Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ λέω να γίνει ανάποδα. Αν έρθετε, σε σας τα αφεντικά αναφέρομαι, ούτως ή άλλως στα πλάγια για μπάνιο, κάνουμε και το μιτινγκ, κι όποιος θέλει έρχεται. Άλλωστε εγώ για ένας μετράω αλλά 3-4 θα μαστε (και τσιρίζουμε πολύ όπως είδατε  :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

 

Υπό την πίεση της μικρής συμμετοχής, ακύρωσα την προηγούμενη ψηφοφορία και την ξαναδημοσίευσα, στη μορφή που βλέπετε τώρα (τα 4 Σάββατα από 12 Ιουλίου έως 2 Αυγούστου).

 

Παραθέτω ξανά τις λεπτομέρειες της συνάντησης, διορθωμένες:

 

Αγαπητοί συμφορουμίτες,

 

 

Το παράρτημα "White Tower" του Insomnia :mrgreen: οργανώνει νέα συνάντηση...παραλιακή!

 

Θα μαζευτούμε στο beach bar Totem, στα Νέα Πλάγια Χαλκιδικής:

 

Σελίδα στο Facebook

Τοποθεσία στο Bing Maps

 

Ακριβή ώρα δε γράφουμε, έρχεστε ο,τι ώρα θέλετε! Θα καθήσουμε από νωρίς το πρωί μέχρι αργά το απόγευμα για βουτιές, φραπεδιές, ταβλάκι, κουβέντα σοβαρή ή κουτσομπολίστικη, πειράγματα και ο,τι άλλο γουστάρετε. Άμα λάχει, πάμε και για φαγητό μετά!

 

Για όσους βρίσκονται Θεσσαλονίκη και θέλουν να έρθουν αλλά δεν έχουν μέσον, θα κανονίσουμε εδώ στο topic ώστε όσοι έχουν Ι.Χ. να πάρουν κι άλλα άτομα. Για αρχή, εγώ μπορώ να φορτώσω 3 άτομα από κέντρο Θεσσαλονίκης. Άλλα 3 και η . Όσοι άλλοι μπορούν να πάρουν άτομα, ας το δηλώσουν παρακαλώ εδώ.

 

 

Τί θέλουμε από εσάς;

 

1. Δηλώνετε συμμετοχή απλά και μόνο ψηφίζοντας στη δημοσκόπηση αυτού του topic. Υπάρχει δυνατότητα πολλαπλής επιλογής. Η ψηφοφορία θα είναι ανοιχτή έως και την Πέμπτη 10 Ιουλίου

2. Αφού κλείσει η ψηφοφορία και μετά, αν το αποτέλεσμά της δε σας βολεύει και δε μπορείτε να παρευρεθείτε, παρακαλώ δηλώστε το με μήνυμα εδώ για να διαγραφεί η συμμετοχή σας. Όσοι δεν προλάβουν την ψηφοφορία, μπορούν να δηλώσουν και πιο μετά συμμετοχή, αλλά δε θα μπορούν να επιλέξουν ημέρα εννοείται

3. Για οτιδήποτε άλλο, απορίες, σχόλια κλπ, με μήνυμα εδώ στο topic

 

 

Ελπίζουμε να έρθουν πολλά νέα μέλη και όχι μόνο οι συνήθεις ύποπτοι των συναντήσεων Θεσσαλονίκης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπαρχει συμμετοχη ουτε σε αυτο, τοτε το θεμα θα κλειδωθει και τα βρισκουμε μεταξυ μας η γνωστη παρεούλα για μπανακι κλπ ωραια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μέρα θάλασσα πάνε, τι της νοιάζει αν θα είναι Βεριά ή Πλάγια; 

 

Τι ωραίες ηλικίες όμως. Δωστες θάλασσα να τσαλαβουτάνε και μια αμμουδιά να φτιάχνουν κάστρα, και τους έδωσες τον κόσμο όλο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικια μου ψήφος για τις 26/7 είναι άκυρη. Χθες θυμήθηκα πως έχω ΚΑΙ Σαββατο ΚΑΙ Κυριακη βαφτίσια και θα λείπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να ήμουνα Θεσσαλονίκη και θα πεταγόμουνα αλλά δυστυχώς λόγο δουλειάς, δεν γίνεται να φύγω για πάνω από 1 μέρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...