Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Unity. Το πρώτο trailer


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Ubisoft ανάρτησε ένα νέο video το οποίο αποκαλύπτει ορισμένα στοιχεία για το επόμενο "επεισόδιο" της σειράς Assassin's Creed. Η εταιρεία εργάζεται εδώ και τρία χρόνια πάνω στο νέο Assassin's Creed Unity.

Αν και όπως λέει η Ubisoft δεν μπορεί ακόμη να αποκαλύψει το όραμα της σχετικα με τον Next-Gen τίτλο, ήθελε τουλάχιστον να πάρουμε μία ιδέα για τα γραφικά του παιχνιδιού, το οποίο θα κυκλοφορήσει αποκλειστικά για PC, PlayStation 4 και Xbox One.

 

Η εταιρεία λέει πως σύντομα θα έχει να μοιραστεί με τους φίλους της σειράς περισσότερες λεπτομέρειες. Για την ώρα, μπορεί να απολαύσετε το πρώτο trailer.

 


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα έχω παίξει όλα από το ένα μέχρι και το 3 μαζί με ότι αλλο βγηκε στην στην σειρά..και έχω να πω ότι ...βαρεθηκα πια!!!

όλο επισόδια που στην ουσία τίποτα δεν προσφέρουν τίποτα στην ιστορία..... και όλα αυτά για την τσέπη της Ubisoft..

 

Mόνο το 2 και το brotherhood άξιζαν!!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε ότι το νέο αυτό Game θα προσφέρει μια εξίσου καλή εμπειρία με τα Assassin's Creed II, Brotherhood και Revelations, και όχι ένα Story σαν του Black Flag που δεν είσαι καν Assassin.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω παίξει όλα από το ένα μέχρι και το 3 μαζί με ότι αλλο βγηκε στην στην σειρά..και έχω να πω ότι ...βαρεθηκα πια!!!

όλο επισόδια που στην ουσία τίποτα δεν προσφέρουν τίποτα στην ιστορία..... και όλα αυτά για την τσέπη της Ubisoft..

 

Mόνο το 2 και το brotherhood άξιζαν!!!

το blackflag παντως ειναι φοβερο θα σου συνηστουσα να το παιξεις

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, νταξει. διαβαζω τοσα χρονια ιστορια της γαλλιας και χαιρομαι πολυ που θα μπορεσω να το δω και να το ζησω οπως το κανουν τα παιχνιδια assassins creed γιατι οτι και να λεμε, κανουν πολυ καλα τη δουλεια τους στο να δινουν σε καθε πολη τοσο αυθεντικη και ζωντανη ατμοσφερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...