Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πωω him.δεν ακουλουθουσα τις στυλιστικες αποψεις αλλα τα τραγουδια τα καραγουσταρα.

 

θελω να βρω καποια νεα συγκροτηματα να μου αναπληρωσουν το κενο him/linkin park απο τα νιατα αλλα ολοι τωρα ειναι για αντε μη πω βραδιατικα..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θελω να βρω καποια νεα συγκροτηματα να μου αναπληρωσουν το κενο him/linkin park απο τα νιατα αλλα ολοι τωρα ειναι για αντε μη πω βραδιατικα..

Μπορείς να βρεις στο last fm.Πας στον καλλιτέχνη που ακούς και πατάς similar artists

Κάποιοι που μοιάζουν σε linkin park είναι οι Red,Breaking Benjamin,Thousand Foot Krunch

^^Θα μπορούσε κάλλιστα να ήταν κομμάτι από LP.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΖΝ μοιάζουν. Άκουσε τους.

 

in other news.

 

10685594_740806709343559_490777247946180

 

Και μάλιστα πιτζάμα που είχαν χαλάσει τα λάστιχα της και το μπουφάν μου την έριχνε. Σε φάση να περπατάω 5 βήματα, να ανεβάζω πιτζάμα. Ευτηχώς ήταν 8 το πρωί και είχε μόνο παππούδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να βρω καποια νεα συγκροτηματα να μου αναπληρωσουν το κενο him/linkin park απο τα νιατα αλλα ολοι τωρα ειναι για αντε μη πω βραδιατικα..

 

Ναι, έχει πουστέψει η φάση, όχι σα τους HIM.

 

Α ρε moshpit που θέλετε να φτιάξετε γούνα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το βαρκάκι το ζαχαρώνω από τον Μάιο. 3100 είχε τότε, 2700 τώρα. Θα την κάνω την κουτουράδα και θα το τσιμπήσω και ποιός με σώζει από την ποντιακή παντόφλα μετά. Ωραίο είναι όμως, ε; Ε; Δεν είναι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βρεις στο last fm.Πας στον καλλιτέχνη που ακούς και πατάς similar artists

Κάποιοι που μοιάζουν σε linkin park είναι οι Red,Breaking Benjamin,Thousand Foot Krunch

^^Θα μπορούσε κάλλιστα να ήταν κομμάτι από LP.

 

Ως "ειδικος" επι του θεματος, απο αυτους που ανεφερες οι TFK μοιαζουν περισσοτερο. Και αυτοι:

 

 

A και να μην ξεχασω

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το βαρκάκι το ζαχαρώνω από τον Μάιο. 3100 είχε τότε, 2700 τώρα. Θα την κάνω την κουτουράδα και θα το τσιμπήσω και ποιός με σώζει από την ποντιακή παντόφλα μετά. Ωραίο είναι όμως, ε; Ε; Δεν είναι;

 

Μπαίνεις μέσα, ανοίγεσαι, σιγά μη σε φτάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το βαρκάκι το ζαχαρώνω από τον Μάιο. 3100 είχε τότε, 2700 τώρα. Θα την κάνω την κουτουράδα και θα το τσιμπήσω και ποιός με σώζει από την ποντιακή παντόφλα μετά. Ωραίο είναι όμως, ε; Ε; Δεν είναι;

 

Πενα ειναι, ειδικα αμα ερχεται με ολα αυτα που λεει. Διπλωμα για σκαφος εχεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...