Προς το περιεχόμενο

Gοdfire: Rise of Prometheus. Εκπληκτικά γραφικά και δράση σε συσκευές iOS


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αα,έτσι πες :) Τέλος πάντων,μακάρι να το βγάλουν και ας αργήσουν για Android.Φαίνεται εξαιρετικό αν και φοβάμαι στο Android δεν θα έρθει ποτέ γιατί και να έρθει,με το optimization που θα 'χουν κάνει θα χρειαζόμαστε πιο δυνατά κινητά και από PCs για να μην το τρέχουμε σε slow-motion.Να 'ναι καλά το PS2 μου...

 

Υπάρχει και το PSVITA, σύντομα σε τιμή τζαμπέ για αυτή τη δουλειά. 

 

Θέλω βέβαια να δοκιμάσω τι λέει το controller της logitech για το iPhone, αλλά για 70ε δεν νομίζω ότι αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τα γραφικά ως γραφικά αυτό που βλέπει το μπιρμπιλωτό σου ματάκι είναι η μετριότητα βαφτισμένη "εντυπωσιακά" στο ένα και η μετριότητα βαφτισμένη "χάλι μαύρο" στο άλλο...

 

Να στο πάρω αλλιώς...

 

Όταν ένας γιατρός σου παρέχει μόνο πρώτες βοήθειες γιατί μέχι εκεί μπορεί να σε βοηθήσει (πες πχ εν πτήση αεροπλάνου) πρέπει να τον κράξεις αλλά εάν ένας απλός επιβάτης πρέπει να πάρει τιμητική πλακέτα από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας??

 

Και κάτι τελευταίο. Με εξαίρεση το πρώτο vid, εάν κρίνουμε τα γραφικά από τα cinematic ζήτω που καήκαμε 

και περαιτερω να στο εξηγησω δεν θα το καταλαβεις γιατι μπηκες εδω για τις γκρινιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε καταλαβαινω τι λετε οι περισσοτεροι αλλα το παιχνιδι ωραιο.. οπως ειπε και ενας φιλος για αιφων 5 δε κανει για κανα αιπαντ θαναι σουπερ η για κινητα με 5' οθονες οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγραφή του God of War.

Μόλις είδα το πρώτο βίντεο αυτό είπα και εγώ περίτρανα . ειδικά εκεί που κάνει τα στροβιλίσματα με τα λεπίδια  κάπου στο 0:20 ε εντάξει λέω god of war 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους! Θα βγει στο φως η αληθινή ιστορία του Προμηθέα (όπως μάθαμε και για την Ζήνα που ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ μας έκριβαν από τα βιβλία της ιστορίας τόσα χρόνια κλπ)!   :P

Θα μπορούσαν το παιχνίδι απλά να το ονομάσουν "Ο Πετσοκόφτης" (The Petsokoft)...

 

Όσο για γραφικά και gameplay, είναι πράγματι από τα κορυφαία ως σήμερα παιχνίδια για mob/tab, αλλά σε κινητό 4" δεν θα το ευχαριστηθεί κανείς πιστεύω (τσάμπα τα γραφικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ειναι επειδη το ενα ειναι τηλεφωνο και το αλλο κονσολα παιχνιδιων.Δεν χρειαζεται να εισαι πυρηνικος επιστημονας για να καταλαβεις την διαφορα.

 

Τα γραφικά ως γραφικά αυτό που βλέπει το μπιρμπιλωτό σου ματάκι είναι η μετριότητα βαφτισμένη "εντυπωσιακά" στο ένα και η μετριότητα βαφτισμένη "χάλι μαύρο" στο άλλο...

 

Να στο πάρω αλλιώς...

 

Όταν ένας γιατρός σου παρέχει μόνο πρώτες βοήθειες γιατί μέχι εκεί μπορεί να σε βοηθήσει (πες πχ εν πτήση αεροπλάνου) πρέπει να τον κράξεις αλλά εάν ένας απλός επιβάτης πρέπει να πάρει τιμητική πλακέτα από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας??

 

Και κάτι τελευταίο. Με εξαίρεση το πρώτο vid, εάν 

Όπα όπα του γιατρού είναι η δουλειά του να ξέρει ενώ ο επιβάτης δεν ξέρει τέτοια άρα αναγνωρίζεται πιο πολύ!!!Να το θέσω αλλιώς!!είμαι εγώ και ένας ποδηλάτης επάγγελματιας!!οκά????αυτό κάνει ένα γύρω σε 2 λεπτά ξέρω γω και εγώ πάλι 2 λεπτά!!!αυτός δεν έκανε καλό χρόνο για αυτό που είναι αντίθετα εγώ που δεν είμαι ποδηλάτης και απλά κάνω ποδήλατο αναγνωριζομαι ακόμα και εάν χρόνος σαν χρόνος δεν ήταν καλός αλλά για τα κριτήρια τα δικά μου ήταν!!!!έτσι και εδώ υπάρχουν κάποια κριτήρια!!!όταν φτάνουμε σε ένα Μαξ γραφικών στα κινητα είναι αξιοθαύμαστο όμως ακόμα και αν το bf 4 έχει καλύτερα γραφικά από αυτό δεν έχει καλά γραφικά σε σχέση με τ Κριτήρια της κονσόλας(δεν ξέρω να σου πω για το bf 4 έτσι το είπα)μιλάμε για συσκευές διαφόρετικων δυνατοτήτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...