Προς το περιεχόμενο

Η Apple έχει πουλήσει πάνω από 500 εκατομμύρια iPhone


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο εσύ πιστεύεις ότι δεν είναι άκυρη η λογική σου..

Απαντω μονο σε σοβαρα σχολια,και αν δεν σου αρεσουν τα δικα μου,μην τα διαβαζεις.Εχεις το καθε ελευθερο.

Το τι πιστευω και τι οχι,φυσικα καταλαβαινεις οτι αφορα εμενα,και αναλογως συμφωνεις ή διαφωνεις.

Το αν ειμαι μονο εγω,ή οχι αυτο δεν θα το κρινεις εσυ.Λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οριακά είσαστε... Μην πείτε πάλι πως δεν προειδοποίησα (αν και δεν θα έπρεπε).

Παλι εγω φταιω ε;ε,καλα...

πες οτι ψαχνεις αφορμη να με στειλεις πασχαλινες διακοπες,και ασε τις "δικαιολογιες"... :D

Και να το κανεις παντως,σου εχω εξηγησει παλιοτερα.Το κλιμα εδω πολυ "φρουτωδες" ειναι,οποτε θα με "αποχαιρετισεις" μια ωρα νωριτερα...

Παντως τωρα ειλικρινα.Μεχρι το 134# κυριος δεν ημουν; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παλι εγω φταιω ε;ε,καλα...

πες οτι ψαχνεις αφορμη να με στειλεις πασχαλινες διακοπες,και ασε τις "δικαιολογιες"... :D

Και να το κανεις παντως,σου εχω εξηγησει παλιοτερα.Το κλιμα εδω πολυ "φρουτωδες" ειναι,οποτε θα με "αποχαιρετισεις" μια ωρα νωριτερα...

Παντως τωρα ειλικρινα.Μεχρι το 134# κυριος δεν ημουν; :-)

 

Βαριέμαι να κάνω και humor πλεον πάντως. Απλά να υπενθυμίσω πως εσύ είσαι σε topics που αφορούν την Apple. Οπότε "τα θες κι εσύ" για να το πω κομψά...

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να κάνω και humor πλεον πάντως. Απλά να υπενθυμίσω πως εσύ είσαι σε topics που αφορούν την Apple. Οπότε "τα θες κι εσύ" για να το πω κομψά...

 

:)

 

Αν θέλεις κομψότητα συνάδερφε ορίστε:

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βαριέμαι να κάνω και humor πλεον πάντως.

To χιουμορ ειναι η κινητηρια δυναμη στην ζωη.Αν σταματησει αυτο...τελειωσαμε ως ανθρωποτητα μετα...θα μας κλαινε οι ρεγγες κυριολεκτικα... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To χιουμορ ειναι η κινητηρια δυναμη στην ζωη.Αν σταματησει αυτο...τελειωσαμε ως ανθρωποτητα μετα...θα μας κλαινε οι ρεγγες κυριολεκτικα... :-D

Το real χιούμορ απέχει παρα πολύ απο τις ...εμμονές! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το real χιούμορ απέχει παρα πολύ απο τις ...εμμονές! :)

Ε,τωρα,αν πω τιποτε περι του real χιουμορ,μετα θα μου πεις ειμαι σε τοπικ της apple...γιατι ξερουν να κανουν real χιουμορ πολλοι;

Δηλαδη οι μηλοφωνοι δεν εχουν εμμονες θελεις να μας πεις τωρα ε; :-)

 

Εν πασει,οτι θελετε πειτε...μονο τοσο "ευαισθητοι" να μην ηταν οι μηλοφωνοι,και πιστευω οτι συζητηση θα μπορουσε και χιουμορ να γινει απο ολες τις πλευρες και τροπους.

Εμενα οποια εταιρεια και να την βρισεις,θιξεις στα @@...αλλοι αν πουνε κατι για το iphone πολεμος γινεται στα τοπικς.

Αλλη φορα θα κανω μονο likes,διοτι καπου πλεον δεν λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ε,τωρα,αν πω τιποτε περι του real χιουμορ,μετα θα μου πεις ειμαι σε τοπικ της apple...γιατι ξερουν να κανουν real χιουμορ πολλοι;

Δηλαδη οι μηλοφωνοι δεν εχουν εμμονες θελεις να μας πεις τωρα ε; :-)

 

Εν πασει,οτι θελετε πειτε...μονο τοσο "ευαισθητοι" να μην ηταν οι μηλοφωνοι,και πιστευω οτι συζητηση θα μπορουσε και χιουμορ να γινει απο ολες τις πλευρες και τροπους.

Εμενα οποια εταιρεια και να την βρισεις,θιξεις στα @@...αλλοι αν πουνε κατι για το iphone πολεμος γινεται στα τοπικς.

Αλλη φορα θα κανω μονο likes,διοτι καπου πλεον δεν λεει...

 

Για να τελειώνουμε με αυτό το θέμα μιας και δεν θα ξανα ασχοληθώ:

 

Δεν με ενδιαφέρουν οι απόψεις που έχει ο καθένας και γι αυτό είμαστε εδώ για να συζητάμε και να καταλαβαίνουμε -στο περίπου- πως σκέφτεται ο άλλος. Από τη στιγμή όμως που ο "ενθουσιασμός" σου (και όχι μόνο ο δικός σου) δεν σε αφήνει να εκφραστείς ήρεμα και το γυρνάς σε ειρωνίες ή απαξιώνεις τους άλλως, μην περιμένεις καμία ανοχή πλεον. 

 

Είμαστε "γομάρια" πλεον και δεν δικαιολογούνται συμπεριφορές που είχαμε όταν οι ορμόνες μας έκαναν πάρτυ... (εκτός αν είναι 14-17 οπότε να το πεις να σε καταλάβω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το "μονοπωλεί εκβιαστικά" δεν το καταλαβαίνω. Είναι υποχρεωμένη να εχει ελευθερο λογισμικό και να μπαίνει σε καθε καρυδιάς καρύδι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια θέματα πάντως είναι ιδανικά για εργασία πάνω σε θέματα όπως "το τέλος της λογικής"  :-D αλλα και εξαιρετικά χρήσιμα από δικονομικής οπτικής γωνίας. Από την άλλη το να τα διαβάζεις θέλει αποθέματα πειθαρχίας γιατί η αλήθεια είναι οτι μπορει να σε οδηγήσουν και στην τρέλα   :mrgreen:. Ωστόσο θέλει ταυτόχρονα τεράστια αποθέματα πειθαρχίας στο να σταματήσεις να τα διαβάζεις κάτι που προφανώς δεν έχω  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά πήγαινε με τους πρώτους.... Να υπόθεσω έλληνας και ψήφιζες τους πρωθυπουργούς τόσα χρόνια..

 

Τρομερα κρητηρια εχεις και αντιληψη,εμεινα αναυδος.Μιλαμε για τα android και εσυ για....ελληνες προθυπουργους........

Ενοειτε οτι θα ασχολουμαι με το πιο επιτυχημενο λογισμικο,μολις το..........76% της αγορας κατεχει........

Εβαλα ενα s3 διπλα σε 4s και γελαγα κανα 2ωρο.........to 4s ανετα το κατατασεις στην προηγουμενη 10ετια..........

Για το 5 με το πιο αστειο σουλουπι μολις λυσουνε τα προβληματακια του θα το βαλω διπλα σε κανα κινεζικο οppo για να εχει ενδιαφερον......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σωστά πήγαινε με τους πρώτους.... Να υπόθεσω έλληνας και ψήφιζες τους πρωθυπουργούς τόσα χρόνια..

 

Τρομερα κρητηρια εχεις και αντιληψη,εμεινα αναυδος.Μιλαμε για τα android και εσυ για....ελληνες προθυπουργους........

Ενοειτε οτι θα ασχολουμαι με το πιο επιτυχημενο λογισμικο,μολις το..........76% της αγορας κατεχει........

Εβαλα ενα s3 διπλα σε 4s και γελαγα κανα 2ωρο.........to 4s ανετα το κατατασεις στην προηγουμενη 10ετια..........

Για το 5 με το πιο αστειο σουλουπι μολις λυσουνε τα προβληματακια του θα το βαλω διπλα σε κανα κινεζικο οppo για να εχει ενδιαφερον......

 

Και εγω ασχολουμαι μονο με τον ολυμπιακό αλλα δεν έχει κατι να λέει....

ΥΓ.Δεν χρησιμοποιώ οπαδικη λογική δηλαδη αν το iphone ήταν πρώτο σε πωλησεις δεν θα άλλαζε η αποψη μου για αυτό,που για να μείνεις ακόμα πιο αναυδος δεν είναι θετικη η αποψη μου για το iphone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Σύμφωνα με έρευνα της Counterpoint (σε 35 χωρές) το iPhone 5S  εξακολουθεί 8 μήνες μετά να είναι το πιο επιτυχημένο smartphone για τον Μάιο του 14.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...