Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Office 365 Personal με €7 το μήνα συνδρομή


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην εταιρια που δουλευω κι απασχολει 200 ατομα συνολικα πανω σε εναν υπολογιστη, εχουμε το Open Office.

Αυτο ελειπε να δινανε κατι χιλιαρικα το μηνα...

Κάπου εκεί σταμάτησα την ανάγνωση,όχι απλώς λόγω υπερβολής στο ποσό...

Αλλά αν η εταιρία σου κάνει τέτοιες ματζιριές σε τόσο απλά θέματα στα οποία με λίγα λεφτά μπορείς να έχεις τα καλύτερα εργαλεία, φαντάζομαι τι ματζιριές κάνει σε σοβαρότερα θέματα όπως π.χ. οι απολαβές αυτών των 200 ατόμων! :rolleyes:

 

Λάθος μου, έπρεπε να γράψω "σοβαρή εταιρία" και να τονίσω το "σοβαρή" γιατί για μπακάλικα με τσίπη αφεντικό δεν έχει νόημα να κάνουμε συζήτηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εκεί σταμάτησα την ανάγνωση,όχι απλώς λόγω υπερβολής στο ποσό...

Αν η εταιρία σου κάνει τέτοιες ματζιριές σε τόσο απλά θέματα στα οποία με λίγα λεφτά μπορείς να έχεις τα καλύτερα εργαλεία, φαντάζομαι τι ματζιριές κάνει σε σοβαρότερα θέματα όπως π.χ. οι απολαβές αυτών των 200 ατόμων! :rolleyes:

Αχα. Δηλαδή άμα μία εταιρεία δεν βάλει τα Office των Windows κάνει "ματζιριές" και "κλέβει" τους εργαζόμενους του. Ωραία λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι του λολαθή του Λολοστεφανή που λένε και στο χωριό μου. Αυτό ξέρω να πω εγώ. Άλλα λέει το θέμα αλλού καταλήγουμε.Εντάξει για cloud εφαρμογή διαμοιρασμού εντύπων γραφείου πιστεύω είναι καλά 7 ευρόπουλα(τον μήνα) άλλα από την άλλη θα υπάρχει και κάτι ανταγωνιστικό από κάποια άλλη εταιρία (λογικά).Όποτε wait and we will see.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πώ πως είναι μια πολύ καλή προσφορά, μιάς και το 90% των ελλήνων που έχουν MS Office εγκατεστημένο στον υπολογιστή τους, είναι σπασμένο!

 

Δείτε λίγο και το μέλλον! Η εταιρία έτσι εξασφαλίζει πως όσοι έχουν license για το Office είναι νόμιμοι, μιας και χρειάζεται online επιβεβαίωση.

Απο κεί και πέρα έχεις όλα σου τα αρχεία σε cloud (όσα θέλεις), με άμεση πρόσβαση για επεξεργασία απο web browser, απ'όπου και να είσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...