Προς το περιεχόμενο

Αγορα GPS αυτοκινητου μεχρι 100€


kataramenos32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες.Μου ζητησε ενας θειος να του βρω gps για το αυτοκινητο πανω κατω μεχρι 100€.Τον ενδιαφερει να εχει και φωνητικη πλοηγηση στα ελληνικα φυσικα και περα απο χαρτες Ελλαδας να εχει και Βουλγαριας σιγουρα.Επισης θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι ευκολο να περαστουν εξτρα χαρτες μετα την αγορα της συσκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε ψάξε για κανένα mls destinator. έχει και άλλες μάρκες αλλά δεν τις θυμάμαι. εγώ έχω ένα mls που είχα πάρει πριν χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος. απλά μετά τα δύο χρόνια για να κάνεις αναβάθμιση των χαρτών θέλουν πληρωμή.

 

μία άλλη λύση είναι να πάρεις ένα gps απ'το ebay και να του βάλεις εσύ χάρτες που θα κατεβάσεις από το θείο. το έκανε ένας φίλος μου και είναι up to date

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα προτεινα garmin για τις συχνές ενημερώσεις χαρτών και για τα ωραία γραφικά, το έχω (100 ευρώ) από το καλοκαίρι και έχει ενημερωθεί ήδη δύο φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το έχω από το καλοκαίρι και είμαι ευχαριστημένος !

Βέβαια έχει χάρτες Ελλάδας, δεν ξέρω για Βουλγαρίας, αλλά νομίζω ότι υπάρχουν και με ευρωπαϊκούς χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να παρεις ενα κινεζικο tablet η smartphone 5ρι με 100-120 ευρω και να το χεις μονιμα στο αυτοκινητο

θα εχεις πολυ μεγαλυτερη ευελιξια με τα gps που κυκλοφορουν για android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να παρεις ενα κινεζικο tablet η smartphone 5ρι με 100-120 ευρω και να το χεις μονιμα στο αυτοκινητο

θα εχεις πολυ μεγαλυτερη ευελιξια με τα gps που κυκλοφορουν για android

Ντιναρα καλα τα λες φιλε μου δοξα το θεο για μενα εχω το Note αλλα αυτο ειναι για θειο οπως αναφερω οποτε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...