Προς το περιεχόμενο

Απονευρωση σε δημοσιο νοσοκομειο;;;


Voorhees

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, τον τελευταιο καιρο εχω δωσει ενα σκασμο χρηματα σε οδοντιατρους και πανω σε μια εξαγωγη που εκανα ο γιατρος μου εσπασε το διπλανο δοντι οποτε σταματημο δεν εχω. Ψαχνω να βρω καποιο νοσομειο που θα μπορει να μου κανει την απονευρωση ετσι ωστε να μη δωσω πολλα χρηματα. Προκειτε για τραπεζιτη. Αν ξερει κανενας καποιο στην Αθηνα με σωζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά... βρίσκομαι Καισαριανή οπότε θα πρέπει να κοιτάξω προς τα εκεί ε;

Πάντως δε με ενδιαφερει να είναι κοντά ή μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του είπα και άρχισε να λέει οτι ήταν αρκετά αδύναμο. κατι για ένα συστατικό που δεν έπαιρνε το δόντι που έσπασε και το έπαιρνε σε μεγαλύτερο βαθμό ο φρονιμίτης. Τι να πω... το θέμα είναι οτι δεν πρόκειται α το αναλάβει και φοβάμαι να μη μολυνθεί και κάνει καμια κύστη. Λέει πως δεν πιάνει ούτε σφράγισμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του είπα και άρχισε να λέει οτι ήταν αρκετά αδύναμο. κατι για ένα συστατικό που δεν έπαιρνε το δόντι που έσπασε και το έπαιρνε σε μεγαλύτερο βαθμό ο φρονιμίτης. Τι να πω... το θέμα είναι οτι δεν πρόκειται α το αναλάβει και φοβάμαι να μη μολυνθεί και κάνει καμια κύστη. Λέει πως δεν πιάνει ούτε σφράγισμα...

 

Τι αηδιες ειναι αυτες? Αυτος στο εσπασε οποτε αυτος φταιει. Μπορει να ηταν αδυναμο ναι, μπορει να ηταν και σουπερ αδυναμο και να εσπαγε σε 2 ημερες αλλά αν του κάνεις μηνυση ας προσπαθησει να αποδειξει οτι ηταν συμπτωση οτι εσπασε εκεινη την ωρα που ειχε τα εργαλεια του μεσα στο διπλανο δοντι.

 

Απειλησε τον οτι θα του κάνεις μηνυση εαν δεν στο φτιαξει αυτος και εαν αρνηθει κανε του μηνυση ωστε να μην χρειαστει να πληρωσεις για να το φτιαξεις(αφου λογικα θα την κερδισεις(εστω και σε 455 χρονια οντας στην Ελλαδα αλλωστε)).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εξοδα της μηνυσης πανε παραπανω απο το δοντι παντως.

 

Ε αμα κερδισεις τα παιρνεις και αυτα, οποτε....?

Βαλε και ψυχικη οδυνη αρα συν ενα ποσοστο παραπανω, βγαινεις και κερδισμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δημόσια νοσοκομεία παρέχεται μόνο πρωτοβάθμια οδοντιατρική περίθαλψη. Όπου έχουν μείνει οδοντίατροι τέλος πάντων. Δηλαδή μόνο σφραγίσματα και εξαγωγές. Πήγαινε όπως είπαν τα παιδιά στην οδοντιατρική σχολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...