Προς το περιεχόμενο

Ελληνικοί χαρακτήρες σε Microsoft Outlook των XP


Ilias74

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω αγγλικά XP Profes και Αγγλικό XP Office. Δεν μπορώ στην καρτέλα επαφές (contacts) του Microsoft Outlook να γράψω ελληνικά. Αν και γυρίζω την γλώσσα από Αγγλικά στα Ελληνικά δεν το δέχεται. Στο Word και Excel κανένα πρόβλημα. Γενικά όμως έχω και κάποια άλλα μικροπροβήματα με ελληνικούς χαρακτήρες που εμφανίζονται ιερογλυφικά? Τι μπορώ να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνω κακεντρεχής αλλά δεν αντέχω: Όποιος βρει τι σχέση έχει το cpu&motherboards με τους ελληνικούς χαρακτήρες στο Outlook, κερδίζει έναν 80άρη enermax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θα γίνω κακεντρεχής αλλά δεν αντέχω: Όποιος βρει τι σχέση έχει το cpu&motherboards με τους ελληνικούς χαρακτήρες στο Outlook, κερδίζει έναν 80άρη enermax

 

Osh shesh ehei kai h beloutsi... :roll:

 

Anyway, prin pesete na ton fate sas lew oti to paidi einai neos edw kai den prolave na skalisei olo to forum kai na dei oti yparhoun kai alles kathgories klp.

 

Anyway, welcome Ilia!

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνω κακεντρεχής αλλά δεν αντέχω: Όποιος βρει τι σχέση έχει το cpu&motherboards με τους ελληνικούς χαρακτήρες στο Outlook, κερδίζει έναν 80άρη enermax

Εαν δεν ειχε CPU&Motherboard τοτε δεν θα ειχε και το προβλημα με τους χαρακτηρες. :lol: απο που θα παραλαβω το δωρο μου; :P :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...