Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε αυτο ειναι λουπα

 

 

αντιγραφουν dragon ball super future trunks arc

 

 

 

ο barry εγινε ο savitar και προσπαθει να σκοτωσει την iris για να κανει τον προηγουμενο barry savitar.

 

και πως εγινε ο αρχικος barry savitar αφου κανεις δεν σκοτωσε την iris?

 

ισως γινεται αρκετα μπροστα στο μελλον για ασχετο λογο και πηγαινει στο παρελθον για να γινει savitar νωριτερα απο το αναμενομενο.

 

οπως και ο reverse flash δημιουργησε τον flash νωριτερα απο οτι ηταν κανονικα.

 

 

 

 

 

οτι εγραψα βγηκε

 

αντιγραφη dragonball

το οποιο ολα αυτα ειναι αντιγραφη του matrix

 

 

 

 

στο τελος ο neo πεθαινει μαζι με τον smith και κλεινει την λουπα, αν θυμαστε ο αρχιτεκτονας ειπε πως υπηρχαν πολλοι νεο και η ζαιον ειχε καταστραφει πολλες φορες. οποτε για να κλεισει αυτη η λουπα επρεπε να πεθαινει ο νεο μαζι με τον smith για να γινει ειρηνη.

 

 

και ο μπαρυ για να κλεισει τη λουπα με τον savitar αφου οτι και να κανει δε γλυτωνει, θα εξαφανιστει ο ιδιος μεσα στο speedforce.

 

χωρις μπαρυ δεν υπαρχει και savitar

 

 

 

 

 

 

Οπως καταλαβα εγω

Το time remnant που εγινε savitar δεν ηταν αυτο που θυσιάστηκε season 2 αλλα ενα απο αυτα που δημιουργεί ο barry προσπαθώντας να σωσει την Iris, νομιζω το ειπε ξεκαθαρα στην αρχη.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε μου βγαινει το πραγμα.

 

 

 

Ο πρωτος savitar ηταν ο κακος. ο μπαρυ τον εκλεισε στο speedforce και αυτος σκοτωσε ολα τα αντιγραφα του μπαρυ εκτος απο ενα.

 

αυτο το αντιγραφο του μπαρυ νευριασε και πηγε πισω στο χρονο για να γινει αυτο savitar.

 

πως γινεται ο πρωτος savitar που εκλεισε ο μπαρυ στο speedforce να ειναι ιδιος με τον δευτερο savitar που ειναι το αντιγραφο του μπαρυ?

 

δεν ειναι διαφορετικο προσωπο ρε γαμωτο μου?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε παιδια δε μου βγαινει το πραγμα.

 

 

 

Ο πρωτος savitar ηταν ο κακος. ο μπαρυ τον εκλεισε στο speedforce και αυτος σκοτωσε ολα τα αντιγραφα του μπαρυ εκτος απο ενα.

 

αυτο το αντιγραφο του μπαρυ νευριασε και πηγε πισω στο χρονο για να γινει αυτο savitar.

 

πως γινεται ο πρωτος savitar που εκλεισε ο μπαρυ στο speedforce να ειναι ιδιος με τον δευτερο savitar που ειναι το αντιγραφο του μπαρυ?

 

δεν ειναι διαφορετικο προσωπο ρε γαμωτο μου?

 

 

 

 

 

Μου φέρνει σε Terminator 1.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλό το επεισόδιο.

 

Ποιος λέτε να πέθανε στην θέση της Iris?

O Πατέρας της;ο Γουέλς;Είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν είναι αυτή πάντως.

 

 

αν χρησιμοποιησαν το γκατζετακι που χρησιμοποιει ο μπαρυ οταν ειναι με τον καπτεν κολντ (που τον κανει να φαινεται σαν τη λαϊλα, τοτε και εγω πιστευω οτι δεν ηταν η αίρις αλλα ο γουελς αυτος που σφαχτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλό το επεισόδιο.

 

Ποιος λέτε να πέθανε στην θέση της Iris?

O Πατέρας της;ο Γουέλς;Είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν είναι αυτή πάντως.

 

 

 

Εγώ σκεφτόμουν Γουέλς, καθως φαινόταν πολύ ένοχος που είπε στο Σάβιταρ που είναι η Άϊρις, αλλά από την άλλη ο Σάβιταρ δεν την άφησε ούτε λεπτό, πότε να αλλάξανε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε μου βγαινει το πραγμα.

 

 

 

Ο πρωτος savitar ηταν ο κακος. ο μπαρυ τον εκλεισε στο speedforce και αυτος σκοτωσε ολα τα αντιγραφα του μπαρυ εκτος απο ενα.

 

αυτο το αντιγραφο του μπαρυ νευριασε και πηγε πισω στο χρονο για να γινει αυτο savitar.

 

πως γινεται ο πρωτος savitar που εκλεισε ο μπαρυ στο speedforce να ειναι ιδιος με τον δευτερο savitar που ειναι το αντιγραφο του μπαρυ?

 

δεν ειναι διαφορετικο προσωπο ρε γαμωτο μου?

 

 

 

Ειλικρινά, ψάχνεις λογική εξήγηση σε μία από τις ΠΙΟ ΚΑΚΟΓΡΑΜΜΕΝΕΣ σειρές που υπάρχουν;

 

 

 

Η εξήγησή τους γιατί η Killer Frost εμπιστεύτηκε με την μία τον Σάβιταρ ήταν ότι είδε familiar face, LOL δηλαδή...

Η εξήγησή τους γιατί δεν σηκώθηκε να την κάνει η Iris να πάει να χαθεί κάπου να μην το γνωρίζει κανείς ήταν, she's nowhere safe it won't work.

 

Ειλικρινά βαριέμαι να συνεχίζω τις κοτσάνες που έχουν γράψει, πολύ πολύ κακογραμμένη...

 

 

 

 

Εγώ σκεφτόμουν Γουέλς, καθως φαινόταν πολύ ένοχος που είπε στο Σάβιταρ που είναι η Άϊρις, αλλά από την άλλη ο Σάβιταρ δεν την άφησε ούτε λεπτό, πότε να αλλάξανε;

 

 

 

 

Για μια στιγμή την πετά στα αριστερά του όταν τον κυνηγά ο βλάκας με το μπαζούκα, εκεί θα βάλουν την αλλαγή στο επόμενο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε μου βγαινει το πραγμα.

 

 

 

Ο πρωτος savitar ηταν ο κακος. ο μπαρυ τον εκλεισε στο speedforce και αυτος σκοτωσε ολα τα αντιγραφα του μπαρυ εκτος απο ενα.

 

αυτο το αντιγραφο του μπαρυ νευριασε και πηγε πισω στο χρονο για να γινει αυτο savitar.

 

πως γινεται ο πρωτος savitar που εκλεισε ο μπαρυ στο speedforce να ειναι ιδιος με τον δευτερο savitar που ειναι το αντιγραφο του μπαρυ?

 

δεν ειναι διαφορετικο προσωπο ρε γαμωτο μου?

 

 

 

 

 

Έχει δώσει ο Σίσκο εξήγηση για το πως μπορεί και συμβαίνει αυτό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δε μου βγαινει το πραγμα.

 

 

 

Ο πρωτος savitar ηταν ο κακος. ο μπαρυ τον εκλεισε στο speedforce και αυτος σκοτωσε ολα τα αντιγραφα του μπαρυ εκτος απο ενα.

 

αυτο το αντιγραφο του μπαρυ νευριασε και πηγε πισω στο χρονο για να γινει αυτο savitar.

 

πως γινεται ο πρωτος savitar που εκλεισε ο μπαρυ στο speedforce να ειναι ιδιος με τον δευτερο savitar που ειναι το αντιγραφο του μπαρυ?

 

δεν ειναι διαφορετικο προσωπο ρε γαμωτο μου?

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hEhEDRiB5hU

 

Εδω εξηγει ο SIsco πως γινεται

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://www.youtube.com/watch?v=hEhEDRiB5hU

 

Εδω εξηγει ο SIsco πως γινεται

 

 

 

 

 

το εχω δει αυτο ρε αλλα δε βγαινει γιατι δεν μας εξηγει ο πρωτος savitar πως ξεκινησε.

 

ειναι κλειστος κυκλος αλλα λεει οταν ο savitar ειναι ηδη κλεισμενος στο speedforce το αντιγραφο του μπαρυ πηγαινει πισω στο χρονο για να γινει ο ιδιος savitar.

 

αυτο σημαινει πως εχουμε 2 savitar.

 

ρε το θεμα ειναι οτι ο μελλοντικος μπαρυ εφτιαξε το αντιγραφο του για να νικησει τον savitar. αφου ο savitar ειναι το αντιγραφο του πως γινεται και το αντιγραφο του να δημιουργηθηκε για να κερδισει το αντιγραφο του?

 

 

δεν γινεται σε μια ευθεια να δημιουργηθει κλειστος βροχος. ακομα και το mobius strip ξεκιναει απο καπου και οταν κλεισει φαινεται διχως αρχη και διχως τελος. αλλα κατα τον σχεδιασμο ξεκινας απο ενα σημειο.

 

αυτο το σημειο δεν ξεκαθαριζει στο βιντεο

 

και αυτο φαινεται πως ο savitar πιαστηκε στον speedforce επειδη δεν ειχε την πετρα και οταν την απεκτησε δε γινεται να ξανακλειστει στο speedforce.

 

οποτε η λουπα δεν ισχυει γιατι αν ισχυε θα επρεπε ο savitar συνεχεια να κλεινεται στο speedforce απο τον μελλοντικο μπαρυ και να απελευθερωνεται απο τον παλιο μπαρυ.

 

εδω ομως δεν εχουμε λουπα γιατι εχουμε αλλαξει το μελλον

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://www.youtube.com/watch?v=hEhEDRiB5hU

Εδω εξηγει ο SIsco πως γινεται

 

Ωχ τι μας θύμισες την λαλακία επεισόδιο που επιλεκτικά και μόνο όταν και όσα τους βόλευαν έκαναν;

 

 

 

 

Χάνει την μνήμη του ο βλάκας και την χάνει και ο σάβιταρ, οπότε ο Kid Flash δεν έχει δυνάμεις, αλλά τότε για ποιον λόγο υπάρχει ο σάβιταρ την ίδια χρονική στιγμή αφού όσα έχει κάνει ήδη δεν έχουν γίνει;

Έχει πρόβλημα και χάνει την long memory, οπότε σε όλο το επεισόδιο κάθε λίγο και λιγάκι θα έπρεπε να ξεχνούσε ποιος είναι και τι κάνει και να ξανασυστήνεται όλη την ώρα ο καθένας στον Flash.

 

Τι ασχολούμαι με βλακείες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...