Προς το περιεχόμενο

BLAUPUNKT TV-B32K141 184.90e eshop.gr


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.152114&sid=1

 

Η καθιερωμενη 32αρα του eshop αυτην την εβδομαδα αυτην την βδομαδα ειναι BLAUPUNKT. Σαφως προτιμωτερη απο κατι neo κτλ. Ειναι του γνωστου γκρουπ που εχει εξαγορασει gruding-telefunken κτλ που βγαζει καθε καρυδιας καρυδι,  αλλα με μια ματια στο ιντερνετ γραφουν πολλοι για τον καλο ηχο και ευκολια στο μενου.

 

Ναι υπαρχουν καλυτερες Full HD, 100ρες και πιο επωνυμες αλλα απο 230 και πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.152114&sid=1

Ναι υπαρχουν καλυτερες Full HD, 100ρες και πιο επωνυμες αλλα απο 230 και πανω...

μεγάλη διαφορά μεταξύ των δυο:

 

1. Ναι υπαρχουν καλυτερες Full HD, 100ρες και πιο επωνυμες αλλα απο 230 και πανω

 

2. Ναι υπαρχουν καλυτερες, Full HD, 100ρες και πιο επωνυμες αλλα απο 230 και πανω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να γινω ο κακος παλι, πολλες φορες το φθηνο το πληρωνουμε ακριβα στο τελος τα λεω αυτα επειδη το παθημα μου εχει γινει μαθημα. η τηλεοραση δεν ειναι σα τα δημητριακα που τρωμε το πρωι, δοκιμαζεις δε σου αρεσουν σε 3-4 μερες που θα τελειωσουν θα παρεις αλλη μαρκα, θα την κρατησεις χρονια, ειναι και οι καιροι δυσκολοι βλεπεις. για να προλαβω τις φαρμακογλωσσες οχι δε μου περισσευουν τα 50 ευρω παραπανω για μια ιδια ή καλυτερη επωνυμη τηλεοραση αλλα θα εκανα λιγο υπομονη.

προσωπικο βιωμα 42αρα philips led full hd smart και ιστοριες στα 340 και το αποτελεσμα ηταν να παιξει την ιδια μερα 4-5 ωρες μετα καηκε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τηλεοραση δεν ειναι σα τα δημητριακα που τρωμε το πρωι, δοκιμαζεις δε σου αρεσουν σε 3-4 μερες που θα τελειωσουν θα παρεις αλλη μαρκα...

 

...και το αποτελεσμα ηταν να παιξει την ιδια μερα 4-5 ωρες μετα καηκε :)

Προφανως και δεν ειναι για 3-4 μερες, γι' αυτο τον λογο δινουν 2+ χρονια εγγυηση οι εταιριες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικο βιωμα σαμσουνγκ β650 στα 2 και κατι χρονια,καηκε το τροφοδοτικο,μου ζητανε γυρω στα 150 ευρω και μετα απο ενα μηνα καηκε το πανελ και μου ζητανε πιο πολλα απο την τηλεοραση και δεν την εκανα.τηλεοραση χωρις 5 χρονια εγγυηση(επεκταση) δεν παιρνεις.η παιρνεις μια φτηνη οποτε και να χαλασει στα 2 χρονια παιρνεις αλλη και για μενα οχι σαμσουνγκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλαμε για 32αρα τηλεοραση με 185 ευρω, σε αυτην την τιμη μονο μεταχειρισμενη επωνυμη βρισκεις και πολλες φορες mpeg2! Ο καθενας μυαλο, εχει μπορει να κανει μια ερευνα αγορας πριν αγορασει κατι, να δει τι τον συμφερει, αν θελει μεταχειρισμενη μεταχειρισμενη, αν μπορει να βαλει κατι παραπανω, επωνυμη, αν δεν μπορει και θελει μια απλη κατι σαν αυτη. Αυτο που λεω εγω και για αυτο το ποσταρω ειναι οτι με 185 παιρνεις μια τηλεοραση για τα ΒΑΣΙΚΑ, και πολυς κοσμος θελει τα βασικα, απλα για να βλεπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα 185 για mpeg2 δεν δινει κανεις οχι για 32αρα αλλα ουτε για 46αρα.

 

Απλα παντα να παιρνετε επεκταση εγγυησης γιατι φιλος που μαζι πηραμε τις 50GT30 εδωσε 1000 ευρω για να την παρει και σκαλωσε στα 100 ευρω της επεκτασης και τωρα 2 μηνες μετα την παροδο των 2 χρονων της εγγυησης του εκαψε πανελ και την εχει για κορνιζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην πετατε τα πολυτιμα σας ευρω σε κατι βλακπουντ.185€ είναι σημαντικο ποσο πλεον....ασε που τωρα η σαμσουνγκ εκανε εισαγωγη την καινουργια της σειρα(με χαμηλοτερες τιμες) , να δειτε τις υπαρχουσες σε μια καθοδικη πορεια.

Αγοραζεις πχ. την βλακπουντ τωρα , και σε μια βδομαδα δεις προσφορα την Samsung UE32F5000 στα 200€.Δεν θα στεναχωρηθεις;

Επισης εχουμε ξανασυζητησει για την εταιρια που μονο το ονομα της , εχει μεινει σαν ιστορια και τωρα κατασκευαζετε στην τουρκια .

Το συγκεκριμενο μοντελο μονο το e-shop το εισαγει και πωλειται σε βουλγαρια ,πολωνια κτλ.

Εγγυηση; γραφει 2 χρονια ,,,,,,,,ποτε θα τη φτιαξει,,,,,που;......ποσο χρονο θα περιμενεις!!!!

Πιστευω οτι η ηρεμια σας αξιζει πολυ περισσοτερα.....γι'αυτο τηλεοραση με ελληνικη αντιπροσωπια και αν μπορεις οσο μεγαλυτερη επεκταση εγγυηση!(ας είναι καλα η ΔΕΗ με τις αυξομειωσεις τασεις!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τα εχουμε πει και τα εχουμε ξαναπει! ποιος ο λογος να πεταξεις τα 185++ ευρω σου σε κατι που δεν αξιζει? δεν ειναι προτιμοτερο να τα κρατησεις και να μαζεψεις αλλα 40-50 ευρω και να παρεις κατι αξιοπιστο και επωνυμο? τωρα ολες αυτες τις μαρκες τιε αγοραζεις και μετα τις κλαις γιατι σε λιγο καιρο η χαλασε η βρηκες κατι καλυτερο με 40-50 ευρω παραπανω.ο μονος που εχει κερδος απο αυτην την ιστορια ειναι το eshop και το καθε shop που τις πουλαει! μην πετατε τα λεφτα σας σε κατι που δεν αξιζει!! τωρα ο καθενας κανει τις επιλογες του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε προσφορά με τηλεόραση, υπαρχουν πάντα πολλοί με καμένα πάνελ/πλακέτες και δεν ξέρω και 'γω τι άλλο. Μπορεί να μην είναι ερώτηση για εδώ αλλα τις φτιάχνουν τόσο χάλια πια; Τις φτιάχνουν ειδικά για να κρατάνε λίγο και να πηγαίνεις σε άλλη; Στέλνουν β' διαλογής στην Ελλάδα; Όλα τα παραπανω; Σκέφτομαι να αλλάξω την 32αρα Bravia που έχω εδώ και 10 χρόνια σχεδόν και δεν έχει πάθει τπτ, απλα είμαι για μεγαλυτερη πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σκεφτείτε όμως κι αυτό: πόσα χρόνια θέλετε να κρατήσετε μια τηλεόραση;εγω προσωπικά προτιμώ να πάρω μια φτηνή σαν τη blaupunkt με 180 ευρώ και μετά απο 4-5 χρόνια μια άλλη, παρά να έχω 15 χρόνια την ίδια που αγόρασα 700ευρώ.μην ξεχνάτε πόσο αλλάζουν οι τεχνολογίες σήμερα και πως κάθε τηλεόραση θα είναι πολύ πίσω τεχνολογικά σύντομα.όπως και να γίνει θεωρώ ότι δε πρέπει να κλάψεις και τόσο για 185 ευρώ.για μεγαλύτερα ποσά θα έριχνα ένα κλάμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ποιός σε διαβεβαιώνει ότι θα την παλέψει για 4-5 χρόνια ρε φίλος? ή ότι η εικόνα της δεν είναι για την χωματερή? εδώ καίνε πάνελ οι γνωστές μάρκες. Μπορεί άνετα να την παρεις στο χέρι στο 6μηνο ή νωρίτερα και τότε θα κλαις που για να γλιτώσεις το 50ρικο τζογάρισες και έχασες 185. Και για e-shop και μάλιστα παραεισαγωγή που σίγουρα είναι οι διάφορες τελεφολεν που μας σερβίρει τελευταία, όπως είπε και ένας συμφορουμίτης, κάνεις τον σταυρό σου, φτύνεις 3 φορές τον κόρφο σου και πας παρακάτω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω οτι γενικα (στα ηλεκτρικα/ηλεκτρονικα ειδη) η ακριβη μαρκα αντεχει περισσοτερο.

 

τα παραδειγματα που εχω να δωσω εγω λενε αλλα ομως

a) tv καθωδικου σωληνα

noname απο  makro αγορα 60.000 δρχ ζει και βασιλευει (φτου να μην τη ματιασω) 17 χρονια συνεχους λειτουργιας

mitsubichi αγορα απο φιρματο μαγαζι (την ιδια εποχη με την προηγουμενη) 230.000 δρχ παρεδωσε το πνευμα (μπαμ και κατω) εδω και 8 χρονια

b ) monitor crt hitachi 17" αγορα 120.000 δρχ στην τετραετια ηταν πρακτικα αχρηστο

αγορασμενες 55-70.000 δρχ  την ιδια εποχη κατι μαρκες που τις εφτυναν ολοι αντεξαν πολυ περισσοτερο.

 

αν σου φτανουν παιρνεις το καλυτερο αν ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ και συνηθως ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δεν έχω δει φτηνή lcd από άγνωστο κατασκευαστή με καλή εικόνα, όλες είχαν θέμα αρα πρέπει να είχαν b-grade panel και ποιός ξέρει από που άλλου είχαν κόψει. Και μια φορά και έναν καιρό έβλεπες μισή τιμή στα ίδια χαρ/κα και το τριπλοσκεφτόσουν για επώνυμη, τώρα καθόμαστε και διυλίζουμε τον κώνωπα για ένα 50ρικο για κάτι που αγοράζουμε κάθε 5 χρόνια και αν..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...