Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S5 από σήμερα στα ράφια των καταστημάτων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχετε σκαλωσει με την πισω οψη...

πρωτον ειναι καλυτερη και θα το καταλαβετε μολις το πιασετε στα χερια σας και δεν θα γλιτσιαζει απο το λιπος στα δαχτυλα

 

δευτερον δεν ξερω κανεναν με κινητο τυπου s4 s5 κτλ χωρις θηκη οποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνει κανείς και αποφασίζει.

Αν έχει όμως κάποιος το s4 δεν βλέπω να τρέχει να το αλλάξει.

Αυτό με τη μέτρηση καρδιακών παλμών μου φαίνεται ανόητο. Θα χειροτερέψει τις ψυχώσεις κάποιων που άλλο δεν κάνουν παρά να είναι με το πιεσόμετρο στο χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, τα 750 ευρω δεν τα ζηταει η samsung, τα ζηταει το πλαισιο..

 

Τα κινητα αυτα φευγουν απο την samsung προ φορων, και προ κερδος των μεσαζοντων σε πολυ χαμηλοτερη τιμη. 

 

Για να παρετε μια ιδεα ποσα απο αυτα τα λεφτα πανε στην samsung και ποσα στους μεσαζοντες, σκεφτειτε οτι το S4 τωρα κοστιζει 300 ευρω στο skroytz και προφανως οι πωλητες βγαζουν κερδος με αυτην την τιμη!

 

Αρα οταν εσενα το πλαισιο σου πουλαγε περσυ 750 ευρω το S4 εβαζε στην τσεπη 450+ ευρω. Γιαυτο σου στρωνανε κοκκινο χαλι μπροστα απο τα galaxy αμα τυχαινε να μπεις στο μαγαζι. Γιατι θα βγαλει 450 ευρω αερατα, στην κοροιδια απο ενα μονο κινητο.

 

Μακρια απο τετοιες τιμες, οποιος το θελει ας περιμενει 6 μηνες να το παρει σε τιμη λιωμα.

Και σιγα την τεχνολογια αιχμης δηλαδη που θα τρεξουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S3 το είχα με 32gb, οπότε του είχα πολλά παιχνίδια για τα παιδιά. Μετά πήρα το S4 στα 16gb αλλά τα παιχνίδια δεν χωράνε. Ούτε μεταφέρονται στην microsd ολόκληρα παρά ένα μικρό τους μέρος. Αν και στην Αμερική κυκλοφόρησε το 32άρι S4. Τώρα η Samsung Hellas με ενημέρωσε ότι δεν είναι στα σχέδιά τους η έλευση του S5 32gb. Δηλαδή γιατί να αλλάξω από S4 σε S5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και σε όσες φωτογραφίες το έχω δει δεν μου άρεσε καθόλου, κυρίως λόγω της πλάτης, πριν λίγο που είδα το γκρι σε κατάστημα.... δεν ήταν και άσχημο. Δεν χτυπάει τόσο όσο το μπλε πχ.

 

Όχι πως θα έδινα τόσα λεφτά για κινητό βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>γιατι ειναι ετσι χαλια το πισω μερος του ??</p>

<p>πολυ ρετρο σχεδιαση μου κανει...</p>

<p>μονο 2gb ram και 759€ ??? πφφφ...</p>

<p>μαλλον το s4 θα κανουν best seller με αυτα που κανουν...</p>

 

Αν και θεωρητικά και από μακριά κι εγώ τα ίδια έλεγα για το πίσω μέρος του, τελικά σήμερα που το έπιασα από κοντά θα έλεγα ότι είναι κάπως καλύτερο το πίσω μέρος του από αυτό του galaxy y pro :)

Παρόλα αυτά και πάλι προτιμώ το πίσω των S4/Note3.

 

Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση πάντως (και για το οποίο ήμουν επίσης αρνητικά προδιατεθιμενος) ήταν το HTC one 8M, του οποίου το σχεδόν ανύπαρκτο βάρος αλλάζει τελείως την αίσθηση ενός τόσο μεγάλου κινητού στο χέρι!

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 σε τι θα κολλήσουμε ρε φίλε τσάμπα αν το δίνανε όλοι θα το παίρναμε.... 

 

ναυαρχιδα θελω τωρα την θελω? περιμενε ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ βρε ανθρωπε... μιση τιμη θα εχει... ολα τα κινητα ετσι ξεκινανε την πορεια τους -ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναυαρχιδα θελω τωρα την θελω? περιμενε ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ βρε ανθρωπε... μιση τιμη θα εχει... ολα τα κινητα ετσι ξεκινανε την πορεια τους -ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ- 

Μπορώ να σου πω και κάποια που δεν χάνουν της αξία τους τόσο σύντομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...