Προς το περιεχόμενο

To Diablo III: Ultimate Evil Edition έρχεται σε XBOX One και PS4 στις 19 Αυγούστου


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Diablo 3 παντως σηκωνεται αξιοπρεπεστατα σε Core 2 duo 2,4ghz με 2gb ram και μια Νvidia gt 220 !! 

Kαι για τον φιλο που μιλαει για 60 € το cd..

Υπαρχει αποδειξη αγορας...27€ για το Reaper απο ελληνικη αλυσιδα βιντεοκλαμπ (κανονικοτατη συσκευασια και το dvd μεσα) ! ! ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα παιξεις Diablo με controller??!

Και γιατι να το κανεις αυτο...?!  :P

Μπορείς να παίξεις diablo III με κοντρολερ φιλε μου πολυ πιο ευκολα , άνετα , χωρις τα χιλιαδες κλικ/sec που κανεις με το ποντικι. Προσωπικα μετα απο δυο ωρες στο pc me diablo III πιανεται απο το δαχτυλο και όλο ο χέρι. ένας φίλος έπαθε πρόβλημα απο το παιχνιδι. Με το κοντρολερ παιζεις πολυυ πιο άνετα.  Εχω τερματισμενο το diablo pc αλλα δε πηρα το exp για αυτο το λογο. χάρηκα πολυ που θα το παιξω στο xbox360 το καλοκαίρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να παίξεις diablo III με κοντρολερ φιλε μου πολυ πιο ευκολα , άνετα , χωρις τα χιλιαδες κλικ/sec που κανεις με το ποντικι. Προσωπικα μετα απο δυο ωρες στο pc me diablo III πιανεται απο το δαχτυλο και όλο ο χέρι. ένας φίλος έπαθε πρόβλημα απο το παιχνιδι. Με το κοντρολερ παιζεις πολυυ πιο άνετα.  Εχω τερματισμενο το diablo pc αλλα δε πηρα το exp για αυτο το λογο. χάρηκα πολυ που θα το παιξω στο xbox360 το καλοκαίρι. 

Ναι, και τα fps επισης με controller παιζονται πιο ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε console είναι ενα party game δηλαδη 4 τηλεχειρηστηρια 4 παικτες εγω γουσταρο το local multiplayer στα games

Και εγω.

Επίσης, oi golden εποχές οπου έπαιζες μαζί με φίλους, στο ίδιο σαλόνι, Diablo; perfect dark και τα συναφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...