Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου κουτιού.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά αν πάρω αυτό θα το πάρω ή από το e-gate ή από το Πλαίσιο και έχουν 73,55 και 73,90 αντίστοιχα.

καλη τιμη και στο eshop 73€ δεν θα εχεις και μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ ναι και έχω σχετικά κοντά στο σπίτι μου e-shop. Σίγουρα έχει free μεταφορικά. Πόσο καιρό θα κάνει η αποστολή?


Βασικά αναφέρει ότι από 90€ και πάνω είναι free τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζα οτι ειναι πανω απο 50€ ειναι δωρεαν,γραψε λαθος, αν ειναι αμεσα διαθεσιμο συνηθως το στελνουν την επομενη μερα,αν βαλεις παραλαβη απο καταστημα μπορει και μεσα στην μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται αλλά τα καταστήματα που με βολεύουν είναι το πλαίσιο και το e gate zκαι από ότι βλέ8ω στο skroytz δεν υπάρχει σε αυτά τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα. Μα και αυτό το e-shop γιατί δεν είναι στο skroytz?

 

 

Οπότε μπαίνει και αυτό στην λίστα. Θα πάω να το δω από κοντά από βδομάδα που θα είμαι Πειραιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω γιατί έχει και καλύπτρα και grommets.  Θα μιλήσω μαζί του από βδομάδα (πουθα χω τα λεφτά :P) και αν είναι σε άριστη κατάσταση μάλλον θα το προτιμήσω. Και καμιά γρατσουνιά σε σημείο που να μην φαίνεται δεν έγινε και τίποτα.

Έχει το 300r καλύπτρα ????  γιατί και εγώ είμαι ανάμεσα σε αυτό και σε αυτό http://www.e-shop.gr/phanteks-enthoo-pro-midi-tower-black-window-p-PER.812242

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...