Προς το περιεχόμενο

gaming headset στα 100 ευρώ


jimmakos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανάμεσα σε Logitech g35 , logitech g 430 και corsair 1500

 

Ποιο να προτιμησω;;;

 

Για κανενα λογο το g35.

 

Tωρα αναμεσα στο g430 και 1500 θα επελεγα το logitech λογω καλυτερης εξυπηρετησης πελατων της logitech στην Ελλαδα (για εγγυησεις κτλ). Σε επιδοσεις πανω κατω τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο οχι g35;

Ειχα στο μυαλό μου το corsair αλλα μονο για τον λόγο του support σκεφτομαι ακομα logitech

 

Γιατι εχει 120 ευρω & value for money 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα λεω να παω σε kraken 7.1 ρε μαγκες

αυτο μου ειχε καθισει απο την αρχη αν και τα logitech ωραια φαινονται αλλα δεν μου κανουν κλικ

 

Πάνε για τα Siberia V2 Frost Blue και θα είσαι γαμάτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα λεω να παω σε kraken 7.1 ρε μαγκες

αυτο μου ειχε καθισει απο την αρχη αν και τα logitech ωραια φαινονται αλλα δεν μου κανουν κλικ

 

Θα το πω αλλη μια φορα... Μην παρεις razer για audio! Γενικα το μονο που αξιζει απο razer ειναι το deathadder 2013. Σε ολα τα αλλα προιοντα βρισκεις καλυτερα με τα ιδια λεφτα και λιγοτερα. Στο λεω μην τα παρεις τα razer! Αμα σου χαλασουν θα στα κλαιν οι ρεγγες τα λεφτα ενω αμα σου χαλασει το logitech θα σου στειλουν αλλο και θα σου πληρωσουν και τα μεταφορικα οι ιδιοι! Μην κοιτατε πως να πουλησετε μουρι, ενταξει ειναι ομορφο headset αλλα υπαρχουν καλυτερα! Aσε που το λογισμικο της razer για τον ηχο ειναι για πεταμα. To logitech και τα steelseries ειναι εγγυηση! Τωρα δικα σου ειναι τα λεφτα οτι θελεις κανεις.... Αλλα εφοσον απο αρχη πας για το design και οχι για το value for money ε πες το μας να μην τρωμε τον χρονο μας τζαμπα..

δεν εχουν surround ηχο ομως

 

Οι πιο πολυ pro players δεν εχουν surround sound. Στο ειπα και απο στερεο ακους τα παντα! Ετσι και αλλιως κανενα headset δεν ειναι true surround sound! Ολα ειναι virtual surround sound! Δηλαδη το δημιουργει το λογισμικο! Με προγραμμα και το stereo το κανεις 7.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ

θα ειναι ανετα η μηπως με σφιγγουν;

 

 Δεν σε βλεπω και πολυ προθυμο...Παρε τα razer να τελειωνουμε αφου το θελει η ψυχη σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν σε βλεπω και πολυ προθυμο...Παρε τα razer να τελειωνουμε αφου το θελει η ψυχη σου!

οχι χωρις πλακα ελεγα μηπως δεν ειναι ανετα και να πηγαινα για siberia v2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...