Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χθες το βράδυ έβλεπα oculus horror night stream και πιστευω θα το πάρω απο day 1 το καλοκαίρι (αν όντως κάνει 250-300) 
οπότε θα φτιάξω pc τώρα να την παλευει κ καλύτερα με το oculus αλλα κ να μη πάρω κονσόλα κ πιάσει σκόνη
κάποιοι μου είχατε πει να φτιάξω pc αντί για κονσόλα και σκέφτομαι μπας και παίρνει αναβάθμιση αυτό που έχω τώρα γιατι μάλλον θα το κρατήσω κ δε θα το δώσω πίσω 

mobo Gigabyte ga p55-ud3l 
Gpu ATI Radeon HD 5770 1GΒ
Cpu INTEL CORE I3-540 3.06 GHZ
Ram 4gb
psu CHIEFTEC GPS-500AB 500W

 

αν δεν φτιάξω απο την αρχή με κανα 400-500ρι αναβαθμίζεται ικανοποιητικά η balls?

δεν ανοίγω θέμα στις αναβαθμίσεις γιατι ειναι νωρίς ακόμα , προς το τέλος του Δεκεμβρίου θα πάρω οτι πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

 

 

Okay, τρόμαξα.

 

χθες το βράδυ έβλεπα oculus horror night stream και πιστευω θα το πάρω απο day 1 το καλοκαίρι (αν όντως κάνει 250-300) 

οπότε θα φτιάξω pc τώρα να την παλευει κ καλύτερα με το oculus αλλα κ να μη πάρω κονσόλα κ πιάσει σκόνη

κάποιοι μου είχατε πει να φτιάξω pc αντί για κονσόλα και σκέφτομαι μπας και παίρνει αναβάθμιση αυτό που έχω τώρα γιατι μάλλον θα το κρατήσω κ δε θα το δώσω πίσω 

mobo Gigabyte ga p55-ud3l 

Gpu ATI Radeon HD 5770 1GΒ

Cpu INTEL CORE I3-540 3.06 GHZ

Ram 4gb

psu CHIEFTEC GPS-500AB 500W

 

αν δεν φτιάξω απο την αρχή με κανα 400-500ρι αναβαθμίζεται ικανοποιητικά η balls?

δεν ανοίγω θέμα στις αναβαθμίσεις γιατι ειναι νωρίς ακόμα , προς το τέλος του Δεκεμβρίου θα πάρω οτι πάρω

Δεν γινεται ετςι φίλε, άνοιξε θέμα.

 

In other news

Δεν παίρνει η ώρα να πάω gym

 

Σπερες αγαπουλες που αντισταθηκατε και δεν ηπιατε τρίτο καφέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται έχω σφραγιστεί και είμαι καταδικασμένος να μου κλέβουν τη θέση στο περίπτερο, ένας μοντέρνος Σίσυφος. Άντε να περιμένεις τώρα μέχρι το δεύτερο 4μηνο του 2015 να βγει το Hatred...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

 

 

Okay, τρόμαξα.

 

 

Δεν γινεται ετςι φίλε, άνοιξε θέμα.

 

In other news

Δεν παίρνει η ώρα να πάω gym

 

Σπερες αγαπουλες που αντισταθηκατε και δεν ηπιατε τρίτο καφέ.

απο τώρα? μέσα σε 1,5-2 μηνες πολλά αλλάζουν στις τιμές , μετά θα ξανανοίξω ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται έχω σφραγιστεί και είμαι καταδικασμένος να μου κλέβουν τη θέση στο περίπτερο, ένας μοντέρνος Σίσυφος. Άντε να περιμένεις τώρα μέχρι το δεύτερο 4μηνο του 2015 να βγει το Hatred...

 

ΘΥΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

 

 

απο τώρα? μέσα σε 1,5-2 μηνες πολλά αλλάζουν στις τιμές , μετά θα ξανανοίξω ? 

 

ξανανοιξε αλλα με αλλο account. ξερεις εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΥΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

 

Όταν έρθει να τους βρει ο θάνατος επιτέλους, θα συνειδητοποιήσουν ότι το να χώνεσαι παντού πρώτος δεν έχει πάντοτε θετικά αποτελέσματα.

 

eGytp17.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[antraklouamodeon]Μάλλον δεν είχε το ειδικό βάρος να την ξυπνήσει για αυτό χρειάστηκε βίντεο να αποκαλυφθεί :P .[/antraklouamodeoff]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...