Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Λολ Νενη οταν παω παλι Ιταλία στανταρακι. Δεν θελω καν να υποθεσω τι εννοεις της ηλικιας μου :P

Οποτε θα αρκεστω απλως στο να διευκρινίσω πως η ηλικια ειναι απλως ενας αριθμός :lol:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γαμησε τα στορμ. ερχονται τα πρωτα αντα το δεκεμβρη. Ο στοχος ειναι να ειμαι πιωμενος 2 μερες πριν και 2 μετα ωστε να μη νιωσω οτι μας μπηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στις εργασίες όταν βάζουμε κάτι π.χ ένα γράφημα το οποίο το φτιάξαμε εμείς, στην πηγή έχω δεί βάζουνε Ίδια επεξεργασία  ή ιδίου επεξεργασία και κάτι τέτοια... πως μπορώ να το γράψω ώστε να ξεφύγω λίγο από αυτά τα συνηθισμένα; Να βάλω προσωπική δημιoυργία - επεξεργασία; κάτι ωραίο έχετε να προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γαμησε τα στορμ. ερχονται τα πρωτα αντα το δεκεμβρη. Ο στοχος ειναι να ειμαι πιωμενος 2 μερες πριν και 2 μετα ωστε να μη νιωσω οτι μας μπηκε.

Ιt gets worse. It gets much worse..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώσου Storm XD

(σε καμία της ηλικίας σου ε!)

 

Εδώ είσαι mod.Καλοδιατηρημένο μωρό. :-D

 

 

 

600full-constance-leto.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε όλοι ικανοποιημένοι :)

In other news

Mother Russia?

http://www.businessinsider.com/maps-showing-the-drunkest-countries-in-the-world-2014-9?utm_content=buffer2ed36&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Έχω αλλάξει photo προφίλ και τη εμφανίζει μόνο στο προφίλ μου.Γιατί έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ήμουν αυτή με την βάρκα. Γιατί δεν μίλησες ρε συ;

 

Λελ, γω κυκλοφορώ incognito.  :P  :P  :P   Οk σοβαρά τώρα..  πες μου τί σχέση έχει αυτή η παιδική αθωότητα που είδα, αυτή η ανεπιτήδευτη σεμνότητα (!)  με την κινκιά που βγάζεις στις φώτο.. όχι πες μου δηλαδή... Να το πω κι αλλιώς και ας πέσουν τα τσιμέντα?? Θα το πω (σε σπόηλα φυσικά..)  Ήσουνα...

 

 

la_trappe_dubbel_2.jpg

μοναστηριακή...!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο ψέμμα η έρευνα, δείχνει τους πολωνους στη δευτερη κατηγορια αντι πρωτους και καλυτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λελ, γω κυκλοφορώ incognito.  :P  :P  :P   Οk σοβαρά τώρα..  πες μου τί σχέση έχει αυτή η παιδική αθωότητα που είδα, αυτή η ανεπιτήδευτη σεμνότητα (!)  με την κινκιά που βγάζεις στις φώτο.. όχι πες μου δηλαδή... Να το πώ κι αλλιώς και ας πέσουν τα τσιμέντα?? Θα το πω (σε σπόηλα φυσικά..)  Ήσουνα...

 

 

la_trappe_dubbel_2.jpg

μοναστηριακή...!

 

 

R u drunk? hahahah!

Επίσης μπορεί να μην ήμουν εγώ αυτή που είδες :P τόσο σίγουρος είσαι;

Ωραιότατη η μπύρα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...