Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε ναι. αλλά την επομενη φορά να μας φέρεις προφιτερολ (ξέρω ξέρω πολλά ζητάω)

Δεν σου αρεσαν αυτα που φαγες?

BAN-ιο τωρα με τελειως δημοκρατικες διαδικασιες.

κατι με ζεα θα κανω να φαει κ ο Γιαννης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω την αμαρτία μου, η Δήμητρα το ξέρει ήδη. μόλις αραιώσαμε λίγο, πήρα με τον Θωμά το ταψάκι με τα τυροπιτάκια και το κάναμε σεξ. τα τρουφάκια ήταν μακρυά οπότε αρκέστηκα μόνο σε 3-4 :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω την αμαρτία μου, η Δήμητρα το ξέρει ήδη. μόλις αραιώσαμε λίγο, πήρα με τον Θωμά το ταψάκι με τα τυροπιτάκια και το κάναμε σεξ. τα τρουφάκια ήταν μακρυά οπότε αρκέστηκα μόνο σε 3-4 :(

σας είχαν πιάσει οι ντροπές πριν και δεν τα τρώγατε ή είχατε φλέγουσα συζήτηση ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας είχαν πιάσει οι ντροπές πριν και δεν τα τρώγατε ή είχατε φλέγουσα συζήτηση ?!

με την Παυλίνα είχα φλέγουσα συζήτηση, για αυτό και δεν έδωσα σημασία στα ταψάκια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγαλο μπραβο και απο δω στην Δημητρα B)! τα γλυκα ηταν φοβερα , απλα πασαλιφτηκα με τα τρουφακια!

 

τα παιδια , δυστηχως! δεν τα γνωρισα ολα καλα..δεν ειχα πολυ χρονο..γιατι επρεπε να φυγω..

 

 

την επομενη φορα, θα ειμαστε οι ιδιοι + τα αλλα νεουδια που θα παρευρευθουν.

 

 

επισης ο επομενος θα φτιαξει λουκουμαδες τουλαχιστον.

 

 

γιαννη , σε λιγο θα σου πω τιμουλες για ρυζακι! και τι ποικιλιες εχουμε! ρωτησε η συζηγος , αν μπορω να σας προμηθευσω λιγο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπασμάτι έχεις;  :-)

οχι..αμερικανιες..δεν εχουμε εδω..

λοιπον , (νομιζω) εχουμε νυχακι , μπονετ , καρολινα . αυτα ειναι τα ευρεως στην χαλαστρα..

πρεπει να εχει κανα 2 ακομα..θα ενημερωθω και θα σας πω..

παλια βαζαμε και μπασματι αλλα δεν τραβουσε..δεν εφευγε πολυ..

 

εχουμε απο την περσινη σοδια , 5κιλα = 5ευρο  οποιος θελει λεει! (θα του γραψω και αφιερωση πανω στο σακι)

η φετινη υπολογιζεται τελη Οκτώβρη.

 

επισης να σας πω οτι τελη αυγουστου , εχουμε ενα μικρο - κατι σαν - 'εθιμο' στην χαλαστρα..

αφου μαζεψουμε τα καλαμποκια μας , βαζουμε φουφου ,τα ψινουμε και τα τρωμε!οικογενιακα πραγματα , σοι και τετοια !

 

Σκεφτηκα , την επομενη φορα λοιπον που θα κανουμε συναντηση κοντα στον σεπτεμβριο , να σας φερω ολους απο λιγες για να ψησετε σπιτια σας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

discoboy, οταν με το καλό ξαναέρθεις προς Χαλκιδική μεριά, στείλε ένα πμ κανα2 μέρες πριν να κανονίσουμε μιτινγκ να μου φέρεις ρυζάκι καρολίνα  :)

 

Δήμητρα, κι η ζέα έχει γλουτένη, χώρια που δεν έχω νταλκά να φάω γλυκό οπότε μην αγχώνεσαι για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...