Προς το περιεχόμενο

Ποιο wired ποντίκι να πάρω;


prezakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παραγγείλει το m500 τελικά. Αν και έψαξα αρκετά το xornet, τελικά κατέληξα στο m500 κυρίως λόγω μεγέθους και μάρκας.

Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας.

αν και δεν έχω πολύ εμπειρία με logitech, γενικά δεν την έχω και σε μεγάλη υπόληψη σαν εταιρία όσον αφορά τα φτηνά της προιόντα (κάτι ηχεία που είχα πάρει σε προσφορά απο το αγγλικό μαγαζί τα έδωσα σε κάποιον απο εδω μέσα στην ίδια τιμή την επόμενη μέρα). Τα άλλα μου ηχεία βέβαια ειναι logitech και λειτουργούν περίπου 10 χρόνια σταθερά και απροβλημάτιστα, αλλα ήταν στην ακριβή κατηγορία προιόντων της.

Απτην άλλη, η CM τελευταία έχει ανέβει πολύ στα μάτια μου με διάφορα προιόντα. παρόλα αυτα αν θέλεις γράψε την εμπειρία σου με το m500 όταν σχηματίσεις ολοκληρωτική γνώμη. ίσως να ειναι και καλύτερο απτο xornet. Μεγειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Σήμερα το λειτουργώ πρώτη φορά. Πρώτες εντυπώσεις αρκετά καλές. θα επιστρέψω με πιο αναλυτική περιγραφή εμπειριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είδα και γράφετε για υποστήριξη της logitech και έχω προτίμηση στα περιφερειακά της είχα πάρει το M705 πριν 2 χρόνια στα 24 ευρώ προσφορά μαζί με την αγορά ενός εκτυπωτή.

Πολύ καλό και οι μπαταρίες κρατάνε μήνες και να σημειώσετε ότι το είχα συνήθως ανοικτό και όταν έκλεινα τον υπολογιστή.

Χάλασε κάποιο ηλεκτρονικό του και το είχα παρατημένο βάζοντας ένα πρόχειρο της πλάκας.

Πήρα διαβάζοντας τα σχόλια σας για την υποστήριξη της Logitech το τμήμα εδώ στην Ελλάδα τηλέφωνο και ήταν πολύ εξυπηρετικός ο υπάλληλος του έδωσα τα στοιχεία που ανάφερε κάποιος παραπάνω και το αποτέλεσμα είναι ότι πιθανότατα αύριο φθάνει για αντικατάσταση το νέο M705 με ups.

Έτσι γλύτωσα τουλάχιστον ένα σαραντάρι ευρώ που έπρεπε να δώσω για να πάρω ένα αντίστοιχων δυνατοτήτων.

Και να πούμε ότι στα multirama για παράδειγμα το συγκεκριμένο κάνει 49 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...