Προς το περιεχόμενο

Huawei Ascend P7. Επίσημο με 5 ιντσών οθόνη και 8MP camera για selfies, στα €399 στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μονο ελληνες θα συγκριναν την επισημη τιμη κινητου με αλλα παραεισαγωγης.. μονο ελληνες .. μπραβο ειμαστε μεγαλα μυαλα ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν θα πουλούσε τρελά στην Ελλάδα ένα κινητό με αναλυτικές οδηγίες παπιόφατσας και κλαρινογαμπροποζεριάς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλα τα λεφτά για a9 quad core & mali450. Πιο φτηνα παιρνεις το Note3 το οποιο είναι κλασεις ανωτερο.

πες τα γιατι θα μας τρελανουν οι εναλλακτικοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον A9 δεν τον βλέπει κανείς; Αυτό δε πάει για ναυαρχίδα. Ούτε για mid-range δεν είναι εν έτη 2014. Τα specs του είναι περσινά και προπέρσινα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος δινει 450 ευρω για Huawei ομως...?

Ιδικα οταν με 330 ευρω παιρνεις το Galaxy S4, και με 390 ευρω παιρνεις το Xperia Z1.

 

p.s. Τα 8mp στην μπροστα camera ειναι τελειως αχρηστα. Καλυτερο θα ηταν αν ειχαν κανει 20mp την πισω και 1mp την μπροστα.

οπως γραφει ειναι για τα ατομα που γουσταρουν τα selfies>οποτε ναι θα βρει κοινο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως γραφει ειναι για τα ατομα που γουσταρουν τα selfies>οποτε ναι θα βρει κοινο .

 

Μα γιατι να μην βγαλουν selfies με την πισω καμερα... τι το δυσκολο εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατι να μην βγαλουν selfies με την πισω καμερα... τι το δυσκολο εχει?

ιεροσυλια.τι selfie θα ειναι αμα δεν αυτοθαυμαζεσαι στην oθονη???σε παρακαλω πολυ:P 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως τυχερός κάτοχος πολλών ναυαρχιδων (λογο δουλειάς κύριος και τρέλας λίγο) δηλώνω απίστευτα ευχαριστημένος από το P6,το οποίο απέκτησα αφού έσπασε η οθόνη του nexus 5 μου και μη θέλοντας να δώσω πολλά λεφτά πήρα το ένα λόγο μοντέλο. Η αλήθεια είναι πως δεν έχει την ίδια απόκριση με το κινητό της lg,δεν μηλαμε για lag,αλλά μια ανεπαίσθητη καθυστεριση την νιώθεις. Παρόλα αυτά σαν κατασκευή νομιζω πως χαίρεσαι να το κρατάς,η αίσθηση της συσκευής ως μιας τόσο λεπτής και ελαφριάς,το μέταλλο και η έν γενει χρηση των υλικών δεν σε αφήνουν ασυγκινητο. Επίσης έχει πολύ πιο δυνατό ηχείο από το nexus συν το ότι στο UI του έχει δώθει μια ιδιαίτερη προσοχή αν και αυτό είναι καθαρά θέμα γουστου και εύκολα μπορεί κανείς να το αλλάξει κατεβάζοντας ένα launcher. Δεν με πειράζει προσωπικά που πάνω στο κινητό γράφει huawei, το θεωρώ εντελώς ασήμαντο από την στιγμή που η συνολική έμπηρια από την χρήση της συσκευής είναι κάτι πολύ παραπάνω από ικανοποιητική. Αυτά απλά για κάποιους που κυνηγάνε οθόνες full hd και επιγραφές στοις συσκευές τους τύπου samsung και apple ξοδεύοντας λεφτά για τα οποία οι συσκευές τους απλά δεν αξίζουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

"ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,"  μη συνεχιζεις.... γελαει η htc. H apple δίνει ποιοτητα και software η samsung κανει τι; πλαστικο στα 700 ευρω; καθολου υποστηρηξη και touchwiz? μην αρχισω για gaming που ζεστενονται πιο πολυ και απο φουρνο... μονο η ταχυτητα αξιζει απο σαμμυ και αυτη για ενα 6μηνο μετα κλασικα πεφτουν οι επιδοσεις αρχιζουν τα παραπανω και φτασαμε το s3 να κανει 230ε και το ς4 320. μην τρελενεστε με οτι σας δινουν. βγαλε το contrast απ τις ρυθμησεις και μετα δες την "οθοναρα" του s4. 3 κινητα υπαρχουν. αξιοπιστια 5s καμερα z1 ποιοτητα one. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις πολυ γελιο.... πιασε κανενα samsung στα χερια σου πρωτα και ενα απο αυτα τα havai 5-0 πως τα λενε και μετα μιλα... αν και ξερω τι θα πεις.. ''εγω ειχα samsung και το παρατησα γιατι τη σιχαθηκα κλπ κλπ... μπουρδες δλδ... στοιχημα οτι εχεις alcatel... βαλτε το ολοι καλα στο μυαλο σας.. ποιοτητα οπως αυτη που προσφερει η apple, η samsung και η lg δε προκειται να βρειτε πουθενα αλλου,,,

Και για οσους εχουν απορια τι εχω και μιλαω, ειμαι κατοχος note 3 και ο αδερφος μου iphone 5. Τρελη ποιοτητα και status η apple, τρελες δυνατοτητες οι ναυαρχιδες της samsung.. οι υπολοιποι ας δινεται καθε 6 μηνες 200 ευρω για τα και καλα σουπερ εναλλακτικα κινητα που βρισκεται και αφηστε εμας να δινουμε 400-500 και να τα κραταμε 3 χρονια...

samsung και lg που δοξαζεις μεχρι 2-3 χρονια πριν ειχαν το ιδιο κυρος με αυτο που εχει σημερα η huawei, η οποια μια φορα εχει ισως και το καλυτερο design σε android που υπαρχει σημερα

 

*κατοχος sony και πρωην φανατικος της lg(τα 4 προηγουμενα κινητα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p.s. Τα 8mp στην μπροστα camera ειναι τελειως αχρηστα. Καλυτερο θα ηταν αν ειχαν κανει 20mp την πισω και 1mp την μπροστα.

τα 20mp ειναι αχρηστα μαλλον, εχουν θεσει ως κριτηριο ποιοτητας καμερας ολοι οι ασχετοι τα mp και μας ζαλιζουν καθε φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...