Προς το περιεχόμενο

Huawei Ascend P7. Επίσημο με 5 ιντσών οθόνη και 8MP camera για selfies, στα €399 στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ενταξει το να λανσαρεται ως καμερα για σελφις ειναι λιγο γελοιο αλλα δε θα ταν ασχημα σιγα σιγα ολες οι μπροστινες καμερες να αποκτουσαν μια καλη αποδοση!

 

Το σελφι ειναι παρεξηγημενο γιατι εγινε μοδα στα σοσιαλ μιντια αλλα η πραγματικοτητα ειναι οτι αρκετες φορες τυχαινει να θες να βγελεις μονος σου μια φωτο.

 

 

Κατα τ αλλα μολις πεσει στα 350 θα ναι πολυ καλη επιλογη, αν και θα μπορουσαν ν ανεβασουν τη ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όμορφο, όπως και ο προκάτοχός του το Ρ6. 

Α, και sorry Samsungάκηδες, αλλά ποιοτικά αυτό δεν είναι κατώτερο από τα δικά σας. Μάλλον στα ίδια και παραπάνω.

 

 

 

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. overpriced ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

καθε 6 μηνες; εχω ακομα το u8150 της havai 5-0, τσεκαρε ποτε βγηκε αν θες. 4 χρονια κινητακι

 

τα oppo τα εχεις ακουστα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

Γελάω ακόμα! Να' σαι καλά! Δηλαδή όλοι όσοι λένε ότι τα Samsung και LG είναι πλαστικούρες του χειρίστου είδους, είναι απλά...κακούληδες; Ζηλιάρηδες; Apple fanboys; Ή απλά έχουν χρησιμοποιήσει τη δύναμη της αφής τους; 

Δεν περιγράφω άλλο! Εσύ θα μας κουφάνεις -ή μάλλον κουλάνεις τελείως! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

Ποια ποιότητα βλέπεις στα samsung κινητά; Πληρώνεις 700 ευρώ για να έχεις ένα πλαστικό κινητό το οποίο έχει ίδιο design με τα υπόλοιπα κινητά που έχει βγάλει η samsung

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω το P6 και είμαι υπερ ικανοποιημένος.

 

για την ακρίβεια είμαι τόσο ικανοποιημένος, που δεν βλέπω το λόγο να παρω το P7.

 

Ως αναφορά την τιμή, χαιρω πολύ σε 3 μήνες θα έχει πέσει στα 300 ευρώ.

 

Ως αναφορά αν το emui είναι ωραίο κλπ, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...

 

επίσης ακούσαμε και το αστείο ότι η οθόνη του P6 δεν είναι καλή... χεχε να σε καλά γελάσαμε. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαστικουρα εχει η Samsung οχι η LG. Τα huawei ειναι πολυ ποιοτικα και δεμενα κινητα.

Οποιος βαζει το χρημα στη μεση ως κριτιριο ποιότητας να σας πω οτι ολα τα high end κινητα ως κοστος κατασκευης ειναι περιπου στα 180 δολάρια, είτε το πληρωνεις 700 είτε 300 στις εταιριες κοστιζει 180 (μιλαω παντα για κατασκευη) οποτε τα "το κραταω 3 χρονια και εσυ 6 μηνες επειδη το εδωσα πιο πολλα" ειναι ολιγο ακυρο και για το θεμα κατασκευής και μονο εδωσες 400 ευρω αερα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πειτε οτι θελετε...εμενα μου αρεσει και πολυ κιολας.

Οπως και ο προκατοχος του που ειχε κορυφαία ποιοτητα.

Μοναδικη μου ενσταση η τιμη του που ελπιζω να πεσει αρκετα πιο χαμηλα γρηγορα.

 

Ομορφο, μικρο για 5 οθονη και ποιοτικο(κρινοντας απο το παλιο)

Μακαρι μονο να μην ζεστενεται πολυ η cpu οπως στο p6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος δινει 450 ευρω για Huawei ομως...?

Ιδικα οταν με 330 ευρω παιρνεις το Galaxy S4 LG G2, και με 390 ευρω παιρνεις το Xperia Z1.

 

Fixed :)

 

Όσο για τα σχόλια περί των... selfies, συμφωνώ και επαυξάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xperia z1 + iPhone 5/5s=Huawei Ascend P7!!!!

Έμαθαν όλοι οι κινέζοι τώρα και κλέβουν design από 2-3 τηλέφωνα και βγάζουν τα δικά του με ποιότητες που ούτε αυτοί που τα εισάγουν δεν ξέρουν και τα πουλάνε και 450 ευρό.Έλεος ρε παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...