Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι σταθμοί διοδίων στη διαδρομή Αθήνα-Χαλκίδα είναι 2; Το κόστος για Ι.Χ. ποιό είναι ώστε να έχω ψιλά;

 

Ναι, για τη διαδρομη Αθηνα-Χαλκιδα υπαρχουν 2 διοδια. Μπορεις να αποφυγεις το ενα πηγαινοντας απο το παλιο δρομο, αλλα δε συνισταται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μετρο Αιγαλεω θα βρω θεση για παρκινγκ ή να μην το επιχειρησω καν? Κατα τις 9 πχ.

Καλύτερα να πας κατά τις 8 αν μπορείς γιατί μετα τις 8:30 ήδη έχουν παρκάρει αυτοί π έχουν κατάστημα τριγύρω και δεν θα βρεις τίποτα πουθενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θενξ stelios18120 :)

 

Για καποιον λογο βρεθηκα με αυτο το ξεφλουδισμα στο τιμονι του αυτοκινητου. Υπαρχει κανα patch που μπορω να βαλω ή καποιος τροπος να το σταματησω? Γιατι ειμαι σιγουρος πως θα συνεχιστει καθως ειναι στο σημειο που πιανω και οταν στριβω πχ εχει αντισταση. Πραγμα που προφανως αυτο ειναι που το χαλασε εξ αρχης.

 

 

post-122525-0-67585200-1470205668_thumb.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παθει το ίδιο στο δερμάτινο τιμόνι του mazda 6 μου και μετά από λίγο καιρό με το στριψε και πιασε συνέχεια το τιμόνι άρχιζε και χαλαγε σε μεγάλο βαθμό.

 

Το πήγα σε μάστορα με ταπετσαρίες αυτοκινήτων και τέτοια και μου το έντυσε όλο από την αρχή με κόστος 70€ και το αμάξι έμεινε εκεί 2μερες και έγινε ολοκαίνουργιο

 

Βέβαια αυτό είναι αν θέλεις ολική αλλαγή και μπορεις να αλλάξεις και χρώμα και ραφή και ότι θέλεις.

 

Αν θελεις μια φθηνή λύση βάλε ένα κάλυμμα τιμονιού στο ίδιο χρώμα και είσαι οκ με 6-7€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κ εγώ κάτι

 

Θέλω να πάω στην ψαραγορά που είναι στην ιχθυοσκαλα στο κερατσινι

 

Τι ώρα να πάω περίπου; Δεν έχω ξαναπάει ποτέ και δεν γνωρίζω περίπου ώρες και τιμες τι παίζει μόνο ότι είναι φθηνά.

 

Όποιος ξέρει ας μ δώσει καμία πληροφορία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ stelios18120 :)

 

Για καποιον λογο βρεθηκα με αυτο το ξεφλουδισμα στο τιμονι του αυτοκινητου. Υπαρχει κανα patch που μπορω να βαλω ή καποιος τροπος να το σταματησω? Γιατι ειμαι σιγουρος πως θα συνεχιστει καθως ειναι στο σημειο που πιανω και οταν στριβω πχ εχει αντισταση. Πραγμα που προφανως αυτο ειναι που το χαλασε εξ αρχης.

 

 

 

Το έπαθε κι εμένα το φίατ μου και έβαλα ένα κάλυμμα που είναι σχεδόν ίδιο σχέδιο με αυτό που ήταν το τιμόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο προφίλ σου, πατάς να δεις τους φίλους σου, το κουμπάκι με το μολύβι, επεξεργασία απορρήτου και αλλάζεις ποιος μπορεί να δει τη λίστα φίλων σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο προφίλ σου, πατάς να δεις τους φίλους σου, το κουμπάκι με το μολύβι, επεξεργασία απορρήτου και αλλάζεις ποιος μπορεί να δει τη λίστα φίλων σου.

 

Να σε ρωτησω κι εγω κατι λοιπον, στο fb μπορεις να κανεις delete post αλλου σε δημοσιευση σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτησω κι εγω κατι λοιπον, στο fb μπορεις να κανεις delete post αλλου σε δημοσιευση σου?

 

Γίνεται. Πήγαινε τον κέρσορα πάνω στο σχόλιο που θες να διαγράψεις, και θα δεις να εμφανίζεται ένα 'Χ' στα δεξιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...