα μελη και μερικοι mods εκει η στις κοντινες περιοχες.Εχει τα παντα απο συγκοινωνια,τα παντα απο καφετεριες,ταβερνες,ξενη κουζινα,θεατρα,κινηματογραφους,μπυραριες και σκεφτηκα οτι δεδομενης της εγκαιρης ενημερωσης,οποιος θελει μπορει να κανονισει να ερθει. Απλα, ειπα εφοσον κανεις δε προτεινε τιποτε,να μαζεψω τους συντοπιτες μου ινσομνιακς και τον stormrain και  να βγουμε ολοι μαζι και να περασουμε καλα.Αλλα σιγουρα μπορουν να ερθουν οσοι βολευονται συγκοινωνιακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...