Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διανομή της αναβάθμισης Android 4.4.3 KitKat για συσκευές Nexus και Google Play Edition


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ με το s2 περιμένω επίσης

 

Ήταν μάλλον χιουμοριστικό το post αλλά σε περίπτωση που δεν ήταν, ξέρεις ότι θα περιμένεις μάλλον πολύ, έτσι; χαχα! Η κινητάρα μας έχει καιρό κολλήσει στο 4.1.2. Έβαλα CyanogenMod με Google Now Launcher και ΔΙΝΕΙ ΠΟΝΟ! Χώστο να βρεις την υγειά σου δικέ μου. Μέχρι και το ραδιόφωνο έκανα να δουλεύει με εφαρμογή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που και καλά οι αναβαθμίσεις της Google κυρίως για τα Nexus  βγαίνουν άμεσα...

 

Υ.Γ.: Δυσαρεστημένoς κάτοχος Nexus 5  (όχι με το τηλέφωνο αλλά με το Android) και πρών κάτοχος iPhone 4 και μάλιστα υπέρ ευχαριστημένος.

 

Υ.Γ.: Όχι πως καίγομαι για το update άλλωστε μικρό είναι απλά λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που και καλά οι αναβαθμίσεις της Google κυρίως για τα Nexus  βγαίνουν άμεσα...

 

Υ.Γ.: Δυσαρεστημένoς κάτοχος Nexus 5  (όχι με το τηλέφωνο αλλά με το Android) και πρών κάτοχος iPhone 4 και μάλιστα υπέρ ευχαριστημένος.

 

Υ.Γ.: Όχι πως καίγομαι για το update άλλωστε μικρό είναι απλά λέω...

Αν δεν κάνω λάθος έχει αναφερθεί πως το rollout γίνεται σταδιακά ώστε αν εντοπιστεί σφάλμα, να μην έχει προλάβει να γίνει μεγάλο κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος έχει αναφερθεί πως το rollout γίνεται σταδιακά ώστε αν εντοπιστεί σφάλμα, να μην έχει προλάβει να γίνει μεγάλο κακό.

Σαν να λέμε δηλαδή beta testers...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βαρέθηκα να περιμένω και τράβηξα ένα factory reset στο Nexus 5 και με το που έκανε reboot έβγαλε το μήνυμα για το update στην 4.4.3!

 

Α ρε Google, ποτέ δεν θα μάθεις πως γίνονται τα σωστά updates...

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσακαλια στη Google. Μετά το update ισχύει ότι όταν έχεις αναπάντητη δεν ανάβει το led. Τι να πεις :-/

 

@playstore light flow lite... το εχω απο την 1η στιγμη και δουλευει μια χαρα.. που να το 'χα και rooted..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα εξαρχης δούλευε μια χαρά το led χωρίς καμία εφαρμογή. Είναι δυνατόν στα καλα καθούμενα, σε "αναβάθμιση" να το χαλάνε; Ήμαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...