Προς το περιεχόμενο

Z-2. Αυτή είναι η νέα στολή της NASA


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα αν εχει κανα 300αρι εγω ψινωμαι να την παρω όμως.

αλλα μεχρι εκει. για παραπανω δεν αξίζει.

 

τωρα αν εσυ την βρισκεις αστεια και γελοία μην την αγοράσεις φιλτατε

300 μεταχειρισμενη απο τις αγγελίες του insomnia.

Στο σκρουτζ εχει 500 καινούργια!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

φημες λενε οτι ο λιακοπουλος σημειωσε το ελληνικο γραμμα Υ....και ετοιμαζει νεο βιβλιο γιατι η στολη της νασα για να παει στον αρη εχει ελληνικο γραμμα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα αν εχει κανα 300αρι εγω ψινωμαι να την παρω όμως.

αλλα μεχρι εκει. για παραπανω δεν αξίζει.

 

τωρα αν εσυ την βρισκεις αστεια και γελοία μην την αγοράσεις φιλτατε

 

300 χιλιαρικια μεταχειρισμένη μπορεί :P (ξερεις κανας μετεοριτης να επεσε πανο της κλπ :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικά άτομα μπερδεύονται και παραβλέπουν το γεγονός ότι η εν λόγο στολή έχει άλλο σκοπό , προστασία , λειτουργικότητα και ευκινησία .  Δεν είναι για να βγεις έξω για πότο ούτε καφέ .

 

Α ρε σαίνια που έχει η χώρα μας , τόσα μυαλά και πάνε χαμένα σε σουβλατζίδικα , γυράδικα, πιτσαρίες,πακετάδες λαντιέρηδες και επιδόματα ΟΑΕΔ . Πρέπει να έρθει η ΝΑΣΑ να πάρει μερικά μυαλά από εδώ , τα γατάκια............

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικά άτομα μπερδεύονται και παραβλέπουν το γεγονός ότι η εν λόγο στολή έχει άλλο σκοπό , προστασία , λειτουργικότητα και ευκινησία .  Δεν είναι για να βγεις έξω για πότο ούτε καφέ .

 

Α ρε σαίνια που έχει η χώρα μας , τόσα μυαλά και πάνε χαμένα σε σουβλατζίδικα , γυράδικα, πιτσαρίες,πακετάδες λαντιέρηδες και επιδόματα ΟΑΕΔ . Πρέπει να έρθει η ΝΑΣΑ να πάρει μερικά μυαλά από εδώ , τα γατάκια............

σε πληροφορω φιλε μου οτι πολλα απο τα σαινια που αναφερεσαι στην nasa αλλα και επιστημονες ειναι οι ελληναρες που κοροιδευεις....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφια που είναι πανω στα βραχια , μου θιμιζει τον Κωνστανταρα πριν βουτηξει στην πισινα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και στολη tron-like αυτο το πραμα. Επειδη φωτιζει το Υ? Ειπα κ γω, που κολλαγε η tron γραμματοσειρα στη φωτο. Ετσι ειναι οι tron-like στολες? Φτιαξτε μια κανονικη tron στολη να γουσταρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...