Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω αν δεν με προλαβει κανεις θα το παιξω στο 4 και θα αναφερω γενικοτερα εντυπωσεις απο performance..στο pc τις επομενες μερες να δουμε εκει πως τα παει η 970...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατυχια γκαντεμια μου ηρθε σπασμενη η φιγουρα ευτυχως ομως θα γινει αλλαγη θα παω το παλιο στο καταστημα και θα παρω καινουριο πακετο αλλα η γκαντεμια ειναι απιστευτη τα public ξηγηθηξαν σπαθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Πλέον ίσως, τότε που την πήρα όμως, όχι. :P

Thx!

ατυχια γκαντεμια μου ηρθε σπασμενη η φιγουρα ευτυχως ομως θα γινει αλλαγη θα παω το παλιο στο καταστημα και θα παρω καινουριο πακετο αλλα η γκαντεμια ειναι απιστευτη τα public ξηγηθηξαν σπαθι

Ναί το είδα, πρέπει να πόσταρες και στο fb. :P

Με άγχωσες και θα την ανοίξω κι εγώ τώρα..

 

Εμένα δεν μου έφεραν το promo steelbook και θα το έχω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κατεβαζουμε τα dlc??

 

Για Xbox One το έγραψα πιο πάνω. Πας στο παιχνίδι, δεν το φορτώνεις αλλά πατάς start -> Manage game. Σου βγάζει επιλογή για τα addons στο Xbox Store. Επιλέγεις τα 2 DLC και τα εγκαθιστάς.

 

Φαντάζομαι και σε PS4 κάτι παρόμοιο θα ισχύει, θα μπορείς να δεις τα σχετιζόμενα με το κανονικό παιχνίδι στο PSN store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια dlc για witcher3 σε ps4 υπαρχουν; Πως τα κατεβαζουμε; Δεν βρισκω κατι. Υπαρχουν στο store;

 

Από ό,τι καταλαβαίνω είναι στο Playstation Store. 

Εδώ τα δείχνει ως free Add-ons στη σελίδα για το Witcher 3:

https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/the-witcher-3-wild-hunt/cid=EP4497-CUSA01439_00-0000000000000001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όλα καλά, αλλά αυτή την κίνηση του Geralt δεν μπορώ να τη συνηθίσω με τίποτα. Πατάω το jump και μου φαίνεται ότι παίζω super mario. Τόσα textures έβαλαν, δεν μπορούσαν να προσθέσουν και λίγο πιο ρεαλιστικά animations; Το πρώτο AC έχει απείρως καλύτερη κίνηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...