Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  

 

Χεσμενος στο ταληρο spotted.

 

Επίσης

Έβαλε κρύο εδώ πάνω.

 

Σπερες

 

Yπερβολες.......

 

2 δουλειες κανω για να τα βγαλω περα..... δεν βγαινω μανα'μ.....

 

94c494168b27a67d248854d353864e3ec0beb57f

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Yπερβολες.......

 

2 δουλειες κανω για να τα βγαλω περα..... δεν βγαινω μανα'μ.....

 

94c494168b27a67d248854d353864e3ec0beb57f

2 δουλειές; Στην ελλαδα σε κυνηγούν αν πεις οτι έκανες κατι τετοιο...

 

In other news

 

Τωρα με την μηχανή τα πραγματα ειναι τόσο απλά που ειναι βαρετά (ούτε κίνηση ούτε τπτ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται ποιο είναι το ... product !

 

 

 

αυτο εννοειται ρε συ...... αλλο να εισαι στο DT της Apple και αλλο στο DT του χαρτιου τουαλετας (name a brand) :P

 

 

2 φορες που συνεργαστηκα για products  το ενα ειχε να κανει με laptop και το αλλο με φορητο ηχειο...

 

 

Τα βρηκα καπως βαρετα...... και μετα το γυρισα προς τα μεγαλα σχεδια..... :)

 

Yπαρχουν μεγαλυτερες προκλησεις......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dat misconception ότι όποιος δουλεύει έξω το φυσάει.

E κοίτα.Άμα εσύ παίρνεις 50κ-60κ έξω,για τα έξοδα σου θες περίπου 30 ε αναλογικά οι αποταμιέυσεις σου είναι τραγικά μεγαλύτερες σε σχέση με κάποιον που εδώ λαμβάνει  10κ-15κ και ξοδεύει 10.

 

Εξαρτάται ποιο είναι το ... product !

lingerie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E κοίτα.Άμα εσύ παίρνεις 50κ-60κ έξω,για τα έξοδα σου θες περίπου 30 ε αναλογικά οι αποταμιέυσεις σου είναι τραγικά μεγαλύτερες σε σχέση με κάποιον που εδώ ζει με 10κ-15κ και ξοδεύει 10.

 

lingerie

 

Βρε λες ? Δεν το ειχα σκεφτει..... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε λες ? Δεν το ειχα σκεφτει..... :-D

Όπως είσαι στέλνεις cv και 2-3 συστατικές σε victoria secret.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E κοίτα.Άμα εσύ παίρνεις 50κ-60κ έξω,για τα έξοδα σου θες περίπου 30 ε αναλογικά οι αποταμιέυσεις σου είναι τραγικά μεγαλύτερες σε σχέση με κάποιον που εδώ λαμβάνει 10κ-15κ και ξοδεύει 10.

 

lingerie

Άμα θες να διατηρείς ένα αξιοπρεπές lifestyle ( όχι να βγαίνεις κάθε μέρα) αλλά να βγαίνεις για μπυράκια/συναυλίες/κάνα βραδυνό που και που κλπ, τα 30κ δεν φτάνουν ούτε για ζητω. Αυτά είναι για τιμές Σικάγο/Τορόντο/Οτάβα που εχω ζήσει και ξέρω. Τώρα άμα πας σε κάνα κωλοχωρι στην Indiana, την βγάζεις και με λιγότερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες να διατηρείς ένα αξιοπρεπές lifestyle ( όχι να βγαίνεις κάθε μέρα) αλλά να βγαίνεις για μπυράκια/συναυλίες/κάνα βραδυνό που και που κλπ, τα 30κ δεν φτάνουν ούτε για ζητω. Αυτά είναι για τιμές Σικάγο/Τορόντο/Οτάβα που εχω ζήσει και ξέρω. Τώρα άμα πας σε κάνα κωλοχωρι στην Indiana, την βγάζεις και με λιγότερα.

 

Ακριβως...

 

Ποσο μαλλον Λονδινο και ΝΥ που ειμαι.....

 

Ενδεικτικα , μονο για το σπιτι στο Λονδινο δινω περιπου 24κ λιρες τον χρονο.....  σε Euro παει 33k το χρονο....

 

ΝΥ ευτυχως ειναι δικο μου το σπιτι.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dat misconception ότι όποιος δουλεύει έξω το φυσάει.

  

Ακριβως...

 

Ποσο μαλλον Λονδινο και ΝΥ που ειμαι.....

 

Ενδεικτικα , μονο για το σπιτι στο Λονδινο δινω περιπου 24κ λιρες τον χρονο.....  σε Euro παει 33k το χρονο....

 

ΝΥ ευτυχως ειναι δικο μου το σπιτι.... :-)

Σπιτι στο ny...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες να διατηρείς ένα αξιοπρεπές lifestyle ( όχι να βγαίνεις κάθε μέρα) αλλά να βγαίνεις για μπυράκια/συναυλίες/κάνα βραδυνό που και που κλπ, τα 30κ δεν φτάνουν ούτε για ζητω. Αυτά είναι για τιμές Σικάγο/Τορόντο/Οτάβα που εχω ζήσει και ξέρω. Τώρα άμα πας σε κάνα κωλοχωρι στην Indiana, την βγάζεις και με λιγότερα.

Κοίταξε δεν γνωρίζω τι παίζει ακριβώς για τα έξοδα εκεί αλλά οι μισθοί για κάποιον σοβαρό πτυχιούχο (cs,finace etc) είναι το λιγότερο 50κ και φτάνουν ακόμα και 100κ+.Οπότε όπως και να έχει αποταμιεύεις περισσότερα από τον μέσο Έλληνα εργαζόμενο.Μιλάμε πάντα για 1 άτομο.

 

Ε 

Unabomber μένεις σε μια από τις πιο ακριβές περιοχές στο Λονδίνο αν δεν κάνω λάθος. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε δεν γνωρίζω τι παίζει ακριβώς για τα έξοδα εκεί αλλά οι μισθοί για κάποιον σοβαρό πτυχιούχο (cs,finace etc) είναι το λιγότερο 50κ και φτάνουν ακόμα και 100κ+.Οπότε όπως και να έχει αποταμιεύεις περισσότερα από τον μέσο Έλληνα εργαζόμενο.Μιλάμε πάντα για 1 άτομο.

 

Ε 

Unabomber μένεις σε μια από τις πιο ακριβές περιοχές στο Λονδίνο αν δεν κάνω λάθος. :P

 

Yπαρχουν και ακριβοτερες, (Ηampstead, Mayfair) :P

 

Ε, ουτως η αλλως για να πεις οτι μενεις σε σπιτι στο Λονδινο  απο 1400 λιρες και πανω πρεπει να δωσεις.... ολα τα αλλα σκετα γιαπια ειναι... :)

 

Α, και για να μην υπαρχει misunderstanding, το σπιτι στη NY,  legacy απο τον παππου ειναι..... :)

 

ΔΕΝ το αγορασα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...