Προς το περιεχόμενο

Με οθόνη 5.7 ιντσών QHD το νέο Galaxy Note 4 της Samsung;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ξερει γι αυτο και το εδωσα... θα το ηθελα λιγο πιο μεγαλο καπου στις 10 ιντσες ειναι καλα ας πουμε χαχαχαχαχ

 

Τότε φταίς αποκλειστικά εσύ πού το αγόρασες(αν το αγόρασες και δεν τρολάρεις) γιατί το μέγεθος είναι το πρώτο πράγμα που φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι δεν αντιλέγω. Ωραίο το g2 το έχω δουλέψει για πολύ λίγο όμως δυστυχώς. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να φύγω εύκολα πλέον από σειρά note. Το μέγεθος το έχω συνηθίσει που στην αρχή με το 2 έλεγα ότι δεν παίζει να μείνω με αυτό εγώ. Κι όμως.. Είναι και η γραφίδα βλέπεις που βοηθάει στη δουλειά μου. Το 2 το είχα 20 μήνες σχεδόν. Έλεγα ότι δεν θα αναβαθμίσω στο 3. Αλλά πάλιωσε το 2 στα χέρια μου και ήθελα κάτι έτσι πιο φρέσκο. Έτσι, τσίμπησα το 3 εδώ και κάτι μήνες και είχε πέσει και η τιμή του κατά πολύ. Έλεγα ότι δεν θα το πάρω αλλά τελικά το πήρα. Έτσι με βλέπω να κάνω και με το 4 πρώτα ο θεός να βγει και να είναι ακόμα καλύτερο από το ήδη κορυφαίο για την κατηγορία του 3. Όχι το καλύτερο όλων, απλά κορυφαίο. Σίγουρα γούστα είναι αυτά και προτιμήσεις του καθενός. Και βέβαια αγορά μετά από λίγους μήνες και όχι όταν βγει. Το θεωρώ κοροϊδία απλά με το που βγαίνει να πάω να το πάρω. Δεν είναι τέτοιες πλέον οι εποχές. Τουλάχιστον για μένα. Άλλοι αν μπορούν ας πάνε. Καλό είναι να μη βιαζόμαστε.

Αυτά. Ελπίζω να μην κούρασα ;-)

Για το g3 που είναι πολυ ποιο κοντα σε note 4 έγραψα, και οχι για το g2. Το g3 θα είναι 5.5 ιντσες 2560χ αναλυση, καλυτερη cpu 3 γιγα μνημη, ενσωματωμενη sd, και μεγεθος ΙΣΟ ΜΕ ΤΟ galaxy s5 που εχει οθονη 5.1

Εγω παντως πηγα απο galaxy s2 σε lg g2 και δε το μετανιωσα ποτε ουτε ειχα προβλημα προσαρμογής τελικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως οτι laggάρει περισσότερο απο ένα nexus 4 διετίας ας πούμε; 

God... Ας τον μπανάρει κάποιος...

:P

 

Δεν καταλαβαίνω το λόγω τόσο μεγάλης ανάλυσης. Δεν ξέρουν τι άλλο να κάνουν για να πουλήσουν μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως για εμενα που εχω εδω και 15 μηνες το note 2  θα ειναι καλη αναβαθμιση.απο το note 2 στο note 3 δε θεωρησα μεγαλη τη διαφορα , αλλα απο το 2 στο 4 θα εχει.Τωρα σε οτι αφορα το μεγεθος , εαν σε βολευει για τη δουλεια σου ( mails, crop και attach σε mails , σημειωση πανω σε φωτογραφια για να δειξεις κατι κλπ) ειναι το καταλληλο.Αν παλι δε χρειαζεσαι το pen , τοτε υπαρχουν και αλλα με μεγαλη οθονη που σου  κανουν τη δουλεια.

 

Παντα φιλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανικοβλητη η samsung χωρις οραμα ή προγραμματισμο...

παει να καταργησει την κατηγορια που η ιδια δμιο

 

Απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα;;...και οχι οτι δημιουργει νεα δεδομενα σε μια κατηγορια που ειναι πραγματικα δικη της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βελτίωναν λίγο την εμφάνιση κι ας άφηναν το εσωτερικό ως έχει. Αν και προβλέπω πως μετά το πλαστικό "δέρμα" σειρά έχει το hansaplast του S5. Δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μου ακούγεται σα μέγεθος οθόνης. Το μυστικό θα είναι στον σχεδιασμό της συσκευής και τις συνολικές διαστάσεις της...Εγώ πάντως, προς το παρόν μια χαρά έχω βολευτεί στις 5,9" του OPPO N1....Λες, το Note4 να μου φαίνεται μικρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>πανικοβλητη η samsung χωρις οραμα ή προγραμματισμο...</p> <p>παει να καταργησει την κατηγορια που η ιδια δμιο</p> <p> </p> <p>Απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα;;...και οχι οτι δημιουργει νεα δεδομενα σε μια κατηγορια που ειναι πραγματικα δικη της</p>

Σε κανά τρίμηνο να δεις πόσες κατηγορίες θα έχει !!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρακετα ρε φιλε...

Και ηρθες τωρα εσυ με τα 10 μυνηματα να μας πεις ότι είναι ρακετα.....

 

Το εγραψα και στο thread που ανεβηκε και στο myphone....για το θεμα του G3 όμως....

 

"Ελεος πια με την λεξη ρακετες

 

Οποιος δεν γουσταρει προσπερναει ή περνει κατι πιο μικρο. Θεωρω τα ποστ περι ρακετας ότι πιο καρακιτσαριο....τα διαβαζω από την εποχη που τα κινητα εφτασαν τις 4 ιντσες....φτανει....ελεος...."

 

Τελος.....πανε σε παρακαλω να τρολαρεις αλλου, δεν εισαι ευπρόσδεκτος εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρακετα ρε φιλε...

του πινγκ πονγκ όμως :)

Πάντως για να αποκτήσει νόημα η QHD, ούτως ή άλλως θέλεις και μεγάλο μέγεθος και όχι 3 ή 3,5΄΄...το τηλεφωνάκι δείχνει πολύ καλό, κρίμα που δε θα μπορέσω ποτέ να αποκτήσω ένα, λόγω κόστους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...