Προς το περιεχόμενο

Η Harley-Davidson παρουσίασε το Project LiveWire, τη πρώτη ηλεκτροκίνητη μοτοσυκλέτα της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Επίσης οι harley davidson ήταν πάντα μηχανές καφετέριας άντε και βαριά κ κανα κοντινό ταξίδι. Επομένως τα 150 χ.α.ω. είναι παραπάνω από ικανονοποιητικά. 

 

To μεγαλύτερο fail που έχει γραφτεί ποτέ στο insomnia!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω στον κόπο να γράψω για κάτι εδώ. 

Harley χωρίς εξάτμιση τι να την κάνεις ? 

The most Unique sound σε ότι άφορα δίτροχο και μου λες ότι δεν το έχεις άλλα είσαι HARLEY.Συγνώμη άλλα δεν είσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδια μην μπερδεύεστε με τον εκπληκτικό ηχο του κινητήρα V που εχουνε οι HD με την καρακαγκουρια εξατμιση που βαζουνε επανω οι πιο πολλοι, αλλο το ενα αλλο το αλλο.

Επισης καγκουρας μπορεις να γινεις και με παπακι 50cc εως supersport 1000cc....

Μπραβο στην εταιρα που ακολουθει την εξελιξη καθως εβγαλε 500cc και 750cc υδρόψυκτα μοντελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα ηλεκτροκίνητα έτσι ακούγονται. Απλώς η harley το παρουσίασε με ωραίο περιτύλιγμα.

Απο τεχνολογία πάντως δεν λέει και πολλά. Entry level θα την χαρακτήριζα... Νομίζω ότι η εποχή των κατασκευαστών κολλοσών βλ. Yamaha, Honda, Harley οδεύει προς το τέλος της. Πλέον υπάρχουν άλλοι κατασκευαστές που παράγουν μηχανάκια με πολύ καλύτερες τεχνολογίες.

 

 

οπως δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μεγαλύτερο fail που έχει γραφτεί ποτέ στο insomnia!!

 

 

οντως καλα τα λες...οι χαρλευ ειναι τουστικες χιλιομετροφαγοι μηχανες...και πανω απ ολα ανετες...και με γκαζι φυσικα και φρενα κλπ κλπ οτι πρεπει για διηπειρωτικα ταξιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σχέση όλων σας με τις μηχανές,και δεν μπορώ να σχολιάσω τις προτιμήσεις του καθ'ενός..

Ώπα στάσου..μπορώ...χεχε

Και μόνο που τοποθετείτε αυτά τα μηχανήματα με τεχνολογία 80 ετών στον γενικό όρο "μηχανές",δεν νομίζω πως μπορούμε να συνεχίσουμε να συζητάμε.Κάποιος έγραψε πως είναι χιλιομετροφάγες και για διηπειρωτικά ταξίδια.

Μάλλον δεν έχει καβαλήσει ποτέ του ούτε παπί.

Οι κραδασμοί θες,η παντελώς λανθασμένη θέση οδήγησης, το αδύναμο και ενεργοβόρο μοτέρ,η φασαρία των απαρχαιωμένων V ...από που να το πρωτοπιάσεις..

Η κοπελιά που έβαλε το βιντεάκι από πάνω,έχει οδηγήσει ποτέ της;Οποιοδήποτε cruiser..να μας πει πόση ώρα άντεξε να έχει το χέρι πάνω από το επίπεδο της καρδιάς της..ας μας πει και αν ξέρει τι είναι η γωνία κάστερ και τι ρόλο παίζει στην συμπεριφορά της μοτοσυκλέτας.

Ωραία τα hard rock βιντεάκια,αλλά είναι μόνο για να αυνανίζεσαι με την ιδέα της ελευθερίας.Εγω θα ντρεπόμουν σαν ανθρώπινο ον,να περάσω από κάπου και να κάνω χειρότερη φασαρία και από κομπρεσέρ,και να παράγω και λιγότερο έργο από αυτό,πόσο μάλλον αν αυτό το κάπου είναι κάποιο δάσος.

Η Harley πουλάει ακριβά ,παρωχημένη τεχνολογία,και ο μόνος λόγος που το κάνει ,είναι γιατί υπάρχουν βλάκες στο κόσμο.Δεν υπάρχει αντίλογος.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες και φθηνότερες λύσεις,για να κάνεις αυτό που υποτίθεται πως κάνει η Harley.

Όπως είπα,δεν υπάρχει αντίλογος..πιστεύετε πως μπορείτε;;;..come at me bros..θα γελάσουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάποιος έγραψε πως είναι χιλιομετροφάγες και για διηπειρωτικά ταξίδια.

Μάλλον δεν έχει καβαλήσει ποτέ του ούτε παπί.

sarcasm-the-big-bang-theory-8135257-500-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όπως είπα,δεν υπάρχει αντίλογος..πιστεύετε πως μπορείτε;;;..come at me bros..θα γελάσουμε..

 

Θα δοκιμασω.Πρωτον δεν ειμαι κοπελια , κοπελια ειναι το avatar.Αυτο τι μας δειχνει ? Οτι μενεις μονο στην επιφανεια  :-D

Διολου παραξενο λοιπον που ασχολεισαι με κραδασμους και φασαριες αντι για την live to ride αισθηση της harley.Kαι εχω καβαλησει ,για μερικα χιλιομετρα, φιλου ε  :P

Μετα θα αρχισετε να παραπονιεστε για την ελλειψη μπαγκαζιερων , την αεροδυναμικη και αλλα τετοια μπαναλ πραγματα  :-D

Λες και το ταξιδι πρεπει να ειναι ξεκουραστο.Μετα θα σας πειραζουν τα μοτελ, θα θελετε σουιτα και στο τελος θα καταληξετε σε αεροπλανο , χεχε

Εγω θα ντρεπόμουν σαν ανθρώπινο ον,να περάσω από κάπου και να κάνω χειρότερη φασαρία και από κομπρεσέρ,και να παράγω και λιγότερο έργο από αυτό,πόσο μάλλον αν αυτό το κάπου είναι κάποιο δάσος.

 

 

Η μιση ντροπη αυτων που τις ακουνε  :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Harley πουλάει ακριβά ,παρωχημένη τεχνολογία,και ο μόνος λόγος που το κάνει ,είναι γιατί υπάρχουν βλάκες στο κόσμο.Δεν υπάρχει αντίλογος.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες και φθηνότερες λύσεις,για να κάνεις αυτό που υποτίθεται πως κάνει η Harley.

Όπως είπα,δεν υπάρχει αντίλογος..πιστεύετε πως μπορείτε;;;..come at me bros..θα γελάσουμε..

Υπάρχει αντίλογος: Έτσι γουστάρω. Δερβέναγα στην τσέπη μου θα σε βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E το παιδι θα εχει κανα τουρινγκ.Αρματωμενος , εξοπλισμενος με χαρτες ιστοριες , αεροδυναμικες , γωνιες, φερινγκ κλπ.Τι σχεση εχουν αυτα με το αερα στην μαπα που σου προσφερει το τσοπερ ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...