Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Huawei Ascend Y330


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Στην εταιρία CYTA δεν γνωρίζει κανείς για το συγκεκριμένο κινητό τηλέφωνο (τηλεφώνησα σήμερα στα κεντρικά 17-06 και δηλώνουν άγνοια περί κινητών γενικότερα!).
  • Στο Skroutz δεν υπάρχει ακόμη ως κωδικός!
  • Στο άρθρο δεν αναφέρεται κάτι για ημερομηνία λανσαρίσματος!

​Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω για την διαθεσιμότητα του μοντέλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σε αυτά τα φράγκα , Ναι. Νομίζω ότι είναι τίμια αγορά αλλά μην περιμένετε πολλά με 512MB ram και ας έχει διπύρηνο επεξεργαστή. Δεν έχω καμία έξτρα εφαρμογή και όμως τα κολλήματα είναι συχνό φαινόμενο. Update δεν ξέρω αν θα πάρει ( 4.2.2 τρέχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια συσκευη, την πηρα δωρεαν για ανανεωση συμβολαιου.

 

μια ερωτηση.. την πρωτη μερα ψαχνομουν γενικα με την συσκευη, ενεργοποιησα το wifi , βρηκα εφαρμογες, τις κατεβασα κτλ.

 

την επομενη μερα μου ηρθε μυνημα οτι ειχα κανει χρηση 5 mb και οτι χρεωθηκα 1 ευρω ..!

 

μπορω με καποιο τροπο να μπλοκαρω το κινητο να συνδεεται με το mobile network του δικτυου μου? θελω να χρησιμοποιω για συνδεση μονο το wifi .. Οταν δλδ δεν εχω προσβαση σε wifi ΔΕΝ ΘΕΛΩ να συνδεεται ιντερνετ μεσω του παροχου μου (πχ wind )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για τα χρήματά του είναι τέλειο. Για 512 Ram είναι πολύ γρήγορο. Το πήρα με επιδότηση και έδωσα 4 ευρώ παραπάνω. Απόλυτα ευχαριστημένος. Πολύ καλή οθόνη και ωραίο μενού. Όποιος θέλει κάτι απλό χωρίς να έχει απαιτήσεις για καλή ανάλυση κάμερας, θα το πρότεινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...