Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νικοτς ειναι απλα σημειολογια. Μην κολλας στο οτι τελειωνουν Παρασκευη βραδυ. Θα μπορουσαν να τελειωναν την Μπανανα Καλαντα αν ειχαμε ονομασει την Παρασκευη Μπανανα και το βραδυ Καλαντα αντιστοιχα. Μ?

η μπανάνα ειναι φρούτο :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι!!!

οχι σαν εδω που ειναι μεσα στη κλαψα

με χαρα θα το εδινα το ευρω

 

 

mj-coin-flip-o.gif

 

 

 

Πράγματι, θα ήταν μια ευχάριστη παρουσία σε μέσο μεταφοράς. Real human being and a real hero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bananasinpyjamas.jpg

 

 

 

Επίσης (μιας που λέμε για Παρασκευη)

 

 

Περιμένεις ΠΩΣ και ΠΩΣ για κανα μηνα ( απρόξιματλυ ) να ερθει κάτι που παράγγειλες πριν απο ενα μηνα , και σου έρχεται το ρημάδι το ειδοποιητήριο απο τα ΕΛΤΑ Παρασκευη , και σου λέει 

 

" ΟΟΟΟχχχχιιι  δικέ μου ..... Στο ταχυδρομειο της γειτονιας σου ήρθε όντως το πακέτο σου , αλλα πάρε τα 3 μου . Θα έρθεις απο την επόμενη εργάσιμη " η οποία είναι Δευτέρα . Οπότε κάτσε τωρα περίμενε άλλες 3 μέρες γαμησιάτικες .

 

Και αυτό γίνεται ( σε εμενα τουλαχιστον ) 9 στις 10 φορες !!!!!

 

 

 

σγκρουντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bananasinpyjamas.jpg

 

 

πωωω τι μου θύμισε αυτή η εικόνα, έβλεπα αυτή την σειρά όταν είμουν πολύ μικρός στον άλτερ (ή στην έρτ δεν θυμάμαι) και τρελενόμουνα με αυτο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bananasinpyjamas.jpg

 

 

 

οι πανάνες με πιτσάμες δεν ειν φρούτο ειναι ζωντανοί άνθρωποι κάτω απο τσι στολές

 

 

τι επαθες ρε Νικοτς? ποιος σε πειραξε ωρε?

 

 με τελειώσε το νερό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 με τελειώσε το νερό

 Εντάξει , όπως την βρίσκει κανείς

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; η πρώτη σας φορά ήταν σε σπίτι ή αλλού (είμαι περίεργος το ξέρω :D :D )

 

Η πρώτη φορά πάντα είναι με τον εαυτο σου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες φορές σιχτιρίζω τον εαυτό μου, που διάλεξε να πορεύεται με ελευθεριακές απόψεις.  
Υπάρχουν εκείνες οι στιγμές, που πληθαίνουν επικίνδυνα, όπου σκέφτομαι πως σε κάποιους θα έπρεπε να τους έκοβαν το ίντερνετ ή τα χέρια...Ή και τα δύο.... 

 

 

Κατα τα άλλα διαφωνώ με αυτο που λες, αλλα θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το λες.

-Κωστας Τσάκωνας- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε αυτές τις περιπτώσεις παίρνεις τηλέφωνο στο τοπικό, να τσεκάρουν μήπως ήδη έχουν το δέμα. Ή ακόμη καλύτερα στο κέντρο διανομής να σου πούνε αν το πήγανε στο τοπικό. Τις περισσότερες φορές δεν τους το έχουν πάει ακόμη, γι'αυτό λέει το χαρτί "επόμενη εργάσιμη", για να μην πηγαίνεις τζάπα. Been there, done that. Όμως μία στις τόσες, μπορεί να τους το έχουν πάει ήδη και να προλάβεις να το πάρεις μέχρι το κλείσιμο. Been there, done that, too.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...