Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE55Η6500 Mediamarkt 999€


nmamag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το twin tuner ειναι μονο pip η κ pap,χωριζεται η οθονη στην μεση ?Το γραφω διοτι pip εχει κ η f6500 απλα δεν χωριζεται στην μεση της οθονης ωστε να απολαμβανεις δυο καναλια στο ιδιο μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Η προσφορα θα ισχυσει για μια εβδομαδα (η μεχρι τελος της εβδομαδασ) μου ειπαν[/i]

 

 

Η προσφορα δεν υπηρχε πουθενα καταχωρημενη

 

Ουτε στο σιτε ουτε στα εντυπα

 

Μου ειπαν οτι ειναι προσφορα της SAMSUNG

 

Η σαμσουνγκ φαινεται να κανει "price match" σε αυτή την προσφορα της LG, ανεπίσημα, το ερωτημα είναι αν το κανει μονο στα MM. ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εγω δεν θα χαιρομουν ιδιαιτερα. οχι οτι η f6400 εχει κατι, αλλα δεν ειναι και h

F, h και πράσινα άλογα... Δεν πάει να είναι ότι θέλει... +100 ευρώ για marketing εγώ δεν θα έδινα κ να μην είχα παραγγείλει ήδη την f6400. Το twin tuner είναι ωραίο αλλα ελπίζω όταν έχω παιδάκια κ γω να πάρω άλλη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F, h και πράσινα άλογα... Δεν πάει να είναι ότι θέλει... +100 ευρώ για marketing εγώ δεν θα έδινα κ να μην είχα παραγγείλει ήδη την f6400. Το twin tuner είναι ωραίο αλλα ελπίζω όταν έχω παιδάκια κ γω να πάρω άλλη!

 

Μια παρατηρηση.Ειναι +200 ευρο η 6500 εχει το twin tuner που εχει 999.Η 6400 εχει τον τετραπυρηνο και τα 200 παραπανω πλασματικα hz στα 899.Παλι το 100αρικο το θεωρω οτι δεν το αξιζει μιας και απο εικονα ειναι ιδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μικρη παρατηρηση για οσους θελουν το δορυφορικο δεκτη η για οσους τον θεωρουν εξτρα

 

αν δεν υποστηριζει dvb s2 (mpeg4)  ειναι ενας απλος κλασσικος δεκτης και τιποτα αλλο με κανενα ενδιαφερον

 

γιατι ειδα καποια μοντελα αλλων εταιρειων που δεν το υποστηριζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως ΗΤΑΝ πολυ καλη προσφορα, και λεω ηταν γιατι σε οποιο ΜΜ τηλεφωνησα μου ειπαν οτι τα αποθεματα της συγκεκριμενης προσφορας τελειωσαν ολα, πηγα μαλιστα σημερα το πρωι ο ιδιος στο ΜΜ Γερακα και η υπαλληλος μου ειπε οτι το τελευταιο κομματι 55αρας εφυγε πρωι πρωι με το που ανοιξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά υπάρχει και μια χαρά την δίνουν... θέλει λεπτούς χειρισμούς...

 

Δεν ξερω αν μια χαρα υπαρχει οπως λες και σε τι λεπτους χειρισμους αναφερεσαι (παρακαλω να διευκρινισεις τι εννοεις) αλλα η υπαλληλος εκει ηταν ξεκαθαρη, μου ειπε οτι τα αποθεματα της συγκεκριμενης προσφορας της Samsung τελειωσαν μολις σημερα το πρωι, τωρα αν μου ειπε ψεματα αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψέματα, δεν τελείωσαν τα αποθέματα αλλά σταμάτησαν την προσφορά. Πήγα το πρωί και είχαν άλλες 2 σφραγισμένες στα 1430€.

έχω βαρεθεί τα κολπάκια τόυς, δεν σέβονται τον κόπο να τρέχουμε από το ένα μαγαζί στο άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...