Προς το περιεχόμενο

Κουταβάκι παγκ


Jethro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

 

ψάχνω κουταβάκι παγκ σε λογική τιμή, ξέρετε που να κοιτάξω;

 

Σε αγγελίες που έχω πετύχει ή ψευδή αγγελία ή αρκετά παλιές.

 

θα με βοηθούσατε αν γνωριζετε που να αναζητήσω.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα καιρους βλεπω μεχρι 250 αντε 300..αλλα δεν προλαβαινω..κατι 400-500 παει πολυ...

 

Το σκυλί φίλε μου δεν είναι θέμα για παζάρια..καλύτερα να δώσεις 400-500 σε έναν πιστοποιημένο εκτροφέα που θα πάρεις σκυλί που θα έχουν προσέξει τα αίματα του και τους γονείς του...παρά να πάρεις από έναν σε αγγελία που δεν θα ξέρεις με τι το έβαλε να πηδηχτεί και από που κρατάει η σκούφια του και τι ιστορικά έχουν οι ο γονείς του και οι γονείς αυτών.

 

Πίστεψε με μακροπρόθεσμα θα ξοδέψεις περισσότερα σε κτηνιάτρους άμα πάρεις από όπου να ναι..δεν είναι κινητό το σκυλί να γλυτώσεις κάνα 50-100 ευρώ..είναι ένας σύντροφος και θα το έχεις μια ολόκληρη δεκαετία στην ζωή σου(ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ)

 

Ειδικά σε βραχυκέφαλα σκυλιά(παγκ,γαλλικά και αγγλικά μπουλντόγκ,μποστον τεριέ κ.α.) που έχουν τάσεις για αρκετά προβλήματα υγείας(αναπνευστικά κυρίως αλλά και στα κόκκαλα) αυτό που σου λέω είναι 10 φορές πιο σημαντικό από τα μη βραχυκέφαλα σκυλιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωριζω, αναφερομαι γενικα αν γνωριζετε γνωστο που να εχει ή καποιον εκτροφεα σε λογικη τιμη...Δεν ειναι οτι τσιγκουνευομαι ειναι οτι δεν εχω να διαθεσω παραπανω.

 

Μακαρι να ειχα...:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωριζω, αναφερομαι γενικα αν γνωριζετε γνωστο που να εχει ή καποιον εκτροφεα σε λογικη τιμη...Δεν ειναι οτι τσιγκουνευομαι ειναι οτι δεν εχω να διαθεσω παραπανω.

 

Μακαρι να ειχα... :(

ποσο σε νιωθω.θελω westie αλλα απο τον μοναδικο εκτροφεα η τιμη χτυπαει 1000+ ευρα.φυσικα και δεν παιζει τετοιο ποσο και δεν εχω καρδια να παρω απο πετσοπ.αυτοι απο αγγελιες δεν με γεμιζουν το ματι..

 

ε λεω καποια στιγμη θα βρεθουν τα λεφτα.αν μπορεις κανε οικονομια να το παρεις απο καλο εκτροφεα.μην βιαστεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι περηφανος κατοχος pug εδω και εναμησι ετος, υπεροχος χαρακτηρας και καθολου απαιτητικος . το αγορασα απο μια αναγνωρισμενη εκτροφεα (ελληνιδα) και μπορω να σου δωσω το τηλ αν σε ενδιαφερει αλλα να ξερεις οτι ειναι γυρω στο χιλιαρικο τετοιας κατηγοριας σκυλια.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι περηφανος κατοχος pug εδω και εναμησι ετος, υπεροχος χαρακτηρας και καθολου απαιτητικος . το αγορασα απο μια αναγνωρισμενη εκτροφεα (ελληνιδα) και μπορω να σου δωσω το τηλ αν σε ενδιαφερει αλλα να ξερεις οτι ειναι γυρω στο χιλιαρικο τετοιας κατηγοριας σκυλια.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Χιλιαρικο...?! με σκοτώνεις..αν ειχα θα το εκανα. Δόσεις κανει ? χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για ενα σκυλο"; Σορυ κιολας αλλα μιλας για μια ψυχη, εναν συντροφο που θα χεις διπλα σου 10-15 χρονια. Εδω δινουμε 800€ για να παρουμε κινητο και να το κρατησουμε μια διετια ξερω γω.

 

Ακου να δεις φιλε μου...εχεις υπολογιστη εχεις google.. Κατσε και διαβασε για τη φυλη που σε ενδιαφερει. Μαθε για τα κληρονομικα προβληματα υγειας και μετα ρωτα ολους αυτους που βαζουνε τις αγγελιες, αν εχουν εξετασει τα σκυλια τους. Αν βρεις εστω και εναν, καντο share στο fb, θα μιλαμε για μεγαλο κατορθωμα.

 

Το να χεις κατοικιδιο ειναι ακριβη υποθεση, εφοσον φυσικα θες να το συντηρεις σωστα. Αν σ ενδιαφερει πραγματικα η φυλη κανε υπομονη και μαζεψε τα λεφτα.

Αν απλα θες ενα μικροσωμο παιχνιδιαρικο σκυλακι, υιοθετησε ενα ημιαιμο, να σωσεις και μια ψυχη.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για ενα σκυλο"; Σορυ κιολας αλλα μιλας για μια ψυχη, εναν συντροφο που θα χεις διπλα σου 10-15 χρονια. Εδω δινουμε 800€ για να παρουμε κινητο και να το κρατησουμε μια διετια ξερω γω.

Ακου να δεις φιλε μου...εχεις υπολογιστη εχεις google.. Κατσε και διαβασε για τη φυλη που σε ενδιαφερει. Μαθε για τα κληρονομικα προβληματα υγειας και μετα ρωτα ολους αυτους που βαζουνε τις αγγελιες, αν εχουν εξετασει τα σκυλια τους. Αν βρεις εστω και εναν, καντο share στο fb, θα μιλαμε για μεγαλο κατορθωμα.

Το να χεις κατοικιδιο ειναι ακριβη υποθεση, εφοσον φυσικα θες να το συντηρεις σωστα. Αν σ ενδιαφερει πραγματικα η φυλη κανε υπομονη και μαζεψε τα λεφτα.

Αν απλα θες ενα μικροσωμο παιχνιδιαρικο σκυλακι, υιοθετησε ενα ημιαιμο, να σωσεις και μια ψυχη.

Το ίδιο θα 'λεγα και για το κινητό πάντως, αν πάμε καλά να δίνουμε 800Ε για κινητό, μετά βλέπω την υπογραφή σου οπότε όλα καλά....Επίσης, επειδή δεν το κατάλαβες, εγώ στηλιτεύω το γιατί ένα σκυλί να κοστίζει τόσα χρήματα κι όχι το γεγονός ότι πιθανότατα αποτελεί καλύτερη επιλογή η αγορά από εκτροφέα, εν σχέσει με οποιαδήποτε άλλη αγορά από αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

"Για ενα σκυλο"; Σορυ κιολας αλλα μιλας για μια ψυχη, εναν συντροφο που θα χεις διπλα σου 10-15 χρονια. Εδω δινουμε 800€ για να παρουμε κινητο και να το κρατησουμε μια διετια ξερω γω.

Ακου να δεις φιλε μου...εχεις υπολογιστη εχεις google.. Κατσε και διαβασε για τη φυλη που σε ενδιαφερει. Μαθε για τα κληρονομικα προβληματα υγειας και μετα ρωτα ολους αυτους που βαζουνε τις αγγελιες, αν εχουν εξετασει τα σκυλια τους. Αν βρεις εστω και εναν, καντο share στο fb, θα μιλαμε για μεγαλο κατορθωμα.

Το να χεις κατοικιδιο ειναι ακριβη υποθεση, εφοσον φυσικα θες να το συντηρεις σωστα. Αν σ ενδιαφερει πραγματικα η φυλη κανε υπομονη και μαζεψε τα λεφτα.

Αν απλα θες ενα μικροσωμο παιχνιδιαρικο σκυλακι, υιοθετησε ενα ημιαιμο, να σωσεις και μια ψυχη.

Το ίδιο θα 'λεγα και για το κινητό πάντως, αν πάμε καλά να δίνουμε 800Ε για κινητό, μετά βλέπω την υπογραφή σου οπότε όλα καλά....Επίσης, επειδή δεν το κατάλαβες, εγώ στηλιτεύω το γιατί ένα σκυλί να κοστίζει τόσα χρήματα κι όχι το γεγονός ότι πιθανότατα αποτελεί καλύτερη επιλογή η αγορά από εκτροφέα, εν σχέσει με οποιαδήποτε άλλη αγορά από αγγελίες.
το χιλιαρικο ειναι μονο η αρχη ,μετα υπαρχουν και εξοδα οπως τακτικη ιατρικη περιθαλψη, διατροφη κ.α. ειναι χρονοβορα και πολυεξοδη υποθεση αλλα για καποιους ανθρωπους αξιζει. Γενικα οι τιμες αγορας ειναι υπερκοστολογημενες αλλα απο την αλλη ποιος θα επερνε ενα ζωακι που θα ειχε κακομεταχειριστει (petshop) και θα αντιμετωπιζε το ρισκο να ταλαιπωρηθει ο ιδιος και αυτο με προβληματα υγειας και συμπεριφορας.Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σκύλο, γνωριζω τα έξοδα γνωριζω και τα προβλήματα αναπνευστικού.

 

Μου αρέσει η χαζοφατσα τους και θέλω ένα..

 

Είναι μικρόσωμο και χαζοβιόλικο και μου κάνει κλικ. Ζήτησα μια βοήθεια αν γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω ένα πιο οικονομικό μήπως γλυτώσω κάποια χρήματα λόγω καιρών.

 

That's all..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...