Προς το περιεχόμενο

Note 3 neo vs LG g2


gogis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φορουμ!! Είμαι ανάμεσα σε αυτά εδω τα κινητα κυρίως! Θα ήθελα τις προτάσεις σας και επίσης αν υπάρχει καποια καλύτερη επιλογή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G2 θα σου πρότεινα λόγω καλύτερης οθόνης λόγω εγγυημένου snap800 και άριστης αυτονομίας. Από την άλλη δεν έχω ακούσει κακά λόγια για το Neo αλλά δεν είχα την δυνατότητα να το δουλέψω δυστυχώς. Επίσης αν σου είναι απαραίτητη η sd θα πας στο Neo σίγουρα εκτός και αν σε βολεύει το otg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G2 έχει αρκετά καλή το Neo υποθέτω είναι πάνω κάτω όπως το Note 2 δηλαδή επίσης καλή αλλά πιθανόν κατώτερη χωρίς να είμαι σίγουρος. Περίμενε να ακούσεις και κάποιον που έχει δουλέψει και τις 2 συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω το g2 16 GB!! Είμαι υπέρ ευχαριστημένος! Το κινητό πετάει αλλά αν θες χώρο για εφαρμογές παιχνίδια χάρτες και φωτο- Βίντεο η θα πάρεις το 32(αρκετά λεφτά παραπάνω) η το note! Εγώ έλεγα ότι δεν θέλω πολύ μνήμη!! Τώρα το μετάνιωσα!!! Πρόσεχε στο θέμα μνήμης!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν μεταξύ Note 3(σκέτο) και G2, θα μπορούσαμε να ανοίξουμε κάποια συζήτηση. Με το neo όμως δεν υπάρχει καν σύγκριση. Πας καρφί για G2 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...